Wywiad z jaszczurzycą ,,Lacerta''

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ingenious
Nowicjusz
Nowicjusz

Wywiad z jaszczurzycą ,,Lacerta''

Post autor: Ingenious » 2016-08-11, 00:40

Co sądzicie na temat wywiadu z Lacertą który został przeprowadzony w Szwecji przez tajemniczego ,,Ole.K'' w 1999 i 2000 roku :)

http://www.bibliotecapleyades.net/vida_ ... ien_52.htm

znalazłem jedyną wersje w internecie przetłumaczoną na język polski z komentarzem

https://drive.google.com/file/d/0BxJUWq ... tva1U/view

od siebie dodam że ciekawie tłumaczy to dlaczego obcy wyglądają często dla nas ludzi tak dziwnie

Awatar użytkownika
IteratorZX81
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony

Re: Wywiad z jaszczurzycą ,,Lacerta''

Post autor: IteratorZX81 » 2016-08-11, 03:04

Hm, interesujące. Niezwykle bliskie prawdy, ale w paru miejscach dalekie od niej. Możliwe że to przez tłumaczenie albo ucięty content, jednak w paru miejscach Lacerta nie ma racji, w innych wydaje się nie mieć wszystkich informacji. W większości jest to jednak prawda.

Nie powiem w których miejscach, na to przyjdzie czas.
Niech się wali, niech się pali, niech świat spustoszeje...

Życie w kosmosie na pewno jest. A to czy są to szare/zielone/niebieskie ludziki, czy tylko roślinki i zwierzątka to inna sprawa. Obrazek

14 ciastek, a 9 dzieci. Kto to poleci? Jak on to skleci?
Awatar użytkownika
Ingenious
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Ingenious » 2016-08-11, 03:28

W których miejscach ? :) może jakoś uda mi się dać jakieś kontrargumenty, ps. osoba która miałaby napisać ten wywiad musiała również znać wywiad Pana Castello o bazie w dulce bo jest zadziwiająco podobny opis tych istot
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony

Post autor: IteratorZX81 » 2016-08-11, 14:08

Nie mogę za dużo gadać na ten temat. Ale wierzę, że Lacerta istnieje. Niestety w pewnych kwestiach się ona myli, w innych wydaje się nie mieć wszystkich informacji.
Niech się wali, niech się pali, niech świat spustoszeje...

Życie w kosmosie na pewno jest. A to czy są to szare/zielone/niebieskie ludziki, czy tylko roślinki i zwierzątka to inna sprawa. Obrazek

14 ciastek, a 9 dzieci. Kto to poleci? Jak on to skleci?
Awatar użytkownika
Ingenious
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Ingenious » 2016-08-11, 18:49