Strona 1 z 1

Witam i poznam...

: 2017-04-20, 02:54
autor: Dany Zen
Witam wszystkich uczestników forum.

Zarejestrowałem się tutaj m. in. dlatego, że chciałem poznać ludzi o szerokich horyzontach myślowych, z którymi będzie można prowadzić ciekawe rozmowy na tematy,które wymykają się postrzeganiu zmysłowemu... Głównie interesuję się zagadnieniami umysłu, podświadomości, prawami energii, Huną, zagadnieniami snu, w kręgach moich zainteresowań mieszczą się również takie tematy jak: Sekret - prawo przyciągania (kreacja rzeczywistości), OOBE, czakry, filozofie Dalekiego Wschodu, a także wiele innych, w mniejszym, lub większym stopniu. Moja przygoda z Prawami umysłu, a potem z innymi zagadnieniami wymienionymi wcześniej zaczęła się od przeczytania kilkanaście lat temu książki "Potęga Podświadomości" Joseph'a Murphy'ego, którą chętnie polecam, i do której często wracam.

Poza tym chciałbym także komuś pomóc w bardzo nietypowych problemach życiowych i w tym celu poszykuję osoby, która posiada autentyczny dar i bezinteresownie (przynajmniej na początku - wielu ludzi "wyciągało rękę", a zamiast pomóc szkodziło) pomoże dokonać naprawy czyjegoś życia i osiągnięcie normalności, która większości z nas jest dana od urodzenia... Jeśli ktoś zna, lub słyszał o takiej osobie, będę bardzo wdzięczny za polecenie kogoś takiego. Więcej informacji chętnie udzielę w PW.

Pozdrawiam, Dany.

Re: Witam i poznam...

: 2017-04-20, 11:50
autor: Słowianka
Witam Cię serdecznie na naszym forum!

Tematów do rozmów nam nie zabraknie. Szczególnie, że Twoje zainteresowania są, mocno powiązane z moją dziedziną.
Zajmuję się Magią Ceremonialną, Magią Chaosu, Kabałą, Nekromancją, Tarotem i Runami.
Myślę, że istnieje szansa bym mogła Ci pomóc. W moim wypadku, całkowicie za darmo.

Pozdrawiam ciepło,

Re: Witam i poznam...

: 2017-04-21, 17:16
autor: paranormal1
Cześć, "Słowianka" szukam osoby chętnej do rozmowy na temat telepatii, wydaje mi się, że posiadam silne zdolności w tej dziedzinie. Jeśli jesteś zainteresowana rozmową napisz na mojego maila: Ciach (rozmowy prowadzimy na PW ew. otwarcie na forum)
Bardzo proszę nie robić offtopa.