Ważna sprawa

Czyli nagłe i niespodziewane zejścia z tematu. Rozmowy o wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Nastrój:
Kontakt:

Post autor: Ivellios » 2007-12-12, 23:00

Plagiatorów załatwię w swoim czasie :P

Nie lubię warszawskich fryzjerów i kwietniowych wilkołaków. Bo nie. I już.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Kontakt:

Post autor: Darnok » 2007-12-12, 23:11

Poliku, to, że piszesz dwie linijki więcej nie oznacza, że NIE spamujesz. Już poszły dziś 3 twoje posty i zarobiłeś jednego warna, to chyba o czymś świadczy :)
Brak dowodu na nieistnienie nie sprawia że coś istnieje.
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik

Post autor: polikopolik » 2007-12-12, 23:28

jak wam się nudzi to znajdźcie inne hobby od dreczenia mnie
"Jeśli zabałaganione biurko jest znakiem zabałaganionego umysłu, znakiem czego jest puste biurko?"

- Albert Einstein
Awatar użytkownika
Majesttic
Moderator
Moderator

Re: Ważna sprawa

Post autor: Majesttic » 2008-01-15, 23:05

Darnok pisze:Forum pod względem merytorycznym zaczyna schodzić na psy. Coraz częściej forum "Paranormalium" staje się tematem żartów, nawet inni admini żartują z tego, czego osobiście nie popieram, bo to tak, jakby ośmieszali sami Siebie. Informuję Was, drodzy użytkownicy, że każdy spam, który uda mi się wychwycić, czyli posty typu "nie, chociaż tak, sam nie wiem", niezależnie jak długie, będą kasowane i nagradzane ostrzeżeniem. Każdy post uznany za głupi i bez sensu, nawet niosący pewne wartości będzie tak samo traktowany. Dalej możecie wywalać swoje żale na SB, jeżeli jednak osoba nagrodzona ostrzeżeniem będzie zaśmiecać pw, traktowane będzie to jako spam. Nie jest to nic odkrywczego, ale wszyscy w przyszłości poszkodowani powinni zapamiętać ten temat. Oczywiście proszę komentować- to jest offtop, tu wszystko można.

Jestem za...lecz takie odpowiedzi typu nie wiem , może itd. mogą wynika z rozmowy na danym temacie...ale najgorsze są bezsensowne tematy...typu pomóżcie ufo porwało starego...albo zdjęcia na których EWIDENTNIE widać że nic nie ma...albo wżucanie tematów do innych działów...tak jak ten http://www.paranormalium.pl/viewtopic.php?t=5442...
Obrazek
Darnok
Senior forum
Senior forum
Kontakt:

Post autor: Darnok » 2008-01-16, 19:20

Majesttic, Masz uprawnienia, by dawać warny i kasować tematy, czuj się wolny, możesz nawet pobanować 1/3 ludu tutaj jeżeli zajdzie taka potrzeba.
Brak dowodu na nieistnienie nie sprawia że coś istnieje.
Awatar użytkownika
Majesttic
Moderator
Moderator

Post autor: Majesttic » 2008-01-16, 23:35

jakiś ukryty sens, jakaś aluzja...bo nie zrozumiałem...
Obrazek
ODPOWIEDZ