Wasze koszmary senne...

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Komandoska-94-
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony

Post autor: Komandoska-94- » 2007-12-20, 01:09

taak, zanalizujcie mój sen: gonił mnie dresiarz przez pół miasta z mięsem pomiędzy nogami xD

PS. fajny avek ;) Gaara rządzi! :D

'Czas to ż y c i e. Życie jest skończonym kawałkiem c z a s u, który został Ci podarowany jak czysta kartka do pokolorowania, zabazgrania albo zmięcia i wyrzucenia do kosza na śmieci. Czas to życie. A życie jest dla ludzkiej jednostki wartością tak cenną i unikalną, że głupotą byłoby przeliczanie go na jakiekolwiek inne dobra materialne...'
Jestem człowiekiem, który, zgubiwszy drogę, postanowił wydeptać sobie własną.
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik

Post autor: polikopolik » 2007-12-20, 13:14

ja mam skrajne sny ja mi się juz cos sni to albo baardzo dobry albo koszmar... no ostanio koszmar to miałem dawno i pamiętam że mnie psychol gonił po lesie w końcu jak mnie dopadł to ja g nożem zabiłem (skąd miałęm nóż to nie wiemxD)

ps.: taki sam avatar ma assasinio...
"Jeśli zabałaganione biurko jest znakiem zabałaganionego umysłu, znakiem czego jest puste biurko?"

- Albert Einstein
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik

Post autor: polikopolik » 2007-12-20, 20:38

nie bulwersuj się tak nic ci nie da że napiszesz z włączonym capslockiem... no wiesz dużo jest avatarów z naruto na necie / a co do tematu to śniło mi się że byłem na wojnie... nie wiem jakiej i byłęm snajperem.... to było spoko dopóki nie zacząłem śnić żę do mnie strzelają i zaczyna mnie przejeżdżać czołg ale si eobudziłem jak wjechał na nogi
"Jeśli zabałaganione biurko jest znakiem zabałaganionego umysłu, znakiem czego jest puste biurko?"

- Albert Einstein
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik

Post autor: polikopolik » 2007-12-23, 01:09

ja czasami mam LD i to tak dziwnie bo jak bardzo chcę to po prostu mam jakby siłą woli wywołuje to

- Albert Einstein
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik

Post autor: polikopolik » 2008-01-15, 17:00

normalnie kagebunshin z naruta xD .... kurde mi się ostatnio śniło, że szedłem po mieście i zaczęto do mnie strzelać... uciekałem uciekałem i się obudziłem... bez sensu to ...

- Albert Einstein
Dawid
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Dawid » 2008-01-26, 16:00

Mi się śniło najdziwniejsze:

Pamiętacie wybuch w Czarnobylu,śniło mi się że to się powtarza bez końca i ciągle mam przed oczyma te obrazy którzy przeżyli ten wybuch. Brrr ten koszmar mnie przeraził i zasmucił.

a Ps Moi rodzice pobrali się w dzień kiedy akurat wybuchł reaktor? to może coś znaczyć?
Dawid
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Dawid » 2008-01-27, 15:08

Nie mam plakatu , ani gry a moi rodzice naprawde pobrali się 26 kwietnia 1986. Mówili że nawet przyroda się przeciw nich jest (ale w to akurat nie wierze). zawsze "ciągneły" mnie te wydarzenia już jak miałem 8 lat , kiedy rodzice wyszli wchodziłem na komputer i szukałem coś na ten temat. A jeszcze coś wierze w reinkarnacje , jak sądzisz że kłamie to nie musisz mi wierzyć przecież?
Thoth
Nowa Krew
Nowa Krew

Post autor: Thoth » 2008-01-29, 01:45

ja z kolei mialem taki sen...
bylem w zamknietym pomieszczeniu wraz z innymi osobami... nagle ktos wchodzi i po kolei podrzyna tym osobom gardła... wreszcie podchodzi do mnie, ja zamykam oczy i czekam "na swoją kolej"... w tym momencie czulem dotyk, jakby ktoś "przejechal" palcem po moim gardle... :roll:
Iskierka666
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Iskierka666 » 2008-01-29, 20:52

a mi śniło się,że robiłam sesje zdjęciową mojemu koledze, który był cały zakrwawiony z powbijanymi w ciało nożami,dziwnie się uśmiechał,kiedy chciałam uciec,znalazłam się na opustoszałej drodze,ktoś przebiegając krzyknął,że wszystko się spaliło,cały świat spłonął,nawet pita woda została skażona...wrrr;)
Awatar użytkownika
Majesttic
Moderator
Moderator

Post autor: Majesttic » 2008-02-18, 22:51

ja miałem kiedyś taki sen:

Szedłem z ojcem tak jakby z jakiejś górki, po asfaltowej drodze, i tata klęknął żeby zawiązać buta, a ja szedłem dalej, a przede mną jakaś para, i nagle tak kobieta przede mną odwróciła głowę o 180 stopni i tak jakoś szyderczo się śmiałe, a w ogóle nigdy nie zapomnę jej DEMONICZNEGO wzroku takiego pełnego nienawiści....Nie życzę nikomu takiego snu - do dziś jak sobie to przypomnę to włosy mi się jeżą....

Wie ktoś co to może oznaczać...szukałem ale nie umiem znaleźć interpretacji...
Obrazek
ODPOWIEDZ