Obama ujawni prawdę o życiu innej cywilizacji?

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Obama ujawni prawdę o życiu innej cywilizacji?

Post autor: IteratorZX81 »

Adanek pisze:jak teraz się ujawnią to ludzie będą chcieli od nich pomocy i wtedy nie dojdziemy do tego co oni sami.
Dojdziemy tylko, że to będzie szybsze dzięki pomocy ze strony kosmitów. Zresztą co byś wolał? Sam sprzątać, czy, żeby ci ktoś pomógł?
Adanek
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 150
Rejestracja: 2009-09-10, 15:47
Lokalizacja: Białystok

Re: Obama ujawni prawdę o życiu innej cywilizacji?

Post autor: Adanek »

Iterator Ty zapewne chciałbyś żeby ktoś wszystko za Ciebie zrobił?? :) Nie ma tak łatwo
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Obama ujawni prawdę o życiu innej cywilizacji?

Post autor: IteratorZX81 »

Nie no, jak mus to mus, ale zawsze lepiej mieć pomoc, nie? :)
Adanek
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 150
Rejestracja: 2009-09-10, 15:47
Lokalizacja: Białystok

Re: Obama ujawni prawdę o życiu innej cywilizacji?

Post autor: Adanek »

Pomoc jak pomoc ale nie taką, że wszystko jak na tacy :)
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Obama ujawni prawdę o życiu innej cywilizacji?

Post autor: IteratorZX81 »

Ja tam uważam, że do 2020 się ujawnią. Jeśli w ogóle.
Adanek
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 150
Rejestracja: 2009-09-10, 15:47
Lokalizacja: Białystok

Re: Obama ujawni prawdę o życiu innej cywilizacji?

Post autor: Adanek »

Dużo będzie zależeć od nas czy się ujawnią :)
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Obama ujawni prawdę o życiu innej cywilizacji?

Post autor: IteratorZX81 »

Możliwe, ale myślę, że będą chcieli nas uchronić przed autodestrukcją.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Obama ujawni prawdę o życiu innej cywilizacji?

Post autor: Ruskof »

Czemu przed autodestrukcja?Z powodu dowiadomienia się prawdy o obcych cywilizacjach mialaby wybuchnac np III wojna swiatowa?Albo odwrotnie,z powodu takiego ze jednak nic nie ujawnia?
Ostatnio zmieniony 2010-04-26, 22:56 przez Ruskof, łącznie zmieniany 1 raz.
Adanek
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 150
Rejestracja: 2009-09-10, 15:47
Lokalizacja: Białystok

Re: Obama ujawni prawdę o życiu innej cywilizacji?

Post autor: Adanek »

On nie mówi, że przez to może być III wojna światowa tylko chodzi mu o to, że tak czy siak w końcu sami doprowadzimy do destrukcji naszej Cywilizacji. Że tak powiem to jest nie uniknione na ten właśnie czas.
Ostatnio zmieniony 2010-04-27, 00:12 przez Adanek, łącznie zmieniany 1 raz.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Obama ujawni prawdę o życiu innej cywilizacji?

Post autor: Ruskof »

III wojna wlasnie moze doprowadzic do takiej destrukcji cywilizacji.Zuzyjemy technologie jaka dysponujemy (bomby atomowe wynoszace sile do ponad 80 kiloton),tyle nasmrodzimy,pozabijamy wiekszosc ludzi zamieszkujacych planete,a ludzie ktorzy przezyliby to takiej mutacji by doznali,ze same giganty wyrosly by z nas.III wojna swiatowa,czy destrukcja cywilizacji,mozna w sumie to do jednego wora wrzucic :D
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Obama ujawni prawdę o życiu innej cywilizacji?

Post autor: IteratorZX81 »

No i ja właśnie mówię, że żadna INTELIGENTNA cywilizacja nie pozwoli się zniszczyć cywilizacji z którą można by nawiązać stosunki dyplomatyczne. Przecież były różnego rodzaju doniesienia o UFO nad silosami jądrowymi, po których wizycie (znaczy UFO, nie silosów ;) ) okazywało się, że rakiety są już do d..., znaczy do niczego.
Adanek
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 150
Rejestracja: 2009-09-10, 15:47
Lokalizacja: Białystok

Re: Obama ujawni prawdę o życiu innej cywilizacji?

Post autor: Adanek »

Iterator właśnie dobrze mówi :) Oni chcą nas ochronić od tego jak mogą. Ale najwidoczniej my nie chcemy tego tzn. rządy tego nie chcą. Pamiętacie pewnie, że pierwsze obserwacje UFO były zaraz po tym jak zdetonowano pierwszą bombę. Więc wniosek jest z tego taki, że chcą nam pomóc a nie nas zgładzić :)
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Obama ujawni prawdę o życiu innej cywilizacji?

Post autor: Ruskof »

Zaraz,zaraz..Pierwsze opisy widywania UFO siagaja do czasow przed nasza era,nawet na znanym obrazie z czasow sredniowiecza (sredniowiecza?) jest namalowane w tle UFO.Byly wtedy bomby?NIE.
Skad wiesz ze chca nam pomoc?Masz dowody na to?Albo swoje teorie moze?
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Obama ujawni prawdę o życiu innej cywilizacji?

Post autor: IteratorZX81 »

Ruskof, UFO to nawet się pojawiało w czasach biblijnych. A Adanek miał pewnie na myśli pierwsze obserwacje W NASZYCH CZASACH. Wracając do Ruskofa - dlaczego ja i Adanek sądzimy, że oni chcą nam pomóc? No cóż - sądzę, że gdyby nas chcieli zniszczyć/zniewolić to już dawno by to zrobili - nie czekaliby aż rozwiniemy technologię mogącą im zagrozić. Zresztą jak dotąd ograniczyli się do obserwacji naszych poczynań. Ja osobiście myślę, że ujawnienie jest kwestią kilku najbliższych lat (może 2012?). A wtedy - jak już wielokrotnie wspominałem żaden ziemski rząd nie będzie w stanie ich powstrzymać. Myślę że najpierw zagłuszą przekaz telewizyjny i nadadzą własny, "piracki" sygnał dzięki któremu dowiemy się o nich pewnych rzeczy. I nie zagłuszą jednej stacji, bo to może zrobić przy dobrych wiatrach jeden lub kilku dowcipnisi, a zagłuszą całą, lub większość ziemskich kanałów a na każdym będzie wiadomość w języku w jakim domyślnie nadaje dana stacja. No, ale to już taka moja teoria, takie dywagacje, które nie muszą się okazać prawdziwe. W każdym bądź razie jeśli się mają ujawnić, to teraz jest dobry moment na to - sytuacja geopolityczna robi się coraz mniej stabilna.
Adanek
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 150
Rejestracja: 2009-09-10, 15:47
Lokalizacja: Białystok

Re: Obama ujawni prawdę o życiu innej cywilizacji?

Post autor: Adanek »

Iterator właśnie ja też myślę, że to może być rok 2012. Jednakże może do tego nie dojdzie i tyle. Tak jak Iterator napisał jakby byli wrogo nastawieni zgładzili by naszą Cywilizację już dawno temu z taką technologią jaką posiadają. Dlatego ja i Iterator wiemy, że są pokojowo nastawieni w stosunku do nas.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Obama ujawni prawdę o życiu innej cywilizacji?

Post autor: Ruskof »

To sa teorie,dzieki ktorym tak myslisz.Pamietaj ze to twoje mysli,nikt tego nie udowodnil,mozesz w grupie nawet kilku tysiecy ludzi tak myslec,prawdy się nie dowiesz bo nie zadzwonisz do przywodcy kosmitow i się nie spytasz,czy ja pokojowo nastawieni.
Punkt wyjsciowy jest taki,ze nie wiadomo co o nich sadzic-Porwania na badania chyba ofiar nie spowodowaly,piktogramy na polach (mam na mysli te prawdziwe,ze falszywki) rownierz nikogo nie skrzywdzily,no moze tam jakis rolnik po wiejsku narzekal,jaka to dzisiejsza cywilizacja jest,zabiera mu rekolty i zostawia slady w postaci kolek.Mozesz myslec,się dmosylac,zdzierac mozg myslami,ale prawdy nie zmienisz.Potrzeba tego wlasnie ujawnienia zeby się naprawde dowiedziec,jak sa nastawieni,spekulacje nic nie dadza.
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Obama ujawni prawdę o życiu innej cywilizacji?

Post autor: IteratorZX81 »

Ruskof pisze:To sa teorie,dzieki ktorym tak myslisz.Pamietaj ze to twoje mysli,nikt tego nie udowodnil,mozesz w grupie nawet kilku tysiecy ludzi tak myslec,prawdy się nie dowiesz bo nie zadzwonisz do przywodcy kosmitow i się nie spytasz,czy ja pokojowo nastawieni.
Do ich PRZYWODCY nie zadzwonię. Są jednak inne sposoby.
Ruskof pisze:Punkt wyjsciowy jest taki,ze nie wiadomo co o nich sadzic-Porwania na badania chyba ofiar nie spowodowaly
Nawet niektórzy ludzie zostali uleczeni! (miałem dać tutaj linka do artykułu z magazynu Nieznany świat, tytuł Uleczeni przez Obcych, ale nigdzie nie było tego artykułu, jedynie linki do kupienia archiwalnego numeru)
Ruskof pisze:piktogramy na polach (mam na mysli te prawdziwe,ze falszywki) rownierz nikogo nie skrzywdzily,no moze tam jakis rolnik po wiejsku narzekal,jaka to dzisiejsza cywilizacja jest,zabiera mu rekolty i zostawia slady w postaci kolek.
Niestety większość piktogramów to fałszywki.
Ruskof pisze:Mozesz myslec,się dmosylac,zdzierac mozg myslami,ale prawdy nie zmienisz.Potrzeba tego wlasnie ujawnienia zeby się naprawde dowiedziec,jak sa nastawieni,spekulacje nic nie dadza.
Może spekulacje nic nie dadzą, ale niestety na ten czas jesteśmy na to wskazani. Tak jak mówiłem - ujawnienie jest kwestią kilku, kilkunastu lat. Albo ujawnienie, albo ludzkość do tego czasu się zabije. Jednak oni są pokojowo nastawieni - nie należy się ich bać, tylko dlatego, że nic o nich nie wiemy. Trzeba czekać. Trzeba pamiętać. Trzeba walczyć, aby ujawnić tych, którzy chcą zostać ujawnieni.

Co do polskich znaków, to w panelu sterowania jest taki przycisk "Opcje regionalne i językowe" i tam w Układach Klawiatury trzeba dodać Polski (programisty). A jak nie, to jest jeszcze tablica znaków windowsa - jeśli zaś korzystasz z normalnych systemów, to są programy typu Mapa Znaków GNOME.

Ortografia cytatów Copyright © 29.04.2010 Ruskof
Ostatnio zmieniony 2010-04-30, 00:53 przez IteratorZX81, łącznie zmieniany 1 raz.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Obama ujawni prawdę o życiu innej cywilizacji?

Post autor: Ruskof »

IteratorZX81 pisze:Do ich PRZYWODCY nie zadzwonię. Są jednak inne sposoby.
Wszyscy wiemy ze nie zadzwonisz.Nie wiedzialem ze wezmiesz to az tak powaznie.
IteratorZX81 pisze:Nawet niektórzy ludzie zostali uleczeni! (miałem dać tutaj linka do artykułu z magazynu Nieznany świat, tytuł Uleczeni przez Obcych, ale nigdzie nie było tego artykułu, jedynie linki do kupienia archiwalnego numeru)
Wiem niejedno o tym,czytalem kilka artykulow.Przy okazji,chcialem dodac,ze wlasnie takie uleczenie przez obcych moze byc swiadectwem ich pokojowego nastawienia do nas,nie wiem czy pomyslales o tym :)
IteratorZX81 pisze:Niestety większość piktogramów to fałszywki.
W tekscie gdzie mnie zacytowales zaznaczylem iz duzo z nich to falszywki,tylko wciaz dziwne jest to jakim sposobem uginaja to,jak zwykli ludzie i linami i kijami w koncu moga zapromieniowac pole kukurydzy tam gdzie utworza ten ich piktogram zeby w doskonale rzedy ugiac kukurydze?To jest jednak ta tajemnicza strona w tym wszystkim.
IteratorZX81 pisze:Może spekulacje nic nie dadzą, ale niestety na ten czas jesteśmy na to wskazani. Tak jak mówiłem - ujawnienie jest kwestią kilku, kilkunastu lat. Albo ujawnienie, albo ludzkość do tego czasu się zabije.
Chodzilo mi o to ze nie zmienia prawy,a przy takim dlugotrwalym spekulowaniu ludzie sobie robia faktyczny scenariusz,a gdy cos bedzie podczas ujawniania kosmitow nie tak,to odrazu panika,ze oni to omowili inaczej niz faktycznie bedzie.Mam nadzieje ze nie bedzie tak w na tym forum :)
IteratorZX81 pisze:Jednak oni są pokojowo nastawieni - nie należy się ich bać, tylko dlatego, że nic o nich nie wiemy. Trzeba czekać. Trzeba pamiętać. Trzeba walczyć, aby ujawnić tych, którzy chcą zostać ujawnieni.
Oni juz się ujawnili,swoimi niektorymi (zaznaczam niektorymi) prawdziwymi piktogramami ich autorstwa,roznymi najazdami (choc moze to wrogo brzmiec,tak to okreslam gdy wizytuja nasza planete) daja o sobie znac,zobaczcie sobie filmiki na YouTube,wiekszosc to falszywki,a widzialem w pewnym temacie na tym forum temat gdzie bylo nagranie UFO dane na youtube.I to cos pieknego,nawet jest moment kiedy za drzewami przelatuje.Doskonala przerobka,albo po prostu autentyczne nagranie.
Adanek
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 150
Rejestracja: 2009-09-10, 15:47
Lokalizacja: Białystok

Re: Obama ujawni prawdę o życiu innej cywilizacji?

Post autor: Adanek »

Wiesz każdy ma prawo do swoich myśli i nikt mu tego nie zabroni. Nikt nie wie dokładnie jak oni się ujawnią i kiedy. Tylko jedno jest pewne nie ujawnią się dopóki my nie zaprzestaniemy się nap.... tzn zabijać na wzajem. Pomyśl tak logiczne, nadlatują setki ich statków, rząd od razu "atakują nas" i wtedy oni rezygnują. Nie ujawnią się teraz bo jesteśmy, że tak powiem zbyt wrogo do nich nastawieni. A oni nie chcą konfliktów z cywilizacją, która jeszcze nic nie wie o kosmosie, no może te parę % :) Więc wniosek taki, że oni czekają aż my zrozumiemy co to jest żyć w pokoju i harmonii ze sobą nawzajem. Jakby byli wrogo do nas nastawieni to już dawno byśmy wąchali kwiatki od dołu albo byśmy byli parobkami. Więc o ich nastawieniu nie ma co spekulować bo odpowiedź jest jasna. Więc musimy czekać aż cala ludzkość zrozumie to wszystko, a tak to możemy tylko obserwować ich na niebie i tyle.
Pozdrawiam Adrian :)
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Obama ujawni prawdę o życiu innej cywilizacji?

Post autor: Ruskof »

Adanek pisze:Wiesz każdy ma prawo do swoich myśli i nikt mu tego nie zabroni.
Nigdy nie mowilem,ze nie pozwalam mu myslec tak czy siak.Z reszta,skoro on ma prawo przedstawiac swoje mysli,to nikt mi nie zabroni przedstawic swoich mysli o jego mysli.Jedyne co mnie uderza,to mysli osmiolatkopoziomne,wymadrzanie się w czyms w czym się nie zna itp.. Oczywiscie nie mam w pelni na mysli Iteratora,ale czasem troche mi takie mysli przychodza.
Adanek pisze:Nikt nie wie dokładnie jak oni się ujawnią i kiedy. Tylko jedno jest pewne nie ujawnią się dopóki my nie zaprzestaniemy się nap.... tzn zabijać na wzajem.
Jest tyle ludzi na swiecie,ze chocby 3/4 z nich się uspokoilo to pozostala cwiartka by nie zaprzestala,i tak idiotycznie idac twoim tokiem myslenia nigdy by się sami nie ujawnili.
Adanek pisze:Pomyśl tak logiczne, nadlatują setki ich statków, rząd od razu "atakują nas" i wtedy oni rezygnują.
Gdy nieznany obiekt zjawi się na terenie panstwa,to powietrzni otrzymuja prawo zestrzelenia takiego obiektu.
Adanek pisze:Nie ujawnią się teraz bo jesteśmy, że tak powiem zbyt wrogo do nich nastawieni.
Nie jestesmy wrogo nastawieni.Boimy się przed znanym,nic wiecej.
Adanek pisze:Więc wniosek taki, że oni czekają aż my zrozumiemy co to jest żyć w pokoju i harmonii ze sobą nawzajem
Mysle ze to malo prawdopodobne,nie ujawnia się od razu na calej planecie tylko jak juz to w konkretnym miejscu,a pozniej by się rozprzestrzeniali.
Adanek pisze:Jakby byli wrogo do nas nastawieni to już dawno byśmy wąchali kwiatki od dołu albo byśmy byli parobkami.
Przepraszam,ale po raz enty w temacie to samo zdanie czytam,ze bedziemy wachali kwiatki spod spodu.Nie jestem idiota,nie musisz mi tego powtarzac.
Adanek pisze:Więc o ich nastawieniu nie ma co spekulować bo odpowiedź jest jasna.
Dla ciebie jest-Ale ty calym swiatem nie jestes.Trzeba kogos ktory by wszystkim to przekazal,a nawet jak przekaze to ktos,to spekulacje dalej beda trwaly,beda się teorie spiskowe tworzyly oczywiscie itp..
Adanek pisze:a tak to możemy tylko obserwować ich na niebie i tyle.
Czytales moze o tym ze prawdopodobnie rzadzacy II Rzesza mieli kontakt i pozaziemska cywilizacja?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”