Prośba o wróżbę, 1 - Xam

Tutaj możemy poprosić o wróżby z kart tarota. Wróżby na rok, miesiąc, pytając o zdrowie, finanse i tym podobne. Wszystkie wróżby są bezpłatne. Jeżeli masz jakiś problem - zapytaj naszych wróżbitów.
Zablokowany
Xam
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2012-05-05, 12:28

Prośba o wróżbę, 1 - Xam

Post autor: Xam » 2012-05-05, 12:41

Związek: Alicja 8 luty '87, Magdalena 5 kwiecień '81

1. Jaka jest siła więzi między nami, czy to przetrwa?
2. Czy nieporozumienia miną, zacznie mnie słuchać, kiedy chcę jej coś przekazać, przestanie uciekać zmieniając wciąż temat?
3. Czy ona tak naprawdę rozumie i jest świadoma moich uczuć, że się nie zmieniły?

Proszę o wróżbę.


Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Kontakt:

Re: Prośba o wróżbę, 1 - Xam

Post autor: Dagmara » 2012-05-13, 19:43

Oj dziewczyny, dziewczyny, takie zróżnicowane karty mi wypadły odnośnie waszych charakterów, że głowa mała.

Obie potraficie być niczym takim wulkan, jak jest spokój jest dobrze, ale jak zaczniecie się spierać to aż ziemia drży. Jedna czasami chce przekrzyczeć druga w swoich racjach, zamiast na spokojnie porozmawiać i wysłuchać drugiej strony.
Najpierw u Was są krzyki, a później fochy i zamykanie się w sobie z całą złością, smutkiem, przykrością.

Alicja- Mag, 5 buław, prawdziwy zapalnik.
Magdalena- As kielichów, 5 monet, ona chce jako starsza starać się być bardziej niekiedy opanowana, jednak w głębi serca jest naprawdę wrażliwą kobietą i bardzo łatwo można zranić przez nieodpowiednie słowa jej uczucia.
Ona w przeszłości została podejrzewam zraniona tak porządnie i obecnie ciężar waszych problemów bierze sobie na barki.
Po tej 5 monet mogę wnioskować, że Magdalena w głębi serca bardzo obawia się samotności, że ponownie może zostać skrzywdzona przez bliską osobę, także nie raz jej zachowanie może Ciebie zaskakiwać, szczególnie w kwestii uczuć- tutaj odnoszę się do pytania nr.3.
To wygląda tak, jakby nie raz brakowało jej tego ciepła uczuciowego, ona może czuć pewien niedosyt, który ją gnębi wewnętrznie, Magdalena prawdę mówiąc ma słabą odporność psychiczną, boi się wielu rzeczy, nie potrafi słuchać, dlatego też ucieka od Ciebie chowając w swej ''jaskini''.

Wasza relacja jeszcze jest silna, ale czy ona przetrwa w przyszłości to naprawdę trudno powiedzieć, ponieważ ten silny łańcuch może w końcu zostać zerwany.

W Waszej relacji wypadła między innymi karta Świat, oraz Wisielec przy 2 monet, silna blokada tego związku się pokazała emocjonalna, to wygląda tak jakbyście już dały z siebie wszystko i nie miały sobie nic nowego do zaoferowania, stąd takie zawieszenie.
Obie musicie to zdecydowanie zmienić, nie popadać jedynie w spory oraz monotonie, bo aby ta relacja przetrwała to obie strony muszą ja budować, bez tego to niestety, ale nie przetrwa w przyszłości-2 monet karta niestałości, dwóch opcji, wyboru.

Do Magdaleny to naprawdę nie raz potrzeba wiele cierpliwości, której Tobie Alicjo nie raz naprawdę brakuje przy tej 5 buław, wkurzasz się na jej zachowanie i wściekasz, zresztą nic dziwnego jesteś wodnikiem i do tego numerologiczną 8, a ona baranem- potrafi być uparta.

Musicie naprawdę ze sobą szczerze porozmawiać, na spokojnie, niech jedna drugiej powie czego oczekuje od tego związku, czego pragnie.
Postaraj się poprosić Magdalenę o taką rozmowę, jeśli naprawdę jej zależy na tej relacji wysłucha Ciebie i sama powie co ją trapi, martwi.
Powiedz jej o swych uczuciach, o wszystkim co Tobie na sercu leży, co Ciebie u niej denerwuje, co można zmienić, aby dobrze było itd.
Dobra komunikacja i szacunek w związku to podstawa, bo bez tego, żadna relacja nie ma szans na przetrwanie tak szczerze mówiąc.

Pozdrawiam.
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości