Witam wszystkich!

Poznajmy się!
Awatar użytkownika
frede
Nowicjusz
Nowicjusz

Witam wszystkich!

Post autor: frede » 2010-10-05, 22:27

Niegdyś już pisywałam na tym forum, jednak coś odciągnęło mnie od zjawisk paranormalnych ;). Teraz uświadomiłam sobie, że za dużo dzieje się wokół mnie, bym tak po prostu mogła to wszystko zignorować. I niech mówią nam, że magia nie istnieje! Mam swoje przekonania i to nimi będę się kierować w swoim życiu.

Podpisuję się Frede, mam 17 lat i chodzę do liceum ogólnokształcącego. Nie wyróżniam się niczym spośród rówieśników. No, może tym, że lubię wyrażać swoje zdanie i przede wszystkim nie boję się tego robić. Gdy w coś wierzę, to trwam przy tym na 100%, choć moją wielką wadą jest zwątpienie, które następuje gdy tylko coś podważy moje autorytety.

Moja przygoda ze wszystkim, co 'nie z tego świata', jak to się określa, zaczęła się dosyć niewinnie: zaczęłam marzyć o tym, jakie sny chciałabym mieć. Na początku niewinne wygłupy, wymyślanie tych snów, co w końcowym efekcie do niczego nie prowadziło. W końcu mój umysł zaczął się mnie słuchać, ale wtedy było już za późno, by cokolwiek zmienić. Po snach, w których mnie bito budziłam się z siniakami na ciele. Byłam roztrzęsiona, a z najgorszych snów 'na jawie' nie mogłam się wybudzić. W pewnym sensie 'zasypiałam', gdy byłam gdzieś w miejscu publicznym, sen pojawiał mi się przed oczyma a wszystko wokół znikało.

Wtedy napisałam pierwszy raz na tym forum i dzięki osobom, które się tu udzielają, nauczyłam się ze snów wybudzać, co było ciężkim orzechem do zgryzienia.

Co mnie skusiło, by znów zacząć się tu udzielać? Wydawałoby się, że uciekłam od tego na zawsze. Nie. Ostatnio, po długiej przerwie znów miewam sny na jawie. Śniło mi się, że byłam w Kościele z moją mamą (mama od urodzenia wychowuje mnie sama), podeszła do nas może ośmioletnia dziewczynka, wyglądała na Hiszpankę, położyła nam ręce na głowach. Patrzyłam się na obraz Chrystusa a ona powiedziała, że Bóg nas kocha. Nic więcej. Wtedy ujrzałam prawdziwą miłość Boga do ludzi. To był straszny ból. Nie mogłam znieść tej miłości, gdyż była tak wielka.

Nie mogę wyrzucić tego ze swojej pamięci. To chyba znak, że coś poza światem materialnym naprawdę istnieje. I jak czytam opowieści ludzi, którzy się tu udzielają, coraz bardziej mnie to przeraża, ale i fascynuje.

Dosyć długa historia, wiem. Ale nic innego nie mogłoby wytłumaczyć faktu, dlaczego tu naprawdę jestem! Witam jeszcze raz!

Frede

Awatar użytkownika
Cydonia
Tropiciel
Tropiciel

Re: Witam wszystkich!

Post autor: Cydonia » 2010-10-05, 22:33

witam ;]
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum

Post autor: Arek » 2010-10-06, 09:06

Witam serdecznie.
Co do Twojej opwieści.
Wtedy ujrzałam prawdziwą miłość Boga do ludzi. To był straszny ból. Nie mogłam znieść tej miłości, gdyż była tak wielka
Rozumiem z tego że Bóg nas nie kocha?, możesz to obszerniej opisać?, już parę razy spotkałem się z takim stwierdzeniem i zawsze nie daje mi to spokoju
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
To nie moje powiedzenie ale lubię je jak najbardziej

https://www.facebook.com/arek.czaja
Awatar użytkownika
frede
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: frede » 2010-10-06, 12:34

Nie, ta miłość jest bardzo wielka. Jest to coś ponad ludzką miarę, nie potrafimy sobie nawet tego wyobrazić.
Awatar użytkownika
Ignorant
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony

Post autor: Ignorant » 2010-10-06, 15:16

Witam ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
Iluzjonista

Post autor: Iluzjonista » 2010-10-06, 19:49

hej ;]
Obrazek
Kikosa

Post autor: Kikosa » 2010-10-06, 21:20

Cóż ja tu widzę, rzetelny opis, do tego napisany poprawną polszczyzną bez błędów interpunkcyjnych! Na plus, na plus.
A na jakim profilu w liceum jesteś, jeżeli można wiedzieć?
Awatar użytkownika
frede
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: frede » 2010-10-06, 21:48

Humanistyczny :). A napisane rzetelnie, ponieważ piszę sama dla siebie, opowiadania, eseje. Trochę w tym siedzę i póki co wychodzi mi to na dobre.

Miał być biologiczno-chemiczny, ale niestety fizyka nie dla mnie!
Kikosa

Post autor: Kikosa » 2010-10-06, 22:38

Ja jestem na humanistyczno-językowym, więc witam! :D
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum

Post autor: Arek » 2010-10-07, 07:05

To był straszny ból. Nie mogłam znieść tej miłości,

To zdanie mnie zmyliło.

Znaczy wszystko ok, idziesz dobrą drogą
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
To nie moje powiedzenie ale lubię je jak najbardziej

https://www.facebook.com/arek.czaja
DanaS
Senior forum
Senior forum

Post autor: DanaS » 2010-10-07, 13:22

Witam serdecznie :)
"Nie mógłbyś chociaż raz...tak po prostu, żeby zobaczyć jak to jest...przyjąć najprostsze
i najbardziej logiczne rozwiązanie, zamiast od razu myśleć o UFO, Wielkich Stopach i innych takich...?"
ODPOWIEDZ