Kontakt z pozaziemskiej cywilizacji !

Paleoastronautyka to dziedzina próbująca udowodnić, że niegdyś lub wciąż istniejąca cywilizacja, bądź cywilizacje pozaziemskie, kontaktowały się w przeszłości z ludźmi, wywierając wpływ na ich rozwój i kulturę lub nawet sztucznie powołując gatunek ludzki do istnienia.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Kontakt z pozaziemskiej cywilizacji !

Post autor: Spooky Fox »

Sweeeeeet! Muszę powiedzieć, że takich 'pocisków' dawno na forum nie było. Na początku się uśmiałem, potem doszło do niepotrzebnych ekscesów.

Więc uporządkujmy pewną sprawę, zanim przejdę do rzeczy:

Każdy następny post, który zawierać będzie inwektywy w kierunku drugiego użytkownika forum, będzie kasowany, a jego autor - bez względu na ilość spędzonych na tym forum godzin - będzie nagrodzony ostrzeżeniem.


Teraz do meritum.

Istnienie tzw. KCOPZ gdzieś na ósmym końcu wszechświata może budzić kontrowersje, ale jeśli ktoś wierzy w to, że Ziemię odwiedzają obce cywilizacje, to trzeba podkreślić, że mają pewnie w tym jakiś cel. Biorąc pod uwagę to, co napisał AstroMesjasz - szczytny cel.

Jednakże już się troszkę tego naczytałem/nasłuchałem/naoglądałem, żeby nie być w jakimś tam stopniu sceptycznym.

Bo mam rozumieć, że KCOPZ stworzony został przez obcych w celu obrony człowieka przed człowiekiem, tak? Piękne, ale czy to nie jest zbyt bajkowe?
Steven
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 10
Rejestracja: 2012-09-22, 07:00

Re: Kontakt z pozaziemskiej cywilizacji !

Post autor: Steven »

Mówisz że masz przekaz i nie jest to przepowiadanie przeszłości. Jednocześnie napisałeś że nie bedzie to katastrofa nuklearną. A to jest już przepowiedzenie przyszłości, bo nie mozesz przewidzieć tego że nie nastąpi wczesniej- negacja. A może wiesz że kosmici nas by zatrzymali przed tym? Odpowiedź mi jasno. Jak masz jakies info to dawaj na pw mozesz mi zaufać przynajmniej że nic nie wyjawie.

Po drugie otóż mam dopiero 21 lat ale zajmuje się ufologią od 4 lat. Otóż wszystkie osoby jakie znam które otrzymały przekaz od kosmitów miało wczesniej styczność z okuluzmem. Nie ma osoby która nawet jeśli pragnęła takiego spotkania czy próbowała kontaktu w sposób normalny otrzymała go. Wnioski z tego co widziałem są jasne.

Ponadto interesują mnie przekazy jakie otrzymałes. Jako iż z tego co wiem choćby te istoty były realne... Wprowadzają w błąd wielu ludzi podając się za Wybawicieli, Stworzycieli i inne bzdury. Dokładnie wiem o co w tym chodzi i w całej teori. Ciekawi mnie też Twoja nazwa, Mesjasz :) no nieźle a może Prorok. Powiedz mi jeszcze jedno wybierz odpowiedź.

a) robisz to sam
b) masz powaznie te wizję i uważasz to za swoją misję
c) masz powaznie te wizję i uważasz to za swoją misję jednocześnie wiesz o co w tym chodzi i celowo chcesz nas "zwieść"

skoro jednak rzeczywiście wiesz duzo jak mówisz to zapraszam na pw.
Steven
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 10
Rejestracja: 2012-09-22, 07:00

Re: Kontakt z pozaziemskiej cywilizacji !

Post autor: Steven »

Astromesjaszu nie wątpię że istoty te ujrzało wielu ludzi i wielu ma od nich przekaz. Niestety nauka jasno określa. Te spotkania, widzenie czy telepatia mają charakter objawień. To nie są istoty fizyczne i powinneś o tym wiedzieć dobrze.

Jako iż nie neguje istnienia życia w kosmosie oraz nawet nie neguje tego że Roswell może być prawda. Niestety Twoi mistrzowie nie są tymi za których się podają, tak jak objawienia Maryjne nie są pochodzenia chrześcijańskiego o czym dobrze Twoi "koledzy" wiedzą.

I co myślicie że uda wam się na swoją stronę tak wielu zwerbować? Ateistow, buddystów, islam, chrześcijan? Może i co dacie w zamian życie 1000, 10000 lat i udział w budowaniu kosmosu. Otóż jestes pionkiem w rękach innego projektu który ma za zadanie przekonać zwieść jak najwięcej ludzi i oferować im niesamowite rzeczy. Wiesz co czeka tych którzy w ten dzień im zaufają? :) dalej słuchaj ich. Zabieraj się na ich stateczek panie Mesjasz, spotkaj się nawet z oszukanym Jezusem :)

ciekawi mnie tylko to czy naprawde w to wierzysz i Ciebie oszukali czy robisz to celowo i już wiecej wiesz.

Dobrze się o tym przekonasz kiedys kto to i jakie ma zamiary :) powodzenia

wytłumaczyli Ci jakies ciekawe zjawiska fizyczne :) ?
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Kontakt z pozaziemskiej cywilizacji !

Post autor: Słowianka »

A gdzie mój post????
Nikogo nie nie obraziłam! Halo, Spooki, bez przesady... Żartować nie wolno? :roll:
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Kontakt z pozaziemskiej cywilizacji !

Post autor: Spock »

Boziu, Boziu...
Darnok prosił, żeby dać autorowi szanse na rozruszanie, ale ten topic jest tak żałośnie denny, że chyba go jednak zamknę.
Steven
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 10
Rejestracja: 2012-09-22, 07:00

Re: Kontakt z pozaziemskiej cywilizacji !

Post autor: Steven »

Niech zdradzi jakies przekazy może :) bo innaczej jego misja się skończy.
AstroMesjasz

Re: Kontakt z pozaziemskiej cywilizacji !

Post autor: AstroMesjasz »

Już wkrótce znajdą się przekazy na stronie internetowej www.KCOPZ.com
Równolegle zamieszczę je na tym forum !
Serdecznie pozdrawiam
Wasz AstroMesjasz
Zablokowany

Wróć do „Paleoastronautyka”