zjawa we snie

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
xentere
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2014-01-13, 22:01

zjawa we snie

Post autor: xentere »

Witam. Mam pewien problem. Przesladuje mnie Zjawa podczas snu. Nie uwazam to za koszmar tylko cos mocniejszego i innego. jakby mnie opetal . Nigdy nic nie mowil tylko robil co chcial i pozostawial po sobie uczucie ze nigdy nie da mi spokoju nawet po smierci. musze cos z tym zrobic bo oszaleje. jest roznymi osoba z ktorymi się kochalem. po tym "koszmarze" budze się tak jakby zaspokojony. ostatnio zobaczylem jak snie. i lewituje. budze się w tej samej pozycji co lezac w tym snie. nie jestem w stanie nic zrobic. wiem ze to nie jest koszmar. to się powtarza i trwa od 2-3 lat i juz mam dosc. boje się spac. w ciagu tego czasu się troche do niego przyzwyczailem ale jednak to jest nie mozliwe. Prosze o jakas pomoc czy cos co z tym zrobic. kiedys potrafilem go zobaczyc idac kolo np cmentarza. a gdy chce o tym komus powiedziec zakazuje mi i nie jestem w stanie nic zrobic. z gory dziekuje
dejwis22
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2011-02-13, 14:19
Lokalizacja: Świdnik

Re: zjawa we snie

Post autor: dejwis22 »

Cześć. Jeżeli przyjmiemy że mówisz prawdę ( wybacz że to piszę ale było na tym forum dużo osób które szukały tylko prowokacji ) wydaje mi się że możesz mieć do czynienia z Sukkubem, ale mogę się mylić dlatego też proszę opinie innych użytkowników.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”