Radnor Forest. Tajemnicze światła i okaleczenie zwierząt

Tutaj możesz napisać dla nas nowy artykuł
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2378
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy

Radnor Forest. Tajemnicze światła i okaleczenie zwierząt

Post autor: Arek » 2010-04-28, 07:08

Radnor Forest. Tajemnicze światła i okaleczenie zwierząt


http://4.bp.blogspot.com/_WWUzaO9pYcA/S ... /08231.jpg
Tajemnicze światła nad Radnor Forest w nocy 12 marca 2010. Copyright: apfu.org


Radnor Forest/ Walia
Od dłuższego czasu obserwowano w regionie pomiędzy hrabstwem Shropshire a Walią dziwne okaleczenia zwierząt. W związku z tym grupa badaczy komórki "Animal Pathology Field Unit" (apfu.org) z Philem Hoylem na czele postanowili przyjrzeć się temu zjawisku bliżej, tym bardziej że winne temu wydawały się świetlne kule.
Poniżej wypowiedż pana Hoyle'a do tych wydarzeń.

"Niektórych detali naszych badań nie możemy jeszcze całkowicie ukazać, brak nam na to zgody, jednak możemy szczegółowo opisać wydarzenia jednej nocy jako naoczni świadkowie. Do obserwacji doszło w ramach "Project Corridor" w okolicach gdzie od dłuższego czasu dochodzi do okaleczeń zwierząt.
Z powodu nieustępujących doniesień o kulopodobnych światłach, latających obiektach i ginących zwierzętach postanowiliśmy o obserwacji tego rejonu.


http://2.bp.blogspot.com/_WWUzaO9pYcA/S ... /08236.jpg
Okaleczona owca niedaleko Radnor Forest z 13 lutego 2010. Pomimo że zwierzęciu brakuje mięsa dolnej szczęki, oczu, genitaliów, odbytnicy nie znalezino tam śladów krwi. Copyright: apfu.org)Jako bazę wybraliśmy farmę na wzgórzu z którego mogliśmy obserwować całą okolicę Radnor Forest, to właśnie stąd pochodziły doniesienia o tych dziwnych wydarzeniach, przed nami rozciągała się dolina i mieliśmy naprawdę bardzo dobrą widoczność. Na obserwacje wybraliśmy noc 12 marca 2010, wtedy panowała pełnia księżyca co mogło nam ułatwić zadanie.


http://3.bp.blogspot.com/_WWUzaO9pYcA/S ... /08237.jpg
Wyrażne i dokładne cięcia na ciele martwej owcy z z dnia 9 lutego 2010, także tutaj zostały usunięte wewnętrzne organy bez widocznych śladów krwi Copyright: apfu.org)


http://4.bp.blogspot.com/_WWUzaO9pYcA/S ... /08238.jpg
Powiększenie śladu cięcia z lekko przyciemnionym środkiem Copyright: apfu.org)


Podczas nocy pogoda nie należała do przyjemnych, zimny wiatr gwizdał wokół naszej bazy, przynajmniej deszcz nie padał.
Około godziny 22.00 doszło do pierwszych wydarzeń. Mój kolega Mike Freebury zauważył jasnoczerwone światło które zawisło nad pobliskim lasem zwanym New Radnor.
Na początku myśleliśmy że światło pochodzi z jednego z budynków które rozsiane są po okolicy lecz wkrótce zauważyliśmy naszą omyłkę, ćwierć mili dalej pojawiła się druga identyczna kula. światła te zmieniały swoje kształty, oddawając co jakiś czas świetlne błyski , także mniejsze świetlne kule odłączały się od tych większych. Te znowu w mnieniu oka porozlatywały się po całej okolicy, obserwowaliśmy je i znów ze zdziwieniem stwierdziliśmy że te kule rozdzielały się znów na mniejsze błyskając przy tym, mieliśmy wrażenie że czegoś szukają.


http://2.bp.blogspot.com/_WWUzaO9pYcA/S ... /08232.jpg
świetlne kule zmieniają swój kształt, rozdzielają się na mniejsze kule Copyright: apfu.org)


W tym samym czasie z kierunku lasu nadlatywały jakby laserowe błyski w kierunku naszych kul, nie mogliśmy zobaczyć co te błyski wysyła, wyglądało to jak scena z filmu "Gwiezdne Wojny". Błyski niekiedy były tak silne że oświetlały kawałek nieba nad wzgórzami.


http://2.bp.blogspot.com/_WWUzaO9pYcA/S ... /08233.jpg
Niektóre z świetlnych kul oddawają błyski Copyright: apfu.org.


Podczas tych zdarzeń znikły nagle 2 czerwone kule które znajdowały się najbliżej nas, krótki czas póżniej były już w innej dolinie dokładnie za naszymi plecami. Obserwując je z bliska odnieśliśmy wrażenie że one nie latają lecz skakają z miejsca na miejsce. To nie były na pewno żadne azjatyckie latarenki, także zwykłymi samolotami nie można było tego zjawiska wytłumaczyć.
Natępnego dnia wróciliśmy z powrotem na to miejsce żeby podczas dobrej widoczności lepiej oszacować odległości do poszczególnych punktów w terenie. Obszar na którym pojawiły się owe obiekty wynosił w przybliżeniu 4 x 4,5 mil kwadratowych.
Następny nasz krok polegał na tym żeby przepytać wszystkich farmerów,udało nam się to!. Oprócz jednego wszyscy znali przypadki okaleczenia trzody hodowlanej w ich okolicy. Jeden z nich opowiedział nam jak to niedawno całe jego stado zniknęło bez najmniejszego śladu. Inny złożył relację jak to przed paroma latami sam jeszcze posiadał zwierzęta także wtedy dochodziło do takich okaleczeń.
Jednak żaden z pytanych farmerów nie mógł nic powiedzieć o owej nocy ( 12 marca), nikt nic nie zauważył ani nie słyszał, chociaż nie zdziwiło ich to co się wydarzyło ponieważ przez ostatnie trzy lata dochodziło od czasu do czasu do takich incydentów.
Jeden z nich parę lat temu widział wielką czerwoną kulę nad pobliskim pagórkiem. Ten pgórek znajduje się niedaleko jego farmy gdzie już od lat dochodzi do obserwacji ufo oraz okaleczeń zwierząt.
W sumie udało nam się nakręcić 30 filmów które razem dają ponad 2 godziny materiału. Obie kamery stały na statywach i pokazują pokrywające się sytuacje, niektóre ruchy kamer zostały spowodowane poprzez silne podmuchy wiatru, zdjęcia i filmy oddają jedynie część tego co udało się naszej grupie zaobserwować.
Ponad te filmy i zdjęcia udało się naszemu koledze Mike Freeburemu obserwować całe zdarzenie poprzez mocną lornetkę, potwierdza to co już wcześniej powiedziałem: myślę że możemy wykluczyć ziemskie technologie ( przynajmniej takie jakie są nam oficjalnie znane) , ich szybkość, zdolność manewrowania oraz zmieniające się ich kształty były naprawdę fenomenalne"

żródło:
http://grenzwissenschaft-aktuell.blogsp ... r-die.html


"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
To nie moje powiedzenie ale lubię je jak najbardziej

https://www.facebook.com/arek.czaja
Awatar użytkownika
ifar15
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków

Re: Radnor Forest. Tajemnicze światła i okaleczenie zwierząt

Post autor: ifar15 » 2010-05-04, 22:01

Artykuł jest na pewno bardzo ciekawy. Niesamowita jest relacja jaką dostarczyli ci badacze. Szkoda żę nie ma mocnych dowodów ale sama relacja i te rzekome zdjęcia dają do myślenia. Jak zwykle czegoś brakuję, brakuję lepszych zdjęć, brakuję filmu. Sądze jednak ze coś jest na rzeczy. Myślę że konieczne są kolejne wyprawy w to miejsce, na pewno jest czego szukać. To wszystko wydaję mi się bardzo wiarygodne, jest to jeden z ciekawszych przypadków.
"Jestem Polakiem - więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2378
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy

Re: Radnor Forest. Tajemnicze światła i okaleczenie zwierząt

Post autor: Arek » 2010-05-05, 06:41

Filmy znajdziesz tutaj, w prawym dolnym rogu
http://apfu.org/

pozdro
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
To nie moje powiedzenie ale lubię je jak najbardziej

https://www.facebook.com/arek.czaja
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości