szatan

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
adammo_t
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2008-03-04, 18:31

szatan

Post autor: adammo_t »

Historia, ktora opowiem miala miejsce z 2 miesiace temu i wydazyla się naprawde:

Mieszkam w dużym miescie. Mam rodzine na wsi (miasteczko). Rodzine czyli wujka (mojego ojca) oraz jego żone....Jeździmy do nich średnio raz na 1-2 lata. Jest to niestety bardzo nieudane małzenstwo (ciocia byla cale zycie wykorzystywana przy pracy w polu przy ich domu przez tego wujka).. Miłosci w tym domu napewno nie było i nie ma.... Ta ciocia jest nadal przez niego prześladowana (przykład: wujek załatwia się do słoika i wrzuca wszystko jej do pokoju... no straszne poprostu [juz pare razy była policja]).. Co najdziwniejsze ciocia modli się za niego godzinami -> ma klecznik i dzien w dzien się za niego modli....Kobieta poprostu całe zycie cierpi niemozebnie....

Jak bylismy ostatnio mama rozmawiała z nia (ciocia) a ja z tata bylismy w pokoju wujka...Rozmawialismy jak co roku na rozne tematy (z pewnym dystansem wobec wujka oczywiscie)... Gdy wyszlismy juz było ciemnio dużo mgły itd...

Gdy wrocilismy do domu mama (z ktora mam bardzo dobry kontakt, jest osoba delikatna -> miała kontakt juz kiedys z duchami) powiedziała mi, że jak wyszlismy z tego domu zobaczyła czarna stojaca postac w kapturze, patrzaca się w kierunku domu....Powiedziła ze wie ze widziała szatana poprostu to WIE .... przeraziło mnie to choc nie zdziwiło bo w tym domu rzeczywiscie rzadzi diabeł....

ale powiem wam ze odmieniło to moje zycie religijne.... Naprawde wieze mamie i jestem juz w 100% przekonany.... pozdrawiam wszystkich
Awatar użytkownika
asto
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2007-12-08, 16:04
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: asto »

To bardzo przerazajaca historia. Mozliwe ze to nie byl szatan tylko jakis duch się ukazal twojej mamie lub poprostu złudzenie. :P Ale wierze w to wszystko. Obecnie nic nigdy mi się nie ukazalo, chodz chcialbym bardzo ujrzec ducha badz cos w tym stylu :P :wink:
Gość

Post autor: Gość »

Zobaczyć kogoś mogła i zobaczyć.
No ale szatan to powiedziała tak może metaforycznie?
No bo szatan w kapturze?;] w sumie to ... różnie to bywa...
Nyarlathotep
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 63
Rejestracja: 2008-02-21, 19:11
Lokalizacja: Edinburgh

Post autor: Nyarlathotep »

Boje się boje się takich ludzi......
Awatar użytkownika
asto
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2007-12-08, 16:04
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: asto »

Słyszalem ze szatan objawia się nie poto aby się ukazac, poto aby ktos go zobaczyl tylko poto aby zrobic cos zlego , np. powyrzucac rzeczy z półki itp.. cos takiego jak zly duch tylko ze gorzej :P
adammo_t
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2008-03-04, 18:31

Post autor: adammo_t »

nie złudzenie, nie maetaforycznie - dolownie szatan (nie wiem mozna to np jakos glebiej interpretowac -> jakis sługus czy wyslannik szatana)

ale zapewniam was ze to prawda i zmieniło nawet po czesci moje zycie (apropo tych spraw)
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

nie przekonałes mnie. postacia moglo byc wszystko, dlaczego od razu sam szatan? a moze to byl duch? albo zludzenie? piszesz ze jestes przekonany ze szatan istnieje tylko dlatego ze twoja mama costam widziała. jestes dosyc łatwowierny w takim razie
adammo_t
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2008-03-04, 18:31

Post autor: adammo_t »

nie jestem łatwowierny bo znam dobrze swoja mame.... poza tym nie wierze w duchy (do tamtego momentu).....

[ Dodano: 2008-03-07, 14:58 ]
Voozie to co mowisz to jest wd ciebie normalne bo dla mnie chyba nie bardzo....? Jaki wysysak co to w ogole jest?
Nyarlathotep
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 63
Rejestracja: 2008-02-21, 19:11
Lokalizacja: Edinburgh

Post autor: Nyarlathotep »

nie jestem łatwowierny bo znam dobrze swoja mame....
ROTFLD!!! A to dobre;]]]
"kiedys zaufalem pewnej kobiecie dalbym sobie wtedy za nia reke uciac.....
...i bym teraz qrwa nie mial reki."

Ja tez myslalem ze znam swoja kobiete po 7 latach zwiazku, znalem ka doskonale ale tylko fizycznie.

Nie pomysl ze twierdze iz Twoja mama Cie oklamuje czy cos w tym stylu... ale wiara to tylko wiara...
"Gdy Oni odeszli w Cień,
nadeszły hufce z krzyżami na plecach,
wierzyli w boga człowieka,
co zginoł na krzyżu, zabity przez ludzi."
adammo_t
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2008-03-04, 18:31

Post autor: adammo_t »

no trudno mi to wam udowodnic nie ale naprawde to nie jest jakis blew.. i tu nie chodzi o jakas kobiete bo wiesz twoja 'dziewczyne' bo to zupelnie co innego niz matka ale jak chcesz
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

ale to ze Twoja mama mowi ze to szatan to nie jest absolutnie zaden dowod na to ze to szatan byl. nie i koniec. argumentem dla mnie ze szatan istnieje sa opetania i nic wiecej
adammo_t
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2008-03-04, 18:31

Post autor: adammo_t »

ja ci nieczego nie udowadniam niechcesz to nie wierz
Lupus
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2008-03-08, 19:59
Lokalizacja: Pułtusk

Post autor: Lupus »

powiedziała mi, że jak wyszlismy z tego domu zobaczyła czarna stojaca postac w kapturze
Uważasz że tylko szatan ubiera się na czarno i posiada kaptur?
Gość

Post autor: Gość »

Przeciez to nie musiał być szatan. Wysłannik ,prawa ręka,żołnierz,sługa.
ALe napewno nie sam szatan we własnej osobie
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

nieczego nie udowadniam
to w zasadzie po co ten post? jesli w tytule piszesz ze masz pewnosc ze on jest, to oczekujemy argumentow ktore moglibysmy przedyskutowac i dojsc do jakiegos wniosku, a nie ze ktos tam widzial costam w kapturze kolo domu...
Przeciez to nie musiał być szatan
szatan raczej się nie fatyguje zeby postac rekreacyjnie kolo domu ^^
adammo_t
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2008-03-04, 18:31

Post autor: adammo_t »

ale tego się udowodnic nie da - w takim razie mozna od razu postawic pytanie po co to forum nie? Przeciez to tylko teksty ludzi (no wd twojej zasady)......

A ja nie znam innych postaci paranormalnych niż szatan (z tego co opisywała mama - wyglad)

Jesli nie on no to niech ktos powie co to było słucham?
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

adammo_t, wlasnie Ci tu mówia co to bylo..
Przeciez to tylko teksty ludzi
przejrzales to forum w ogole? btw. czy szatan jest postacia paranormalna?
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Post autor: Dagmara »

zły duch, wysłannik, z tym się zgodzę, to twoja mama mogła ujrzeć, ale na pewno to nie był szatan, może to bylo tylko określenie twojej mamy na coś złego a pierwsze co na myśl przychodzi kojażące się ze złem jest właśnie słowo szatan
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”