Strona 4 z 4

Re: W żaden racjonalny sposób nie potrafię tego wyjaśnić...

: 2009-06-06, 00:12
autor: Spock
Przekonajmy się. W razie czego, jestem gotów przeprosić. Ale póki co, uważam że guardian44 wszystko wymyślił i śmieje się w kułak.

Re: W żaden racjonalny sposób nie potrafię tego wyjaśnić...

: 2009-06-06, 13:43
autor: Spooky Fox
Spock, ja też tak uważam, ale póki co nie jestem jeszcze aż tak...hmm...bezpośredni. Pożyjemy, zobaczymy.

Re: W żaden racjonalny sposób nie potrafię tego wyjaśnić...

: 2009-06-08, 02:24
autor: Arek
Jeżeli jest uczciwy i chętny wszystko opwiadać (a chętny jest to widać) to zapraszam by z tych opowieści zrobić artykuł. Na stronie " INFRA" mamy taki mały problem, ciągle mało artykułów, chociaż jest tam tego od groma ale jak w 1 tygodniu przynajmniej dwa nowe się nie pokażą to to jest mało , nasi koledzy chętnie odwiedzą go i przeprowadzą wywiad , artykuł będzie ciekawy, już jeden z drużyny napalił się ,podobało mu się co mu przesłałem. INFRA posiada na terenie Polski sieć grup ludzi którzy pracują pod ten portal więc z dojazdem nie ma problemu. Osobiście jestem zaliczany jako zagraniczny korespondent więc nie wchodzę w rachubę. Ale kolesie z Mazur , Pomorza, czy też grupa z Częstochowy zrobiła w ostatnich miesiącach spoko robotę więc nie ma się ich co wstydzić.
Moja propozycja:
Odwiedziny, reportaż? , ludzie ci to nie dziennikarze ale tacy jak my , zajmujący się zjawiskami paranormalnymi, oni mogą pomóc?!