Wasze przeżycia z duchami,historyjki

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?

Co byś zrobił gdybyś napotkal ducha?

Czas głosowania minął 2010-11-21, 16:55

a) uciekał
1
33%
b) Próbował byś nawiązać kontakt
1
33%
c) kręcił byś film video
0
Brak głosów
d) nie wiem
1
33%

Liczba głosów: 3
Awatar użytkownika
Puma16
Tropiciel
Tropiciel
Kontakt:

Wasze przeżycia z duchami,historyjki

Post autor: Puma16 » 2010-11-07, 16:55

Siema.W tym temacie wpisujcie wasze przeżycia z duchami, o nawiedzionych miejscach jakie odwiedziliście i historyjki.

Ja odkryłem nawiedzione miejsce przez przypadek.Wracaliśmy ja i mój brat ze sklepu było już ciemno koło godziny 19:30 (koniec października jakieś 2 tygodnie temu) szliśmy na skrótu ponieważ chcieliśmy zdążyć na jakiś film który leciał o 20:00 (chyba Noc w Muzeum) więc szliśmy obok sadu taka dróżka była a obok niej była budowla nie otynkowana jeszcze na niej było rusztowanie a kilka metrów dalej znajdował się Smęntarz.Nagle w pewnej chwili usłyszyliśmy jak by ktoś szedł naszym tropem słyszeliśmy szuranie liśćmi zatrzymaliśmy się a po chwili usłyszałem jak ktoś chodził po rusztowaniu zdecydowanym krokiem.Gdy dotarliśmy do domu nie braliśmy tego zbyt poważnie.Ale dwa tygodnie później czyli (piątek 05.10.2010) postanowiłem odwiedzić jeszcze raz te miejsce ale sam.Zabrałem ze sobą komurke z aparatem 5 mega pikseli tym razem szedłem przez Smęntarz oraz jednocześnie nagrywałem film video i słyszałem jak ktoś chodzi za mną ale odgłos przypominał jakby ktoś boso chodził.Potem wyszedłem Smęntarza i postanowiłem włączyć dyktafon i nagrać ten dziwny dźwięk stałem nieruchomo i nagrywałem potem opuściłem te miejsce i szedłem do domu spokojna ulicą o godz. koło 19.Miałem wrażenie że to coś dalej za mną podąża obruciłem się i na tle białego samochodu który był zaparkowany zauważyłem sylwetkę było ciemno więc tylko dostrzegłem że to coś było mojego wzrosty.(nie wiem może to zbieg okoliczności i jakiś facet za mną chodził dokładnie nie wiem) ale to nie koniec.Następnego dnia czyli wczoraj o godz.19.30 znów ja i mój brat odwiedziliśmy te miejsce nagraliśmy film video,porobiliśmy zdjęcia oraz nagraliśmy dźwięk.Po powrocie do domu przejrzeliśmy zdjęcia na jednym widać czarną sylwetkę a na nagraniu głosowym słychać odgłosy jak ktoś chodził po sadzie 9szelest liśćmi.) ale to nie koniec po obejrzeniu filmu wideo dostrzegliśmy dziwny fragmenty gdy za pauzowałem pod kontem światła widać kobietę która jest ubrana w czerwoną suknie a twarz jest niewyraźna trzeba się dobrze przejrzeć by to zauważyć.Wszystko mam na telefonie.Niestety nie mam odpowiedniego sprzęty by to dać do komputera i wam pokazać ale w najbliszym czasie napewno wrzuce.

Dodam tylko że tego nie wymyśliłem nie wiem czy to duch ale na tym filmie wideo wszytko na to wskazuje...

A teraz wasze przeżycia z duchami.Dodam jeszcze że to przeżycie które napisałem jest już innym temacie o duchach.Czekam na wasze opinie i wasze odpowiedzi i przeżycia z duchami.PozdrO

Nie boimy się dlatego, że coś jest przerażające [...]. Coś jest przerażające dlatego, że się boimy.
anka57
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Wasze przeżycia z duchami,historyjki

Post autor: anka57 » 2010-11-07, 17:18

Puma16 pisze:Niestety nie mam odpowiedniego sprzęty by to dać do komputera i wam pokazać ale w najbliszym czasie napewno wrzuce.
Dodam tylko że tego nie wymyśliłem nie wiem czy to duch ale na tym filmie wideo wszytko na to wskazuje...
W takim razie czekamy z niecierpliwością na film.
Osobiście nie mam za sobą żadnych doświadczeń z duchami, i jakoś mi się nie spieszy.
Wierzę, że jeśli ktoś bardzo chcę coś zobaczyć (jakiegoś ducha, zmorę) to zobaczy, ale niekoniecznie będzie to prawdziwe... co innego jak ma się nagrania.

aha i btw, Smęntarz? (to specjalnie, czy jak?)
uwielbiam Twoją ortografię.
Awatar użytkownika
Puma16
Tropiciel
Tropiciel
Kontakt:

Post autor: Puma16 » 2010-11-07, 17:26

Sorry ale naprawdę nie wiem jak napisac czy "Smentarz" czy "cmentarz" czy "smęntarz" czy "Cmęntarz" za każdym razem jest źle ;/ a co do tych materiałów to jak obiecałem napewno w tym miesiącu je tu wrzucę :)
Nie boimy się dlatego, że coś jest przerażające [...]. Coś jest przerażające dlatego, że się boimy.
pawel060
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: pawel060 » 2010-11-07, 18:26

cmentarz
Pozdrawiam, Paweł
anka57
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: anka57 » 2010-11-07, 18:56

Puma16 pisze:Sorry ale naprawdę nie wiem jak napisac czy "Smentarz" czy "cmentarz" czy "smęntarz" czy "Cmęntarz" za każdym razem jest źle ;/
spoko :)
powiedzmy, że jestem przyzwyczajona :P
cleric
Senior forum
Senior forum
Kontakt:

Post autor: cleric » 2010-11-07, 20:43

jak można w wieku 16 lat robić takie orty.. smęntarz powala na kolana. nie widzisz jak Ci podkresla blędy na czerwono?? jakiś koszmar...
Twoja Pańcia.
Awatar użytkownika
Puma16
Tropiciel
Tropiciel
Kontakt:

Post autor: Puma16 » 2010-11-07, 20:55

No dobra podkreśla ale gdy chce poprawić to nadal mi podkreśla na czerwono.Zawsze byłem cienki z ortografii
Darnok
Senior forum
Senior forum
Kontakt:

Post autor: Darnok » 2010-11-07, 21:06

To nie jest usprawiedliwienie. Toż to słówka tylko a nie gramatyka. W gimnazjum to słówka już z angielskiego się uczy, a nie dopiero z Polskiego poznaje...
Brak dowodu na nieistnienie nie sprawia że coś istnieje.
Awatar użytkownika
Puma16
Tropiciel
Tropiciel
Kontakt:

Post autor: Puma16 » 2010-11-07, 21:13

No dobra skończmy z tą ortografią wróćmy do tematu :D
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator

Post autor: Spooky Fox » 2010-11-07, 21:53

"bessęsu"

Temat zamykam i "wyżócam". Mamy na "foróm" "jósz" coś takiego.
Zbadaliśmy kosmos i zbudowaliśmy laser, mamy siedem cudów świata i planetarny zasięg
Rozbiliśmy atom, mamy cyfrową jakość, znamy Kamasutre, czy choćby kalkulator
A nie umiemy cieszyć się życiem jak zagubieni w czasie, chciwość w ludzkim jadłospisie jak zazdrość i kradzież
Zabijamy się o Bliski Wschód i o ropę, wkrótcę zobaczę Chiński Mur w Europie
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Nastrój:
Kontakt:

Post autor: Ivellios » 2010-11-07, 22:18

Puma16 pisze:No dobra podkreśla ale gdy chce poprawić to nadal mi podkreśla na czerwono.Zawsze byłem cienki z ortografii
Przestań się głupio tłumaczyć jak jakiś dzieciak, tylko weź wreszcie słownik do ręki, bo ci się leniu śmierdzący nawet nie chce sprawdzić czy piszesz poprawnie...
Nie lubię warszawskich fryzjerów i kwietniowych wilkołaków. Bo nie. I już.
Zablokowany