O UFO ogólnie

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
methos23
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2012-01-04, 02:21

Re: O UFO ogólnie

Post autor: methos23 »

Witam jestem tu nowy i interesuję się ufologią jak i kosmologią od bardzo dawna.
Obca cywilizacja jest na pewno i jest za dużo dowodów na to, aby uznać to za niemożliwe. Zadajcie sobie pytanie czy jest to możliwe, abyśmy my byli sami we wszechświecie. Odpowiedź jest prosta: pewnie, że nie.
Strefa 51 , Dulce NM - dwie najbardziej tajne bazy ( w USA jest 130 tajnych baz ujawnionych przez Phil'a Schneidera), które przetrzymują obcych. W Dulce nawet były/są robione testy na ludziach, których porywano. Ostatnio spytałem swoją pani profesor genetyki czy dokonano już klonowanie na ludziach. Otóż ona odpowiedziała, że tak tylko prawo na to nie pozwala i nie jest to ujawnione, a gdyby było to byłby wielki chaos. Mówiła mi również, że na pewno istnieją różne tajne laboratoria, które testują genetycznie embriony jak i je klonują. Sam fakt, że człowiek może współpracować z obcymi jak i uczestniczyć w różnych badaniach technologicznych jak i genetycznych mnie niesamowicie zdumiewa. Tylko szkoda, że nigdy się prawdy nie dowiemy...
Oglądnijcie dokument z Philem Schneiderem on wszystko ujawnia i się w sumie wszystko zgadza. Wspomina też również, że mają wybić nas, naszą cywilizacje do 2029 roku.
I nie rozumiem ludzi, którzy są sceptycznie nastawieni do tej sprawy.
Prędzej śmieszą mnie ludzie wierzący w Boga i różne bóstwa.
Kolejną sprawą jest również to, że nikt Wam dowodów na istnienie obcej cywilizacji nie ujawni bo przecież jest to jasne, że religia by upadła.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Arek »

Cóżż, pani profesor dobrze myśli, chociaż brak informacji na ten temat nie wyklucza się że takie eksperymenty są prowadzone.
Małe zwierzątka zrpreduktowano, większe też, człowiek też składa się z podobnych elementów więc roboczo to nie problem.
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Pandemonium »

http://pp.wp.tv/i,Paranormalna-Polska-T ... ml#m944061

Ciekawy dokumencik ;) Niby wszystko wiedziałem już wcześniej ,ale warto sobie odświeżyć ^^
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Arek »

Tak , ciekawe, o tych foofighterach mówi się że alianci je widzieli i przypisywali je Niemcom gdy tymczasem Niemcy także je widywali i myśleli że to tajna broń Anglików
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Pandemonium »

Zakładając ,że Niemcy rzeczywiście opracowali taką technologię i patrząc przez pryzmat tego ,że USA wykradło im po wojnie mnóstwo technologii można dojść do wniosku ,że przejęli oni wiedzę również o tym napędzie antygrawitacyjnym. Bardzo dobrze, by to się zgrało z wielkim szałem na UFO w latach 60 w stanach właśnie.

Ale jeżeli taka technologia rzeczywiście istnieje czemu nie jest ona do dziś wykorzystana ? USA posiadając ją musiała by ja wykorzystać chociaż by w czasach zimnej wojny. A może po prostu nie udało im się jej odtworzyć ? Ciężka sprawa, która wymaga mnóstwa teoretyzowania.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Arek »

Dobre pytania zadałeś.
Gdyby USA posiadało taką technologię to ich np. samoloty wojskowe byłyby w kształcie ufo i nie musieliby się kłopotać z chorobami następnych F.....13, 14, 15.

Z bombowcem B2 też mieli swoje problemy ale dzięki komputerom nadaje się do latania. O "B 2" można powiedzieć że pochodzi z rabunkowej wyprawy amerykańców.
Bracia Horten już od 1920r. pracowali nad tego typu wynalazkiem, samolot "Horten IX" był już nawet z metalu a wygląda imponująco jak na tamte czasy. Naziści finansowali i naciskali żeby mieć je jak najszybciej
http://einestages.spiegel.de/external/S ... turedEntry

Jedyny (chyba) eksponat znajduje się w muzeum w..USA , rozwalił się na 2 miesiące przed końcem wojny
http://einestages.spiegel.de/external/S ... turedEntry
A potem była operacja "paperclip" itd.
Czy z nazistowskim ufo było tak samo?, nie wiem , ale wydaje mi się że chyba nie
Ostatnio zmieniony 2012-04-17, 08:33 przez Arek, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: O UFO ogólnie

Post autor: IteratorZX81 »

Arek, możliwe że było. A powodów dla których obecne myśliwce nie są w kształcie UFO może być kilka (zakładając że zdobyli technologię Haunebu czy jak to się tam zwało):

- Projekt został anulowany z przyczyn finansowych - prawie działał, ale badania były zbyt drogie aby je kontynuować.
- Kompletny niewypał - sama idea była dobra (co dowodzą projekty działających "latających spodków" oparte o wirniki jakie obecnie buduje jakiś Niemiec czy Szwajcar - nie wiem dokładnie), ale po prostu nie było dostępnych odpowiednich materiałów.
- Działa bardzo dobrze, tylko zostało utajnione żeby USA miało asa w rękawie na wypadek jakiegoś naprawdę poważnego kryzysu, jak np. 3 wojna światowa
- Sabotaż jakiegoś członka projektu Paperclip wierzącego w odrodzenie Rzeszy który spowodował, że technologia wydawała się bezużyteczna i projekt anulowano.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Darnok »

- Projekt został anulowany z przyczyn finansowych - prawie działał, ale badania były zbyt drogie aby je kontynuować.
Jeżeli obca cywilizacja byłaby zdolna nas odwiedzić, to wszystkie pieniądze wszystkich większych narodów byłyby wstrzykiwane w taki projekt.
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Pandemonium »

^^ Ale to musiało by z kolei oznaczać ,że się projektem musieli by podzielić - może nie chcą ? ;) Powiem tak, dopóki oni czegoś nie będą chcieli ujawnić my się nic nie dowiemy. Za dużo możliwości i za dużo wątpliwości z drugiej strony.
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: O UFO ogólnie

Post autor: IteratorZX81 »

Darnok, tylko jeszcze trzeba brać poprawkę na to, że nie mogli podbierać na to za bardzo pieniędzy z budżetu Rze... znaczy USA, bo by się dziennikarze skapnęli i byłoby jeszcze gorzej od Watergate. Choć faktycznie WG było później, no ale wiecie o co chodzi - za dużo nie mogli podbierać, bo "tajny" budżet też jest ograniczony, a jak ktoś się skapnie to nici z tego będą. A już szczególnie jakby się w tamtym czasie Ruskie skapneli.
malinas123
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2012-04-18, 23:16

Re: O UFO ogólnie

Post autor: malinas123 »

przeczytałem i nie wiem co o tym myslec http://newsgeek.pl/article/3269/UFO_Na_Syberi
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Arek »

Właśnie ,za dużo możliwości i za dużo wątpliwości , nie wiadomo, można przypuszczać i gdybać, hmmm żeby przynajmniej jakieś poszlaki były...."Paperclip" to fakt i jedyna poszlaka , ale zaraz tu trop się urywa dając możliwości nieskończonych przypuszczeń
Misha
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2012-05-06, 17:54

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Misha »

Znalazlam ciekawy film, niestety lektor jest tragiczny. Nie wiem na ile info w filmie jest poprawne, ktos w komentarzach wyrzuca bledy. Jestem sceptyczna w stosunku do takich zjawisk, ale duzo faktow ogolnie znanych sklania do myslenia.

Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Bowner »

Ciekawy film , zwłąszcza początek , obejrzałęm 10 minut ale później obejrzę cały!
Najbardziej wpadł mi do głowy cytat:
"Jeśli ludzie odwiedzają inne planety , czemu obcy by nie mieli odwiedzić nas"
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Darnok »

"Jeśli ludzie odwiedzają inne planety , czemu obcy by nie mieli odwiedzić nas"
Bo ludzie nie odwiedzili jeszcze żadnej planety. Może za kilkadziesiąt lat odwiedzimy marsa. Każdą planetę, jaką odwiedzimy za naszego (i pewnie przez kilkadziesiąt/kilkaset następnych pokoleń) życia, to będą planety naszego układu słonecznego. Ziemia nie ma żadnych surowców w dużych ilościach, nie opłaca się tutaj zlatywać by robić kopalnię złota.
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: O UFO ogólnie

Post autor: IteratorZX81 »

A co z węglem? Nawet jak obcy nie potrzebują go jako paliwa, to przecież można z niego zrobić diamenty. Wystarczy tylko odpowiednio wysokie ciśnienie i temperatura. Dla obcych to nie powinno być problemem.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Spock »

Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Bowner »

oo no to widzisz;P mooże ludzie tam kiedyś wpadną po węgiel ;P
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: O UFO ogólnie

Post autor: IteratorZX81 »

Spock, tylko że przebywanie blisko pulsara gdzie jest ta planeta jest "deczko" niebezpieczne (rozbłyski gamma).
Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Bowner »

Kiedyś się na pewno uda , kiedyś myśleli że ziemia jest płaska , a teraz ludzie chodzą po księżycu . Nauka idzie w przód , więc kto wie .
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”