Strona 3 z 4

: 2006-09-07, 20:58
autor: Mawerick
Odpowiadam w kolejności napływania pytań. Podstawa to koncentracja. Wizualizujesz czyjąś aurę, potem energię wypływającą z aury czyjejś. Najlepiej skoncentrowac energię na rękach. Przynajmniej ja mam takie wrażenie. Ręce nie musza być w żadnym geście ustawione, moga być luźne lub możesz mieć napięte mięśnie (niektórym pomaga). Co do czasu, to jest on wyznaczony przez Ciebie samego, jednak nie zalecałbym zbyt długich sesji..Połączenie zrywasz w prosty sposób, zaprzestajesz wizualizacji. Lub jeśli chcesz to zrobić "profesjonalnie", poprostu wizualizujesz jak stumień energi się przerywa i powraca do aury danej osoby. Aby zaaplikować sobie tą energie najlepie przyłożyć ręce do klatki piersiowej. Ale jeśli mogłoby to dziwnie wyglądać, to możesz poprostu wyczuć jak z Twoich dłoni przechodzi ona na całe ciało, trwa to dłużej, ale nie wygląda dziwnie w towarzystwie. Ilość osób jest nieograniczona, zależy jedynie od Twoich możliwości, na początek radzę jedną. Co do przedawkowania, to owszem. Można energię przedawkować, sam to zauważysz, nie będzie to miało jakiegoś dramatycznego przebiegu. Będziesz poprostu bardzo pobudzony. Co do ilości energii wysysanej z jednej osoby, to lepiej nie czerpać jej do końca, jeśli nie musisz. Początkowo nie możesz nikogo tak zabić, ale lepiej nie ryzykować. Tak jak mówiłem, najlepiej jest brać troszke od kilku osób po kolei niż od jednej dużo.

: 2006-09-07, 21:14
autor: Raziel
Ja dzisiaj na angielskim próbowałem na koledze [ były te kontrakty i BHP więc mogłem chwilę poświęcić ]. Nie wiem czy mi się udało coś "wyssać" ale jak wróciłem do domu byłem okropnie zmęczony. Możliwe to przez W-F , ale może mieć to zmęczenie związek z wampiryzmem ?? Może jakieś negatywne emocje kolega miał w ów chwili .

: 2006-09-07, 21:16
autor: Mawerick
Musisz uważać, bo możesz tak komóś oddać własną energię, i właśnie chyba to zrobiłeś :P

: 2006-09-07, 21:23
autor: Raziel
Mawerick pisze:Musisz uważać, bo możesz tak komóś oddać własną energię, i właśnie chyba to zrobiłeś :P
Uff ... a już mnie strach obleciał że się starzeje :P

: 2006-09-07, 21:28
autor: Mawerick
Trzeba praktyki! Wampiryzm różni się tym od lecznicwa, że energia przep[ływa do Ciebie a nie odwrotnie! Uważaj przy Tym co robisz!

: 2006-09-08, 00:20
autor: Mawerick
ochronic się, no cóz, ja nie wiem dokładnie jak, głównie dlatego, że ja poprostu pobieram ja zawsze, czy chce czy nie...z tego co wiem, to można tego uniknąć tylko dzieki koncentracji, na tym się to wszystko opiera! Trzeba być skupionym na tym co się robi, a nie robic tego na odwal się (nic nie sugeruje, że tak zrobiłeś Raziel).Wizualizacja musi być dokładna! Energia ma przepływac w jedną strone! I to w Twoją. Oczywiście mozna tak też leczyc, ale wtedy to ty oddajesz energie...

Re: Wampiryzm energetyczny

: 2009-01-26, 11:54
autor: karol uchiha
ciekawe,spróbuję

Re: Wampiryzm energetyczny

: 2009-01-26, 13:31
autor: cleric
Voozie, pozwól ze moderatornia się zajmie strofowaniem :]
karol, jeszcze rozumiem zebys mial cos wiecej do powiedzenia, ale 2 slowa..? tu się pisze pelnymi zdaniami.

Re: Wampiryzm energetyczny

: 2009-01-26, 20:15
autor: Crowley
A swoją drogą to dziwne, że w 2006 roku, to wszyscy namawiali do wampiryzmu. Teraz to wszysc odradzają ( ja też)
.

Re: Wampiryzm energetyczny

: 2009-02-03, 22:56
autor: Ragnarok
Nie ma co namawiać osoby ,że tak to ujmę niewtajemniczone do takich praktyk . Wystarczy zła wizualizacja i zamiast delikatnie przeniknąć komuś przez aurę można mu ja rozszarpać lub ustanowić z kimś trwały link . Z tego co wiem takie rzeczy mogą komuś odbić się na zdrowiu :]

Re: Wampiryzm energetyczny

: 2009-03-29, 20:46
autor: Jamboree18
Wrócę do tematu, bo odkryłam w sobie takie właściwości niedawno...zawsze ludzie po rozmowie ze mną wydawali się zmęczeni, przygnębieni tak jakby coś wyssało energię,teraz niedawno zdałam sobie sprawę może to się wydać głupie) jeśli rękę skieruję w stronę danej osoby to coś jakby wsysała wiatr(czuję jakby wsysała powietrze,czuję chłód(nawet przy wszystkich oknach i drzwiach pozamykanych gdzie osoba się nie ruszała) gdy tak robiłam to czułam impuls który dawał mi więcej energii byłam bardziej rozbudzona.Jednak zauważyłam że na razie wysysam bardzo małe ilości energii z ludzi, a poza tym nie umiem ich zatrzymać.To tak jak z wdechem mam energię tak po wydechu jej nie mam(coś w tym stylu).Proszę o pomoc.Jak nauczyć się ją zatrzymywać i z niej korzystać, no i jak pobierać jej więcej tak by np móc dostarczyć tyle energii żeby nie przespać nocki a być w stanie funkcjonować?

Re: Wampiryzm energetyczny

: 2009-03-30, 16:34
autor: jager3223
Dlaczego te właściwości najczęściej mają nastolatki? ;P
Brak słów.

Re: Wampiryzm energetyczny

: 2009-03-30, 16:48
autor: Jamboree18
eh.nie wiem o co chodzi. Wiesz nie jestem taką normalną nastolatką. Nie naczytałam się książek i filmów i powiedziałam "TAK zostanę wampirem i spotkam wampirzą miłość życia i będę żyć wiecznie!"
Temat wampirów bardzo mnie interesuje i chciałabym odkryć czy wampiry (przede wszystkim sang) są czy nie, a to że odkryłam że potrafię w jakiś sposób zabrać ludziom energię to już raczej przypadłość człowieka.Chcę to doskonalić więc nie rozumiem o co chodzi.

Re: Wampiryzm energetyczny

: 2009-04-14, 15:56
autor: Mawerick
Jeśli jesteś zainteresowana tym tematem. To chętnie Ci opowiem co nieco w tym zakresie. Wampiryzm to mój konik. Sam jestem wampirem energetycznym. Siedzę w tym temacie już wiele lat:]
Dlaczego te właściwości najczęściej mają nastolatki? ;P
Brak słów.
Oczywiście można mówić, że teraz zrobiło się to popularne, ale tak w zgodzie z nauką bioenergoterapiami itp.Problemy z dystrybucją bioenergii rozpoczynać się mogą właśnie w okresie dojżewania. Więc dość naturalnym symptomem jest właśnie pewien odchył wampiryczny.

Re: Wampiryzm energetyczny

: 2009-04-14, 22:54
autor: Jamboree18
bardzo chętnie się dowiem jak to kontrolować i hm...może to chamsko zabrzmi umieć jak najwięcej z drugiego człowieka wziąć dla siebie :)

Re: Wampiryzm energetyczny

: 2009-05-08, 19:11
autor: zalewa
Mi codziennie nauczycielka zabiera energie hehe;p
Ale na poważnie nie watro zabierać komuś energi.Masz swoją?Używaj jej z rozwagą abyś nie musiał jej kraść od innych.Mi niestety kiedyś skradziono energię nie przyjemne uczucie!

Re: Wampiryzm energetyczny

: 2009-06-10, 11:35
autor: Jamboree18
Można można. Nie traktuje się energii jakoncoś materialnego co możesz sobie wziąć.to nie tak działa.Po prostu przez kontakt z osobą pochłaniasz jego energię.Nie do końca wiem jak to się dzieje.Po prostu jest.