Cześć wszystkim

Poznajmy się!
Awatar użytkownika
Shady
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2015-08-14, 16:58
Komentarze: 1

Cześć wszystkim

Post autor: Shady »

Witam i #Szcześć_Boże.
Mam na imię Mateusz (wiem że brzydkie) i mam 17,5 lat.
Jestem Korwinistą (ale szanuję inne zdanie), nie cierpię banderowskich i antyklerykalnych trolli których ostatnio dużo w internecie, interesuję się troszkę geopolityką ale moje główne zainteresowania to militaria, motoryzacja, łowiectwo, informatyka. i zjawiska paranormalne.
Mój typ osobowości to INTP, tak więc lubię teorie spiskowe.
Jestem także antyseksualny i nienawidzę gdy ktoś wygłasza w moim kierunku formułki typu ''kiedyś zmienisz zdanie''.
Jeśli chodzi o życie poza internetem to jestem dość aspołeczny, ale mimo to, nie zamierzam żyć jak większość ludzi czyli ożenić się, narobić dzieci, pracować przy wiśniach albo ogórkach, za zarobione pieniądze nażreć się a potem umrzeć. Nie, mam ideały których bronię.
Jestem także początkującym pisarzem, piszę książkę którą można przeczytać na mym blogu oraz dwóch forach literackich.


Witam i pozdrawiam wszystkich.
Awatar użytkownika
czyzo3
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 161
Rejestracja: 2013-04-23, 00:25
Lokalizacja: Malbork
Komentarze: 1

Re: Cześć wszystkim

Post autor: czyzo3 »

Witam
Awatar użytkownika
Szyszlel
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2014-08-27, 19:11

Re: Cześć wszystkim

Post autor: Szyszlel »

antyklerykalne trole? Nie spotkałem. Spotkałem za to katotalibów :D
Awatar użytkownika
Shady
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2015-08-14, 16:58
Komentarze: 1

Re: Cześć wszystkim

Post autor: Shady »

Taki który używa określenia ''katotalibów''. Gardzę takimi trollami totalnie za bezczelny brak szacunku i za głupotę.

Jeśli macie jakieś pytania to proszę pytać :)
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Cześć wszystkim

Post autor: Pandemonium »

Na tym forum znajdziesz jedynie skrajności - od "antyklerykalnych trolli" do "katotalibów". Nie oczekuj jednak, że uzyskasz tutaj poklask za niczym nieuzasadnioną arogancję, dyskutowanie bez podawania racjonalnych dowodów, czy za obrażanie innych użytkowników.

Także, jak masz jeszcze kiedykolwiek użyć słowa "antyklerykalny troll" beż żadnej argumentacji zastanów się dwa razy. Nie każdy z odmiennym od Twojego zdaniem jest trollem i głupcem. Nie oczekuj też szacunku jeżeli sam go nie masz dla innych.
Awatar użytkownika
Shady
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2015-08-14, 16:58
Komentarze: 1

Re: Cześć wszystkim

Post autor: Shady »

Nie mam zlych intencji i nikogo nie chcialem obrazic, tylko po prostu jestem nerwowy ostatnio i musze się uspakajac w taki sposob.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4863
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Re: Cześć wszystkim

Post autor: Ivellios »

Witaj u nas.
Na tym forum znajdziesz jedynie skrajności - od "antyklerykalnych trolli" do "katotalibów".

To ja chyba jestem jakimś wyjątkiem, antyklerykał antykatotalib :P

A banderowcy w Polsce to zmora nie tylko Internetu. Oni są wszędzie, niestety. W parlamencie, w samorządach, w mediach głównego ścieku... poczytaj sobie uchwałę krajowego prowydu OUN z lipca 1991 o stosunkach ukraińsko-polskich po "przemianach ustrojowych" - co prawda niektórzy kwestionują autentyczność tego dokumentu, jednak jego polskie tłumaczenie jest znane od 1992 r. i dziś brzmi jak ponura przepowiednia - wszystko się sprawdza. Skurwysyny ukropskie w całym kraju zdążyły poinstalować swoich "agentów". Sterują nami jak tylko sobie zechcą :/
Awatar użytkownika
Shady
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2015-08-14, 16:58
Komentarze: 1

Re: Cześć wszystkim

Post autor: Shady »

Witam serdecznie, z tymi ukropskimi trollami to stycznosc mam od niedawna, duzo z nich napotkalem na forum Paranormalne. Ale, skonczy się wojna na Ukrainie to skoncza się trollingi.
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Cześć wszystkim

Post autor: Pandemonium »

To ja chyba jestem jakimś wyjątkiem, antyklerykał antykatotalib :P
Administratorzy i moderatorzy to co oczywiste zupełnie inna kwestia :one:
Awatar użytkownika
Szyszlel
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2014-08-27, 19:11

Re: Cześć wszystkim

Post autor: Szyszlel »

LordekY pisze:Taki który używa określenia ''katotalibów''. Gardzę takimi trollami totalnie za bezczelny brak szacunku i za głupotę.
No widzisz sam teraz. Jak Ty kogos obrażasz nazywając antyklerykalnym trollem to jest ok. Jak ktos nazwie Ciebie katotalibem to od razu chwytasz za tasak. Żądasz szacunkyu dla siebie, nie okazując innym. A co do głupoty. Zdarzyło Ci się drogi kolego przeczytac biblię? Mnie tak. Poświęciłem czas by ją przeczytać. I po niej stałem się agnostykiem. Pozdrowienia serdeczne od "trolla"
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „WITAJ PRZYBYSZU!”