Wylatowo i jego tajemnice

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Adanek
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 150
Rejestracja: 2009-09-10, 15:47
Lokalizacja: Białystok

Re: Wylatowo i jego tajemnice

Post autor: Adanek »

Jedne forum gdzie nie zostałem wyśmiany. Bałem się napisać tą teorię ale jednak opłaciło się. Ważne żeby ludzie umieli słuchać a potem odpowiadać normalnie :)
Ja już mam dość roku 2012....... Teraz najbardziej mnie inspiruje zjawisko UFO :) i przy tym jak na razie zostanę :)
Długo myślałem jak to będzie w tym 2012 ale najbardziej mi pasuje ta moja teoria w której oni się objawią nam i nas nauczą jak żyć w dobroci i miłości.
|-_-| Wiesz ja nie chcę żeby coś takiego miało miejsce jak w tym filmie. Chyba nikt nie chce.
Faktomaan
Wiem o co Ci chodzi tylko jest jedno ALE. Czy jakiś rząd powiedział Ci lub światu, że kontaktują się z innymi cywilizacjami?? raczej nie i tak będzie zawsze dopóki oni nam się nie ujawnią. Gdyby to ujawnili zaczeło by się dziać źle. Ludzie nie są jak na razie na to przygotowani. Zaczeła by się panika itp. i wiem są filmy, piktogramy i inne dowody. Ja wierzę, że są (bo sam ich widziałem) ale nikt mi nie uwierzy bo przecież mogł to być samolot, satelita, balon meterologiczny :O. Więc trzymam to dla Siebie może kiedyś komuś to powiem jak to było. W swoim życiu widziałem to 3 razy. Ja trzymam się jednej rzeczy "Gdy sam nie dojdziesz do prawdy, nikt Ci tego nie powie i nie pomoże" Tyle ode mnie.
Pozdrawiam Adrian :)
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Wylatowo i jego tajemnice

Post autor: Darnok »

ta moja teoria
A co masz na jej poparcie?
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Wylatowo i jego tajemnice

Post autor: FaKtoMaaN »

teoria jest to założenie teoretyczne, więc nie wymagające poparcia, ponieważ może zostać tylko teorią, a przy tym nie musi się sprawdzić w rzeczywistości..

co do rządów to żaden oficjalnie nie ujawnia akt związanych z U.F.O (po za Wielką Brytania oczywiście;) ale są ludzie którzy mieli doczynienia z rządem, czyli pracowali na wysokich stanowiskach, mieli doczynienia z obca cywilizacja.. mam tu na myśli... począwszy od pilotów, astronautów, do byłych wojskowych, oraz byłych pracowników strefy 51 którzy otwarcie mówią o tym.
Adanek
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 150
Rejestracja: 2009-09-10, 15:47
Lokalizacja: Białystok

Re: Wylatowo i jego tajemnice

Post autor: Adanek »

Faktomaan
Oglądałem ten film dokumentalny o Strefie 51. I dużo wniosków można z tego wyciągnąć. Teraz tylko czy każdy będzie wyciągał takie same wnioski. Wiesz teraz oni mówią o tym jak widzieli lub mieli jakiś tam kontakt z nimi, ale nie każdy Ci to powie bo boi się o swoje życie. Ja im wierzę, że w Strefie 51 było, jest i będzie najwięcej informacji o UFO. I tego będę się trzymał. Oni nie ujawnią nam tego, że mają lub utrzymują kontakt z obcą cywilizacją. Musimy sami od tego dojść. A dojdziemy do prawdy jestem tego pewien. Tylko wystarczy obserwować niebo i czekać aż nam się ujawnią.
Pozdrawiam Adrian :)
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Wylatowo i jego tajemnice

Post autor: Darnok »

teoria jest to założenie teoretyczne, więc nie wymagające poparcia, ponieważ może zostać tylko teorią, a przy tym nie musi się sprawdzić w rzeczywistości..
Teoria bez poparcia to hipoteza. Wiesz, gdzie można wsadzić sobie hipotezy wymyślone w minutę przez niekompetentne osoby? :)
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Wylatowo i jego tajemnice

Post autor: FaKtoMaaN »

niekompetentne? a Ty co ekspert?
nie sztuką jest olewać ludzi którzy wyrażają swoje zdanie.. ale sztuką jest słuchać..
Ostatnio zmieniony 2009-09-12, 00:00 przez FaKtoMaaN, łącznie zmieniany 1 raz.
Adanek
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 150
Rejestracja: 2009-09-10, 15:47
Lokalizacja: Białystok

Re: Wylatowo i jego tajemnice

Post autor: Adanek »

Darnok Ty wszystko robisz żeby zaprzeczyć czemuś. To moja teoria i nie muszę mieć dowodów lub poparcia tego ale dla Ciebie znajdę :)
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Wylatowo i jego tajemnice

Post autor: Darnok »

Darnok Ty wszystko robisz żeby zaprzeczyć czemuś. To moja teoria i nie muszę mieć dowodów lub poparcia tego ale dla Ciebie znajdę :)
Po prostu lubię czytać, gdy ktoś pisze "na księżycu są kosmici, ponieważ...", wtedy z chęcią sprawdzam to, co było po "ponieważ" i można rozpocząć dyskusję. Co innego można powiedzieć osobie, która mówi "mam teorię dot. UFO na księżycu"? że się z nią zgadza, lub nie? dyskusja skończy się po czterech postach.
niekompetentne? a Ty co ekspert?
nie sztuką jest olewać ludzi którzy wyrażają swoje zdanie.. ale sztuką jest słuchać..
Co do niekompetencji, to chodziło mi o ludzi, którzy nie mają odpowiedniej wiedzy z jakiegoś zakresu i wyciągają błędne wnioski ze swojej obserwacji (tak m.in. powstał fenomen UFO i Orbsów), a potem wierzą jednemu szarlatanowi, który widzi na zdjęciach bazy kosmitów i kłócą się ze Spockiem, że to oni o astrofizyce wiedzą więcej ;)
Efekt takiego rozleniwionego myślenia widzimy w USA, gdzie kreacjoniści chcą, by zaprzestano uczenia o ewolucji lub by uczono ją na równo z kreacjonizmem. Zresztą na forum też to widać- obrażanie gagarina za to, że dysponuje poważnymi argumentami.
Adanek
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 150
Rejestracja: 2009-09-10, 15:47
Lokalizacja: Białystok

Re: Wylatowo i jego tajemnice

Post autor: Adanek »

Ale to moja teoria i zdanie na temat tego. Więc nie musisz mi uprzykrzać życia na tym forum już od początku.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Wylatowo i jego tajemnice

Post autor: Darnok »

Ale to moja teoria i zdanie na temat tego. Więc nie musisz mi uprzykrzać życia na tym forum już od początku.
Skoro myślisz, że wszyscy będą bezkrytycznie przyjmować Twoje zdanie, to oznacza, że nie rozumiesz idei dyskusji.
Adanek
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 150
Rejestracja: 2009-09-10, 15:47
Lokalizacja: Białystok

Re: Wylatowo i jego tajemnice

Post autor: Adanek »

Czy ja gdzieś napisałem, że każdy ma mi wierzyć i trzymać się tej teorii ??? chyba nie. Więc nie wiem dlaczego tak piszesz.....
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Wylatowo i jego tajemnice

Post autor: Darnok »

Czy ja gdzieś napisałem, że każdy ma mi wierzyć i trzymać się tej teorii ??? chyba nie. Więc nie wiem dlaczego tak piszesz.....
Zakończmy tego offtopa, bo nie dość, że mnie nie zrozumiałeś, to temat czego innego dotyczy.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Wylatowo i jego tajemnice

Post autor: Arek »

Powiem tak że od paru lat nar óżnych forach temat 2012 jest bardzo aktualny, ok bo zbliżamy się do tej daty, ok rozumiem.
Ale jak przyjrzymy się jak ten kalendarz wygląda to kiedyś musimy się wg. tego kalendarza znależć się w punkcie wyjścia. W końcu są to 3 koła które się kręcą i kiedyś musiały 3 punkty znależć się w jednym miejscu!, nie ma siły by tak nie było. Nawet jakby było tam czwarte koło wmontowane to za jakieś milion lat i tak by się stało że wszystkie 4 punkty by się zetknęły bo w końcu są to koła.
Uważam że jak obcy będą nam chcieli się oficjalnie ujawnić to mogą to także i nawet jutro zrobić, albo poczekają aż ludzkość zmądrzeje i zaprzestanie wyścigu zbrojeń. Albo jak na naszej planecie będzie się już całkiem źle dziać i nie będzie wyjścia wtedy możliwie nam pomogą. Dla mnie dzień ujawnienia się obcych jest na razie nie do obliczenia, bo to zależy tylko od nich.
To jest Twoja teoria i dobrze!, widzę że przynajmniej myślisz o tym i o owym.
Pozdrawiam również
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”