Rozmowa z diabłem

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
macanista
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2012-04-08, 20:50

Rozmowa z diabłem

Post autor: macanista »

są różne źródła odnośnie tego, jak zaprzedać dusze diabłu... w niektórych można przeczytać, że diabeł po wyrażeniu przez nas chęci zaprzedania mu duszy odwiedza nas w postaci ludzkiej...

Moje pytanie brzmi czy można tak " oszukać " diabła, czyli powiedzieć, że chce się mu zaprzedać duszę a w momencie, gdy on się pojawi u nas aby podpisać cyrograf to porozmawiać nim i się rozmyślić. Jakie mogłyby być konsekwencje czegoś takiego ?
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Rozmowa z diabłem

Post autor: Słowianka »

Hmmm...

Łatwo możesz to przetestować. Weź telefon i zadzwoń do Pizzerii. Zamów 10 x pizza i 10 x Cola.

A jak już zdyszany dostawca postawi te pudła z pizzą i siaty z napojami, wyjmie rachunek, to z szerokim uśmiechem powiedz mu, że jednak się rozmyśliłeś. Zobaczysz co się wtedy stanie ^^ I gwarantuję że diabeł to mały pikuś w porównaniu z wściekłym dostawcą pizzy ;p
DoktorekX
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2011-09-07, 20:35
Lokalizacja: Szczytno/Olsztyn

Re: Rozmowa z diabłem

Post autor: DoktorekX »

Albo powiedz swojej dziewczynie, że to nie jeansy, a tłuszcz ją pogrubia :)
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Rozmowa z diabłem

Post autor: Spooky Fox »

Albo podaj mi swój adres, to za takie posty sam będę mógł Cię odwiedzić. Postaram się być pod postacią człowieka...

Zamykam.
Zablokowany

Wróć do „Życie po śmierci”