Problem

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
Usunięto użytkownika 4439

Problem

Post autor: Usunięto użytkownika 4439 »

Od bardzo dawna badam zjawiska paranormalne. Probuje wykryc duchy i UFO wszedzie, badam teorie spiskowe. Od dziesieciu lat badam 11 wrzesnia, 2012 i pare innych niewyjasnionych jak Area 51.
Rok temu dotarlem do prawdy. BBC WIEDZIALO o tym co się zdarzy 11 wrzesnia, to byl zamach Al-Kaidy. Powiecie ze to zadne rewelacyjne odkrycie, zgadzam się!
Potem jezdzilem troche przy Strefie 51, robilem zdjecia, wypytywalem ludzi i napewno jak wiecie... Rzad wciaz mowi ze Strefa 51 NIE ISTNIEJE, teraz kiedy mamy jej zdjecia satelitarne i zwykle.
Od tamtego czasu czuje ze ktos mnie sledzi. Czasem na ulicach USA, widzialem jakis tajniakow ubranych na czarno i patrzacych się na mnie. Nie smiejcie się, bo nie tylko mi się to przytrafilo, ale tez inzynierowi ze Strefy, ktory po ujawnieniu prawdy: zostal zabity. Nie, nie umarl. Zastrzelili go, a wczesniej bylo potwierdzone ze rzad wysylal mu pogrozki.
Czy mnie tez to spotka? Czy to obcy, ktorych badam jeszcze dluzej?
Crowley
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 549
Rejestracja: 2009-01-08, 18:16

Re: Problem

Post autor: Crowley »

11 września był 8 lat temu, więc nie możesz go badać od 10 lat. Ale jeśli mówisz prawdę, to takich ludzi jak ty potrzebujemy w tym kraju, i na tym forum.
Ragnarok
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 134
Rejestracja: 2009-01-08, 00:55

Re: Problem

Post autor: Ragnarok »

Rząd USA nigdy nie ukrywał istnienia Strefy 51 . Została niejednokrotnie oficjalnie sfotografowana . Chodzi bardziej o to jak ukrywa fakty dotyczące tamtejszych działań . Od lat skrupulatnie odpiera różnorodne teorie na jej temat . Powiedz lepiej czy widziałeś tam coś niezwykłego bo jeśli nie to chyba nie maja powodu by cię prześladować :p
Usunięto użytkownika 4439

Re: Problem

Post autor: Usunięto użytkownika 4439 »

Mowilem ze 10 lat zaniedbalem UFO i pracowalem nad 11 wrzesnia i Strefa, co oznacza ze 8 lat moglem 11 wrzesnia, a 10 Area 51.
Usunięto użytkownika 4439

Re: Problem

Post autor: Usunięto użytkownika 4439 »

Tak, widzialem. W nocy sa nad niebem tam dziwne swiatla i nie samolotow. Ich predkosc mozna porownac do predkosci swiatla, moze troche mniej. Widac ciagle blyski, jak spadajace gwiazdy tylko szybsze. Nakrecilem to i w zwolnionym tempie widac obiekt trojkatny.
Ragnarok
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 134
Rejestracja: 2009-01-08, 00:55

Re: Problem

Post autor: Ragnarok »

Czy mógłbyś w jakiś sposób udostępnić w jakiś sposób zdobyte przez siebie materiały ?? Chodzi mi o filmy i zdjęcia .
Usunięto użytkownika 4439

Re: Problem

Post autor: Usunięto użytkownika 4439 »

Aktualnie jestem na latopie, jednak gdy bede w Polsce to z prywatnego komputera mojej ''firmy paranormalnej'' udostepnie zblizone zdjecia ludzi w Strefie 51, te objekty na niebie i dziwne, male istoty na lotnisku. Mam tez zdjecie tajniakow, zaraz poszukam i dam.
Ragnarok
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 134
Rejestracja: 2009-01-08, 00:55

Re: Problem

Post autor: Ragnarok »

" firmy paranormalnej " ????
Usunięto użytkownika 4439

Re: Problem

Post autor: Usunięto użytkownika 4439 »

Tak, zalozylem firme, ktora ma wsrod czlonkow lowcow duchow, wrozbitow i najwiecej ludzi, ktorzy badaja wiele lat np. kregi na zbozu lub teorie spiskowe. Skontaktowac się z nami mozna przez moj email i moje gg, gdzy jestesmy dosc tajni. Czesto tajniacy przy Strefie nas widzieli i obawiamy się ze beda szukac.
bzykomar
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 129
Rejestracja: 2008-10-30, 15:22
Lokalizacja: Jawor

Re: Problem

Post autor: bzykomar »

Zdjęcia, filmy, dowody. Później pogadamy na poruszony przez Ciebie temat.
Usunięto użytkownika 4439

Re: Problem

Post autor: Usunięto użytkownika 4439 »

Kiedys na potrzeby roznych stron i Strefie 51 zrobilem zdjecia, a oto jedno pokazujace jedna z tajemnic:

Obrazek

Dalem to wielu badaczom i nie byli zgodni czy to jest jakis pojazd, nowy budynek czy dowod na dziwne zjawiska.
Usunięto użytkownika 4439

Re: Problem

Post autor: Usunięto użytkownika 4439 »

Jak widac, nie jest to orginal zdjecia. Mowilem ze dawalem je na potrzeby roznych stron i zgodzili mi się wypozyczyc moje zdjecia do czasu az usiade przy swojej ''encyklopedi paranormalnej'' czyli prywatnym komputerze.
Aneirol
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 96
Rejestracja: 2008-08-15, 12:04
Lokalizacja: Czasem lepiej jest nie wiedzieć

Re: Problem

Post autor: Aneirol »

Może zaczniemy od tego co to przedstawia i gdzie to jest?
Chodzi mi o zdjęcie oczywiście
Usunięto użytkownika 4439

Re: Problem

Post autor: Usunięto użytkownika 4439 »

Jest to Strefa 51, ktora badalem i dlatego ze to zdjecie dalem do sieci, prawdopodobnie mnie sledza.
Przedstawia dziwne obiekty, mogace byc tymi maszynami latajacymi o niezwyklej predkosci, na ktore sa zdjecia i dowody. Inni mowia w przyblizeniu ze to dowod na istnienie technologi pozaziemskiej, ktora wykorzystuja czlowiek.

Dlaczego to podkreslone ma tylko te mozliwosci? Bo pozniejsze zdjecia pokazaly, ze to cos zniknelo, a mojego zdjecia jest unikatowe.
bzykomar
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 129
Rejestracja: 2008-10-30, 15:22
Lokalizacja: Jawor

Re: Problem

Post autor: bzykomar »

Poczekamy. Takich zdjęć w internecie jest mnóstwo. Wybacz mi moje sceptyczne podejście, nie muszę chyba tłumaczyć powodów takiego podejścia do tematu.
Crowley
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 549
Rejestracja: 2009-01-08, 18:16

Re: Problem

Post autor: Crowley »

Chłopie, zainteresowałeś mnie. Teraz tylko to potwierdz.
Usunięto użytkownika 4439

Re: Problem

Post autor: Usunięto użytkownika 4439 »

Ale spojrz na moj poprzedni post i pomysl ze badacze i naukowcy to potwierdzili: to unikatowy dowod na...no wlasnie...
Usunięto użytkownika 4439

Re: Problem

Post autor: Usunięto użytkownika 4439 »

Zdjecie sprawdzano wiele razy i nie ma w nim fotomontazu. Zobacz tez inne zdjecia z neta tego podkreslonego i zobaczysz ze obiektu na nich nie ma. A przypatrz się w zblizeniu i zobaczysz prawdziwy latajacy dowod.
Crowley
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 549
Rejestracja: 2009-01-08, 18:16

Re: Problem

Post autor: Crowley »

Nie dadzą filmu pooglądać!
Aneirol
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 96
Rejestracja: 2008-08-15, 12:04
Lokalizacja: Czasem lepiej jest nie wiedzieć

Re: Problem

Post autor: Aneirol »

Jest opcja edytuj wiec dopisz do poprzedniego posta, zamiast tworzyć nowego.

A którzy naukowcy, co dokładnie powiedzieli? Chyba nie "tak to dowód że USA robi za Ufo"?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”