Diwne zjawiska

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
kby

Diwne zjawiska

Post autor: kby »

Witam. Jestem tu nowy. Postanowiłem założyć tutaj konto, ponieważ często, gdy pomyślę o duchach tuż przed snem mam takie dziwne ciarki. Przechodzą mnie po całym ciele i towarzyszy temu bezwład. Nie mogę nic mówić, ani ruszyć nawet palcem. Ostatnio miałem to dzisiaj w nocy, w przedziale 23-24. Było to tak. W domu cisza i ciemno, a ja nie mogę zasnąć. Tak jakoś wyszło że zacząłem myśleć o duchach. Nagle gdy już prawie usnąłem po całym ciele, od głowy w duł zaczęły przechodzić mnie ciarki. Słyszałem przy tym głośny pisk i na ścianie pojawiło się światło. Po chwili minęło i już wszystko było normalnie. Możliwe że to światło na ścianie to od jadącego samochodu, ale nie mam pewności. Kiedyś widziałem wielkie drzewo i błyskawice.
Powiedziałem o tym mamie, a ona mi odpowiedziała, że też tak niedawno miała.
Takie dziwne zjawiska w moim domu dzieją się od czasu śmierci mojej babci. Kiedyś się same drzwi od domu otwierały, komoda z telewizorem się sama przestawiła, coś mnie w nocy dotknęło w rękę, innym razem słyszałem w nocy muzykę oraz jakby ktoś pukał w ekran monitora i uderzanie patelni o siebie z kuchni, gdy wszyscy spali.

Czy u kogoś z was dzieje się podobnie?
Co mam zrobić?
jager3223
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 141
Rejestracja: 2008-10-31, 21:09

Re: Diwne zjawiska

Post autor: jager3223 »

Prowakacja albo paraliż senny. Poczytaj sobie o nim.
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Diwne zjawiska

Post autor: FaKtoMaaN »

bardziej prowokacja.. Paraliż senny raczej nie występuje przed snem? :shock:
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Diwne zjawiska

Post autor: Monomagnum »

Powiem krótko, jest coś takiego jak szpital psychiatryczny, aczkolwiek radziłby iść przebadać się do psychiatry, a przed tym do lekarza rodzinnego po skierowanie. Lepiej nie męczyć się w szpitalu wraz z czubkami bezpodstawnie.
Szacuję że masz jakieś 10-11 lat, szukasz wrażeń i podniecenia bo pooglądałeś kilka horrorów, a temat strachu i różnych zjaw zafascynował Cię...
Pomyliłeś fora, zajrzyj lepiej na takie w którym dzieciaki wymieniają się wrażeniami z pobytu w domu strachów, a kiedy dorośniesz i zrozumiesz kilka rzeczy, zastanów się czy masz jeszcze ochotę poruszać ten temat a tym forum...
Pozdrawiam!
PS: Przepraszam za ostrość słowa, ale zdenerwowałem się troszeczkę, bo moim zdaniem to czysta, dziecinna prowokacja...
kby

Re: Diwne zjawiska

Post autor: kby »

Większość z tych rzeczy, które wymieniłem miały miejsce kilka lat temu, i o kilku z nich dowidziałem się od rodziców. Osobiście nie jestem zafascynowany żadnymi horrorami ani tematem strachu i nie szukam w tym wcale podniecenia. Napisałem na tym forum głównie po to żeby się dowiedzieć co oznacza to dziwne "uczucie" w nocy. Ale jeśli odbieracie mnie jako 10-11 latka, który szuka wrażeń no to dzięki za taką pomoc.
jager3223
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 141
Rejestracja: 2008-10-31, 21:09

Re: Diwne zjawiska

Post autor: jager3223 »

FaKtoMaaN, występuje przy zasypianiu. Wyjaśnione.
Nawet jest to chyba na wikipedii.
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Diwne zjawiska

Post autor: FaKtoMaaN »

no pierwsze słyszę.. ale skoro tak mówisz to ok. nie chce mi się sprawdzać tego..
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Diwne zjawiska

Post autor: Monomagnum »

Ale jeśli odbieracie mnie jako 10-11 latka, który szuka wrażeń no to dzięki za taką pomoc.
Człowieku, nie my Cie odbieramy tylko ja Cię odbieram...
kby

Re: Diwne zjawiska

Post autor: kby »

Na ścianie podczas paraliżu sennego.
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Diwne zjawiska

Post autor: FaKtoMaaN »

a może to był sen, tylko bardzo realistyczny..
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Diwne zjawiska

Post autor: Arek »

Też mi się tak zdaje. Na FN. jest artykuł o tym, poczytaj i powiedz czy to to samo
kby

Re: Diwne zjawiska

Post autor: kby »

Bardzo możliwe, ponieważ w czasie paraliżu ma się chyba zamknięte oczy. Ale dziwi mnie to że zawsze w tej chwili śni mi się mój pokój i wszystko wygląda jak naprawdę.
zalewa
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 106
Rejestracja: 2009-03-02, 12:22
Lokalizacja: A co chcecie wpaść?

Re: Diwne zjawiska

Post autor: zalewa »

No popieram Monomagnum człowieku najpierw musisz zrozumieć,że duchy to nie są postacie z psześcieradłami na głowach póżniej pisz o nich.
Jamboree18
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 66
Rejestracja: 2009-03-01, 22:03

Re: Diwne zjawiska

Post autor: Jamboree18 »

no chyba każdy kto jest aktywnym lub mniej aktywnym członkiem tego forum chyba sobie z tego zdaje sprawę xD a może nie...? ;)
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Diwne zjawiska

Post autor: cleric »

z szacunkiem do kolegi prosze, bo niepodoba mi się wasz ton.
kby

Re: Diwne zjawiska

Post autor: kby »

Dzięki wszystkim. Teraz już wiem że to paraliż senny, bo wszystkie objawy się zgadzają. A tak dla wyjaśnienia to mam 15 lat.
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Diwne zjawiska

Post autor: Monomagnum »

Jeszcze raz przepraszam, ale to nie zmienia mojego przekonania że to czysta prowokacja. Z całym szacunkiem, ale nie tylko ja tak uważam...
Pozdrawiam!
zalewa
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 106
Rejestracja: 2009-03-02, 12:22
Lokalizacja: A co chcecie wpaść?

Re: Diwne zjawiska

Post autor: zalewa »

Cleric sorry...
Ty tu żądzisz.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”