Duch chłopca na cmentarzu

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: Chantelle »

Filmik pokazuje nagranie 17 letniego chŁopaka na wakacjach.
Na nagraniu widaĆ coŚ , co wyglĄda na ducha maŁego chŁopca biegnĄcego za cienistĄ kobietĄ , ktÓra wskakuje na drzewa, by potem z niego spaŚĆ.



WidziaŁam nagrania , na ktÓrych ludzie prÓbujĄ udowodniĆ , Że to hoax , ale Żadnych konkretÓw , tylko domysŁy .
Ostatnio zmieniony 2010-12-10, 13:26 przez Chantelle, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: Spooky Fox »

Po raz pierwszy i ostatni poprawiam Twój post, a to tylko dlatego, że Cię lubię. Masz na klawiaturze prawy alt, którego możesz używać. Jeśli mieszkasz za granicą to: Menu Start -> Ustawienia -> Panel Sterowania -> Drukarki i inny sprzęt - > Klawiatura. A co do języka to kliknij prawym przyciskiem myszy na pasek i z menu Paski Narzędzi -> Pasek języka.

Następny brak ortografii będzie karany warnem.
____________________________________________________________


Wracając do tematu - filmik ogólnie rzecz biorąc bardzo ciekawy. Masz jakieś stronki do tego, o czym pisałaś? Że ktoś próbował udowodnić, że to nie duch? Może być w języku angielskim.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: cleric »

łał, podoba mi się :) w biały dzień nagrać ducha wśród spacerujących ludzi - super sprawa, o ile to nie fake ;)

Spooky - napisałam tego posta z polskimi znakami (zwykle olewam), bo się przestraszyłam że mi jakiego warna wlepisz czy coś :D
Awatar użytkownika
Puma16
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: 2010-11-06, 13:42
Lokalizacja: Dębowiec
Komentarze: 2

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: Puma16 »

Bardzo ciekawy film video , ale chciałem zauważyć że wiele filmików jest nakręconych z tego samego cmentarza i to właśnie o duchach , to na 100 % nawiedzone miejsce.
Ostatnio zmieniony 2010-12-10, 19:45 przez Puma16, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: Chantelle »

Miasto Savannah w stanie Georgia to jest najbardziej nawiedzone miasto w Ameryce :)
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: Ignorant »

Puma chciałem tylko powiedzieć że nigdy w żadnej sprawie nie możemy mieć 100% pewności a co dopiero w sprawach związanych z duchami i innymi rzeczami tego typu ;]
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: Chantelle »

Owszem nie mozemy , ale istanieja miejsca okreslane ogolnie jako 'nawiedzone' Cos jest po prostu nie tak , atmosfera , klimat , dziwne przypadki...
Miasto Savannah czesto nazywa się 'wybudowanym na zmarlych'.
Awatar użytkownika
szwagier0s
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 132
Rejestracja: 2010-09-30, 03:20
Lokalizacja: Wroclove
Komentarze: 1

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: szwagier0s »

A mi to coś śmierdzi fejkiem. Ten chłopiec wygląda jakby był negatywem. Może ktoś się pobawił w robienie negatywu z tego jednego chłopca? Na drzewo również mogło przecież wskoczyć dziecko/nastolatek.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: Chantelle »

Rzeczywiscie przyjrzalam się i cos tu nie gra . Po lewej stronie widac czlowieka w ciemnym ubraniu 'chowa ' się za grobemi , a momencie jak 'dziecko' spada jakby cofa się , wyglada to jakby tasma cofnieta do tylu i stad efekt spadania.
No coz pewnie jak zwykle fake :(
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: cleric »

szwagieros - obojętnie czy to fejk czy nie - często widujesz kilkuletnie dzieci wskakujace niezauważenie na drzewa na cmentarzu? :) taki apel - zanim coś napiszemy, zastanówmy się czy nie piszemy głupot :)
Awatar użytkownika
Lurid
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2010-11-19, 23:58
Lokalizacja: Radom

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: Lurid »

@up
Na tym filmiku NIE MA żadnego ducha ani dziecka wyskakującego zza drzewa. Znaczy się niby jest, ale to po prostu jakiś duszek wstawiony skądś tam i do tego beznadziejnie.

Spójrzcie czasem obiektywnie a nie wszystko podciągacie pod zjawisko paranormalne...
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: cleric »

jak dobrze jest poznać fachową opinię 14latka:) proponuję nauczyć się czytać ze zrozumieniem to przydatna umiejętność w liceum, a nawet w gimnazjum :]
Awatar użytkownika
Lurid
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2010-11-19, 23:58
Lokalizacja: Radom

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: Lurid »

Mogłaby PANI mi wyjaśnić co z tym wszystkim ma wspólnego mój wiek? Zresztą to nie tylko moja opinia. Wystarczy poczytać komentarze pod filmem...

Apropo czytania ze zrozumieniem. Napisała PANI:
obojętnie czy to fejk czy nie - często widujesz kilkuletnie dzieci wskakujace niezauważenie na drzewa na cmentarzu?

To ja na to:
Na tym filmiku NIE MA żadnego ducha ani dziecka wyskakującego zza drzewa. Znaczy się niby jest, ale to po prostu jakiś duszek wstawiony skądś tam i do tego beznadziejnie.

i jeszcze dodam:
taki apel - zanim coś napiszemy, zastanówmy się czy nie piszemy głupot
Pozdrawiam :]
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: cleric »

a ja na to:
Lurid pisze:Spójrzcie czasem obiektywnie a nie wszystko podciągacie pod zjawisko paranormalne...
czy ktokolwiek w tym temacie upiera się, że to nie fake? :] pokaż mi proszę, bo może coś mi umknęło? od tego jest to forum aby na nim dyskutować i wymieniać się opiniami, nie jest to forum gdzie wszyscy łykają wszystko jak młode pelikany i biorą wszystko za zjawiska paranormalne :] wystarczy przeczytać jeszcze raz wpisy a także zajrzeć do innych tematów. tym samym kończę OT zanim zje mnie Spooky, czyli wracamy do tematu wątku:]
Awatar użytkownika
Lurid
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2010-11-19, 23:58
Lokalizacja: Radom

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: Lurid »

Ostatnie odpowiedzi.
czy ktokolwiek w tym temacie upiera się, że to nie fake?
Źle się wyraziłem. Chodziło mi to, że na pierwszy rzut oka widać, że to fake natomiast część z was pokłada jakieś tam nadzieje w tym filmiku. Jeśli nie jesteście czegoś do końca pewni warto poczytać komentarze pod filmem.
nie jest to forum gdzie wszyscy łykają wszystko jak młode pelikany i biorą wszystko za zjawiska paranormalne
Wiem wiem, spójrz na datę mojej rejestracji. W sumie to poczytywałem tu nawet przed nią.

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
szwagier0s
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 132
Rejestracja: 2010-09-30, 03:20
Lokalizacja: Wroclove
Komentarze: 1

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: szwagier0s »

Cleric zdziwisz się, ale widuje. Nie u nas w mieście, ale na małych cmentarzach rosną drzewa, do których dzieci mają dostęp. I nie widzę NIC dziwnego w tym, że dziecko wskakuje na gałąź.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: cleric »

mówisz o małych cmentarzach, a dzieci łażą po drzewach kiedy są bez opieki dorosłego (inaczej dostały by po tyłku). na filmie mamy wielki cmentarz, masę ludzi dookoła (żadne dziecko w takich okolicznościach nie wlazłoby na drzewo - bo ktos by mu zwrócił uwage), gałęzie jak widzisz są wysoko, a dziecko odbija się jak piłka i leci do góry :) dalej twierdzisz, że to normalne? :] i znowu podkreślę, żeby nie było nieporozumień - ja się nie upieram że to prawda, ja tylko piszę co widzę na tym jednym filmie! a widzę sylwetkę kilkulatka, który skacze jak gumiś na wysokość powyżej 1,5 m i nie jest to dla mnie nic normalnego :]
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: Chantelle »

Lurid pisze:Ostatnie odpowiedzi.
czy ktokolwiek w tym temacie upiera się, że to nie fake?
Źle się wyraziłem. Chodziło mi to, że na pierwszy rzut oka widać, że to fake natomiast część z was pokłada jakieś tam nadzieje w tym filmiku. Jeśli nie jesteście czegoś do końca pewni warto poczytać komentarze pod filmem.

Wytlumacz co wedlug Ciebie pokazuje , ze to fake . Ja napisalam czemu tak uwazam i nie od razu to zauwazylam i nie sadzé , ze jest to takie jednoznaczne jak to przedstawiasz . A podpisy pod filmem tez nie sa zadnym wytlumaczeniem. Kazdy podaje swoje teorie i tyle.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Duch chłopca na cmentarzu

Post autor: cleric »

Darianka może najpierw sama spróbuj poszukać w google?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”