W co aktualnie gracie?

Co czytamy, czego słuchamy i co oglądamy najchętniej
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Spooky Fox »

Amnesia The Dark Descent za 9.99 zł.

PĘDZĘ DO BIEDRONY!
Gość

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Gość »

Aj tam po co biec do biedrony , 3 -5 min siedzenia na fotelu i jest :P.
Awatar użytkownika
Dewastator
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2011-09-13, 23:24

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Dewastator »

Runes of Magic,PES 2012 w to aktualnie pogrywam jak mam czas.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Spooky Fox »

Don Lui$ pisze:Aj tam po co biec do biedrony , 3 -5 min siedzenia na fotelu i jest :P.
Każdy robi jak uważa. Według mnie, jeżeli gra jest mega dobra, to nie żal mi wydać na nią powiedzmy stu złotych. Oczywiście 149 w przypadku MW3 to przesada, więc poczekam aż stanieje :)
Gość

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Gość »

Weź pod uwagę dodatkowe ceny każdego DLC które wyjdzie ( ok. 50zł ) :)
Tak jak w przypadku Black Opsa oraz Modern Warfare 2 ;)

Co do ceny Modern Warfare 3
- 115zł Nowa na allegro.
- 52 zł Steam

Także zeszła z ceny już trochę.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Spooky Fox »

Don Lui$ pisze:Weź pod uwagę dodatkowe ceny każdego DLC które wyjdzie ( ok. 50zł ) :)
Tak jak w przypadku Black Opsa oraz Modern Warfare 2 ;)
Jeżeli gra jest tego warta...
Don Lui$ pisze:52 zł Steam. Także zeszła z ceny już trochę.
Na Steam nie kupuję. I odradzam każdemu. Steam śmierdzi. Powinien zaprzestać na Counter Strike Anthology 1.
Awatar użytkownika
Tesuni
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2011-12-10, 16:51
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Tesuni »

Ja nie cierpię DLC ;| te DLC kojarzą mi się trochę z tym PPV co Adamek w tym walczył.
Gość

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Gość »

No Spooky gusta guściki ;)
Np. W Black Ops'ie warto dać za te skromne 3-4 mapy :).

Steam świetna sprawa,wszystko pod ręką,nie potrzeba XFIRE :)
Ostatnio zmieniony 2012-01-19, 03:52 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Spooky Fox »

Steam był świetny. Teraz zrobił się za duży, za głośny, za ramożerny i totalnie przesadzony.

Używałem jak byłem młody i głupi :D

Teraz używam tylko jak koniecznie potrzebuję, czyli raz na jakiś czas podczas turniejów counter-strike :)
Gość

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Gość »

Counter Strike = Kwadraty :P he. No cóż w dalszym ciągu powiem "gusta guściki".
Logiczne że przy słabszym komputerze ( 512mb Ram czy nawet 1024/1GB) używanie Steam'a kończy się nerwówką.
Ale np. Tak jak u mnie przy 2 x 2 GB 1066+ Mhz różnicy nie odczuwam a jest to pomocny programik.
Minusem jest jak dla mnie to wiadomości, oraz opcje zakupu. To rozbudowanie nie jest mi kompletnie potrzebne.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Spooky Fox »

Don Lui$ pisze:Ale np. Tak jak u mnie przy 2 x 2 GB 1066+ Mhz różnicy nie odczuwam a jest to pomocny programik.
Khym...khym, khym...2 x 4 GB kingston 1066 MHz i Leadtek Winfast GTX560 z czterema tysiącami taktowania, obecnie na Win7 Enterprise. Więc na brak pamięci i grafiki narzekać nie mogę. Co nie zmienia faktu, że Steam śmierdzi. Dlaczego? Otóż, sam już na to wpadłeś :D

Don Lui$ pisze:Minusem jest jak dla mnie to wiadomości, oraz opcje zakupu. To rozbudowanie nie jest mi kompletnie potrzebne.
Gość

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Gość »

Khym Khym ,z taką różnicą że ja pracuję na XP x64 Automizzer także więcej niż 4 GB nie potrzeba by tu wszystko prześlicznie chodziło ;). 16GB max na płycie. W razie czego problemem dokupić nie jest. Co do Windowsów,przesiadkę zrobię może przy Windows 8 dopiero. Albo jeszcze później. :)

A przy okazji ,bym zapomniał, polecam też ciekawą grę "Darksiders" , niebawem wyjdzie druga część.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Spooky Fox »

Przesiadka dopiero na Win 8? :shock:

To tak, jakbyś pięć lat temu powiedział, że przerzucisz się na Win7. Mając zainstalowanego jeszcze Win98. :shock:

Dobrze Ci radzę - przesiadaj się jak najszybciej i nie czekaj na Win8. Wiesz dlaczego? Bo Microsoft ma taką tendencję od 1995 roku.

Najpierw boski Win95 z Microsoft Explorer v.1.0 :D

Za nim masakryczny NT 4.0

Potem fantastisch Win98

Potem totalnie niewypalony 98SE

Następnie przezajebisty Win2000, na którym do tej pory pracują ludzie (!)

Potem oczywiście Windows ME, którego nie muszę chyba besztać, bo zrobił to sam za siebie

Potem wreszcie wyszedł XP, który borykał się na początku z małymi problemami, ale okazał się najlepszym dotąd wyprodukowanym systemem Microsoftu. Oczywiście nie liczę XP 64bit i XP Server, bo to praktycznie to samo, jedynie zostały zmienione podstawy, żeby lepiej pracował w przeznaczonym środowisku

Potem przyszła Vista. Dotąd najbardziej znienawidzony przez internautów system. Przez bardzo długo brak jakiegokolwiek wsparcia, dziury jak w szwajcarze i dopiero niedawno, po wyjściu siódemki Vista zaczęła działać w miarę normalnie.

Obecnie jest Win7. Owszem, nie mogę oceniać, bo mam go dopiero od dwóch dni, ale jeżeli wierzyć internautom i jeżeli patrzeć na przestrzeni tych dwóch dni, system jest bardzo dobry. Przyjazny i dopracowany.


Więc jeżeli patrzeć na przyszłość Microsoftu, to nie radziłbym Ci czekać na Win8, bo zgodnie z ostatnimi 17 latami, po Win7 wyjdzie jakieś totalne buractwo dosłownie bez niczego. I dopiero Win9 będzie mógł podołać oczekiwaniom.

Oczywiście może być inaczej, ale jeżeli nie będzie, to proszę mnie wpisać na listę polskich jasnowidzów :D
Awatar użytkownika
Tesuni
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2011-12-10, 16:51
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Tesuni »

A gra ktoś może w jakieś gry mmo? Bo od jakiegoś czasu mam ochotę na jakieś fajne ale LoL już mnie znudził a grami typu Metin gardze ;| macie jakieś propozycje?
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Vampirio »

Ja niedawno zacząłem grać w LastChaos. Polecam. Jeszcze ;D
Gość

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Gość »

Pracowałem na Windows 7, pracowałem również na Windows r7 ;)
Po prostu to nie jest to jak dla mnie, XP to jest to.
Sprzeczał bym się tez w kwestii co do braków problemów z Win7, a raczej ich nadmiar.
Widzę po znajomych, a czasem i też nie znajomych, gdy piszą "Ziomuś mógłbyś mi wbić przez Team Viewera i zrobić to to i to, bo stało się to i tamto", i oczywiście w większości przypadków to Win7.
Z XP nawet nowy posiadacz komputera sobie poradzi z różnorodnym problemem 3 razy prędzej niż na Win7.
Takie moje skromne zdanie co do tego Windowsa.
Być może będę zmuszony by się przesiąść na Win7 jeszcze przed Win8, lecz tylko z dwóch powodów , mianowicie pierwszy to taki że znudzi mi się gra na DirectX 9 ,bądź zaczną wychodzić wielkie hity tylko od Visty wzwyż :)
Innych powodów nie przewiduję.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Spooky Fox »

Siódemka jest po prostu trudniejsza niż XP. Przez dwadzieścia minut zastanawiałem się, w jaki sposób w paincie wkleić wycięty kawałek tak, żeby przeźroczysty był xD

Co do directa...człowieku, Ty sobie możesz tylko wyobrazić jak wygląda F3AR czy MW3 czy choćby Shift 2 na directx 11 :D Cud, miód i orzeszki :)
Gość

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Gość »

Człowieku a Ty sobie wyobraź że nie jestem zamknięty w jakiejś dziczy jak Albinos i nie siedzę proszę ja Ciebie w jaskini w gliniance własnej roboty ze Swoim komputerem :P Mam dostęp do Directxa 10 oraz 11 i jestem w temacie :).

I nie wspomniałeś o Crysis 2 - To jest cudo również :).
Jeśli nie z fabuły to z grafiki.
Oraz BF 3 :)
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: Spooky Fox »

Don Lui$ pisze:Człowieku a Ty sobie wyobraź że nie jestem zamknięty w jakiejś dziczy jak Albinos i nie siedzę proszę ja Ciebie w jaskini w gliniance własnej roboty ze Swoim komputerem :P Mam dostęp do Directxa 10 oraz 11 i jestem w temacie :).
Wybacz, w takim bądź razie :)
Don Lui$ pisze:I nie wspomniałeś o Crysis 2 - To jest cudo również :).
Jeśli nie z fabuły to z grafiki.
Oraz BF 3 :)
Battlefield 3 owszem. Crysis - passe :D
Awatar użytkownika
FearTheReaper
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 80
Rejestracja: 2010-04-07, 19:01
Lokalizacja: Obywatel Wszechświata
Komentarze: 8

Re: W co aktualnie gracie?

Post autor: FearTheReaper »

Heh, to Spooky Fox gra w F.E.A.R. 3? A wyżej tak pisałeś że nie lubisz Steam... Trzeba będzie się kiedyś spotkać w grze na coopie. ;-)

A jak w ogóle rzadko kto ci się trafia w lobby tylko jakieś ruskie bądź szwaby to możesz znaleźć wiele osób w grupach tej gry:
- Armacham Elite
- F.E.A.R.3 After hour players
- Play in F.E.A.R. 3 Multiplayer!

W ogóle co zauważyłem to na win7 gry chodzą lepiej na dx11 niż dx9. Czy MW3 ma jakieś wsparcie dx11? Szczerze wątpie, albo na siłę wpakowane, bo to słabo zoptymalizowany w stosunku do jakości, trochę zmodyfikowany cały czas ten sam silnik głównie pisany pod dx9.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Książki, muzyka i filmy”