Chemtrails: Czy jesteśmy zatruwani z powietrza?

Czyli teorie głoszące, że grupa ludzi działa świadomie i w utajnieniu dokonuje aktów dążących do uzyskania korzyści własnych lub / oraz na szkodę innych grup. Wbrew pozorom, wiele teorii spiskowych to nie fikcja!
nico
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2009-11-28, 23:23

Re: Chemtrails: Czy jesteśmy zatruwani z powietrza?

Post autor: nico »

Po pierwsze z jakich samolotów jest rozpylane chemitrails(wojskowe czy cywilne)? Jak jest rozpylane? Po co dokładnie? Te długo unoszące się smugi widziałem już ponad 10 lat temu a proponuję poszukać zdjęć z IIWŚ po walkach powietrznych jeszcze długo widać smugi. Białe ślady na roślinkach wcale nie muszą mieć związku z chemitrails. A metaliczny posmak oznacza promieniowanie ale tak silne że czas życia liczy się w godzinach.
Dużo czytałem o chemitrails i nikt dokładnie nie potrafił poprzeć swojej teorii.
Adellayda
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2011-01-22, 19:13

Re: Chemtrails: Czy jesteśmy zatruwani z powietrza?

Post autor: Adellayda »

Moja siostra studiująca w Toruniu twierdzi, że i owszem, takie samoloty latają. Podobno mają na celu podtruwać większe miasta. Wywołują krwotoki z nosa i omdlenia. Ponoć służą zmniejszeniu przeludnienia.
Niedługo po sławnej powodzi która miała miejsce rok temu przeczytałam w "Angorze"
jakoby tajemnicze samolociki tworzyły chmury wywołujące ulewne deszcze.
Kiedy skontaktuję się z siostrą, spytam czy posiada jakieś fotografie, wtedy się odezwę.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Chemtrails: Czy jesteśmy zatruwani z powietrza?

Post autor: Spooky Fox »

Bzdura. Podać proszę 3 dowody na istnienie Chemtrails. I nawet nie chcę tutaj widzieć tandetnych filmików z youtube. Porządne dowody. Dokumenty. Wyniki badań chemicznych.

Jeśli tego nie ma - chemtrailsów nie ma.
Adellayda
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2011-01-22, 19:13

Re: Chemtrails: Czy jesteśmy zatruwani z powietrza?

Post autor: Adellayda »

Więc przegrałam :one:
Chemtrails nie istnieje. Istnieją domysły i teorie. Czy wszyscy sceptycy są już zadowoleni?
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Chemtrails: Czy jesteśmy zatruwani z powietrza?

Post autor: Darnok »

Samo wywołanie deszczu jest możliwe, ale dopiero wtedy, gdy są chmury lub gdy powietrze jest wilgotne. To nie jest nic tajnego i wykorzystuje się takie metody w Chinach i Rosji, przed defiladami.
Tworzenie natomiast chemicznych chmur, które opadają we wskazane miejsca to głupota- Japończyki już próbowały taki patent wykorzystać podczas II wś., gdy wypuszczali balony z bombami na USA i z tego co pamiętam, to chyba tylko jedną osobę zabiły (a były ich tysiące).
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Chemtrails: Czy jesteśmy zatruwani z powietrza?

Post autor: Spooky Fox »

Adellayda pisze:Czy wszyscy sceptycy są już zadowoleni?
Jeszcze nie, bo zawsze znajdzie się banda paranoików wierzących, że to prawda.
Adellayda
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2011-01-22, 19:13

Re: Chemtrails: Czy jesteśmy zatruwani z powietrza?

Post autor: Adellayda »

Co do tego nie mam wątpliwości.
Awatar użytkownika
kaszunia1
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 137
Rejestracja: 2009-12-30, 23:57
Lokalizacja: janowiec wlkp.
Komentarze: 1

Re: Chemtrails: Czy jesteśmy zatruwani z powietrza?

Post autor: kaszunia1 »

prawda... nie prawda... mozna się sprzeczać w nieskończoność... fanatycy beda się upierac ze to prawda- na ślepo, inny beda negowac wszystkie teorie...
Adellayda pisze:Moja siostra studiująca w Toruniu twierdzi, że i owszem, takie samoloty latają. Podobno mają na celu podtruwać większe miasta. Wywołują krwotoki z nosa i omdlenia. Ponoć służą zmniejszeniu przeludnienia.
Niedługo po sławnej powodzi która miała miejsce rok temu przeczytałam w "Angorze"
jakoby tajemnicze samolociki tworzyły chmury wywołujące ulewne deszcze.

ale to akurat jest wielka bzdura. wyznawcy mocher mana ( rydzyka) baardzo wyolbrzymiają sprawę... tę sprawe...
Awatar użytkownika
Veritas
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 289
Rejestracja: 2011-01-15, 11:39
Lokalizacja: Województwo pomorskie
Komentarze: 8

Re: Chemtrails: Czy jesteśmy zatruwani z powietrza?

Post autor: Veritas »

Nie wierzę w to coś co zowie się 'Chemtrails'. Kolejna teoria nie mająca dowodów. Wymyslona aby odwrócić uwagę ludzi od ważniejszych rzeczy. I dla osób którzy lubią robić z siebie tropicieli prawdy. Rak i tego typu sprawy są ciągłymi powikłaniami po wybuchu reaktora w Czernobylu. Tym prosze się zainteresować. I szczególnie polecam film "Łzy Czernobyla". Ostrzegam, jest bardzo mocny. :(
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Chemtrails: Czy jesteśmy zatruwani z powietrza?

Post autor: Darnok »

wyznawcy mocher mana ( rydzyka) baardzo wyolbrzymiają sprawę... tę sprawe...
Chciałbym, by życie było takie proste- Toruń= moher. Niestety tak nie jest.
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Chemtrails: Czy jesteśmy zatruwani z powietrza?

Post autor: DanaS »

Gdyby Chemtrails były prawdą, to już wszysscy ludzie mieliby jakieś choróbska. Ja rozumiem, że ludzie dzielą się na chorych i niedokładnie zdiagnozowanych, ale akurat tą teorię włożyłabym między "Bajki i klechdy ludowe".
NM_ONE
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 147
Rejestracja: 2008-11-16, 23:58

Re: Chemtrails: Czy jesteśmy zatruwani z powietrza?

Post autor: NM_ONE »

Widzę tu małe mordobicie...Niestety, jesteśmy zatruwani, wystarczy obserwować niebo...Bo dlaczego w piękny dzień, nagle pojawiają się chmury. Dlaczego nocą i nie tylko latają samoloty, których smugi miały się utrzymywać kilka godzin a potrafią całymi tygodniami?
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Chemtrails: Czy jesteśmy zatruwani z powietrza?

Post autor: Sothis »

NM_ONE pisze:Bo dlaczego w piękny dzień, nagle pojawiają się chmury.
Cóż, nie jestem wprawdzie meteorologiem, ale to ma chyba związek z wodą, która paruje do atmosfery i tworzy owe dziwne twory noszące mityczną nazwę chmur.
NM_ONE pisze: Dlaczego nocą i nie tylko latają samoloty, których smugi miały się utrzymywać kilka godzin a potrafią całymi tygodniami?
Pytasz dlaczego po niebie latają samoloty... No teraz to zabiłaś mi niezłego ćwieka...
Ps. Naprawdę smugi po samolotach utrzymują się na niebie kilka tygodni? :>
NM_ONE
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 147
Rejestracja: 2008-11-16, 23:58

Re: Chemtrails: Czy jesteśmy zatruwani z powietrza?

Post autor: NM_ONE »

To co napisałam nie jest do końca bzdurą, owszem są chmury...to niezaprzeczalne meteorologiczne "prawo", ale siedzę w obserwacji od około 3 miesięcy, większość rzeczy które piszą wg was "te spiskowe świry" sprawdza się. Jak sam przyznałeś, nie umiesz odróżnić chmur od smug, a illuminaci i nie tylko oni zrobią wszystko byś myślał tak, jak oni chcą. Zresztą technologia poszła tak do przodu, że co to za problem podtruwać ludzi tworząc smugi w kształcie chmur, niektóre chemikalia są przezroczyste więc niekoniecznie są widzialne dla ludzkiego oka. Nie muszą pozostawiać smug, fakt że czasem smuga powstaje kilka lub kilkanaście godzin po rozpyleniu, więc można odnieść wrażenie że to "chmura". Coś Ci powiem uczę się w technikum chemicznym, i robiliśmy badania powietrza...Nauczycielka, i my byliśmy zdziwieni ponieważ ilość niepotrzebnych specyfików która tam była (czyt. chemikalia) przewyższała dopuszczalne normy. Nie będę opisywać jaka była dokładna ekspertyza, ponieważ wątpię by interesowały Was chemiczne smaczki, prosto z laboratorium. Nie chcę nikomu niczego narzucać, czasami wystarczy kojarzyć niektóre fakty.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Chemtrails: Czy jesteśmy zatruwani z powietrza?

Post autor: Darnok »

i my byliśmy zdziwieni ponieważ ilość niepotrzebnych specyfików która tam była (czyt. chemikalia) przewyższała dopuszczalne normy. Nie będę opisywać jaka była dokładna ekspertyza, ponieważ wątpię by interesowały Was chemiczne smaczki, prosto z laboratorium. Nie chcę nikomu niczego narzucać, czasami wystarczy kojarzyć niektóre fakty.
Samochody, elektrownie, palenie reklamówek w piecach, ale na pierwszym miejscu iluminaci!

Nie da się z takich wysokości zrzucić na konkretny cel tak rozrzedzonych chemikaliów. Może je powiać nawet do innego miasta.
Awatar użytkownika
kaszunia1
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 137
Rejestracja: 2009-12-30, 23:57
Lokalizacja: janowiec wlkp.
Komentarze: 1

Re: Chemtrails: Czy jesteśmy zatruwani z powietrza?

Post autor: kaszunia1 »

POWIEM TYLKO JEDNO RZUCILAM TAKI TEMAT NIE DLATEGO ŻE TAK SĄDZĘ TYLKO ŻEBY PRZEDYSKUTOWAĆ TĘ SPRAWĘ A TU się NARAZIE MAŁE MORDOBICIE ROBI... JA MAM RACJE I H... .... NIE MOI DRODZY NIE O TO CHODZI... PRZEPRASZAM ZA ODSWIEŻENIE TEMATU
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Chemtrails: Czy jesteśmy zatruwani z powietrza?

Post autor: Darnok »

kaszunia1 pisze:POWIEM TYLKO JEDNO RZUCILAM TAKI TEMAT NIE DLATEGO ŻE TAK SĄDZĘ TYLKO ŻEBY PRZEDYSKUTOWAĆ TĘ SPRAWĘ A TU się NARAZIE MAŁE MORDOBICIE ROBI... JA MAM RACJE I H... .... NIE MOI DRODZY NIE O TO CHODZI... PRZEPRASZAM ZA ODSWIEŻENIE TEMATU
Nie trzeba krzyczeć. Mordobicia nie było i już raczej nie będzie.
POWIEM TYLKO JEDNO RZUCILAM TAKI TEMAT NIE DLATEGO ŻE TAK SĄDZĘ
Skoro osad tłumaczysz chemitrailsami, to jednak tak sądzisz.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Chemtrails: Czy jesteśmy zatruwani z powietrza?

Post autor: Spooky Fox »

kaszunia1 pisze:POWIEM TYLKO JEDNO RZUCILAM TAKI TEMAT NIE DLATEGO ŻE TAK SĄDZĘ TYLKO ŻEBY PRZEDYSKUTOWAĆ TĘ SPRAWĘ A TU się NARAZIE MAŁE MORDOBICIE ROBI... JA MAM RACJE I H... .... NIE MOI DRODZY NIE O TO CHODZI... PRZEPRASZAM ZA ODSWIEŻENIE TEMATU
Eee... *_*

"Ale o so hosi?"

Przypomina mi się pewien obrazek

Obrazek

A tak na przyszlosc - nastepnym razem za taki bzdurny post bedzie piekny warnik.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Teorie Konspiracyjne”