Adolf Hitler i UFO

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

mam w gazecie chyba o tym artykul, o niemieckich spodkach :] ale nie chcialo mi się czytac :P moze jak się zbiore w sobie to wam cos ciekawego napisze ;)
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Post autor: Arek »

Jakiś rok temu wstawiłem tutaj coś podobnego z swoim tekstem i pare zdjęć, zajęło mi to nawet sporo czasu, efekt był mizerny, 4 odpowiedzi . Aha z tych 4 to dwie były moje. Teraz widzę że temat jest już całkiem skasowany
Gość

Post autor: Gość »

Ja pisałem w jakimś temacie o tym podajże to był temat ,,tajemne organizacje,, ;]
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Post autor: Arek »

Z tych rzecz co waszły na jaw to najwięcej materiałów i naukowców zabrali amerykanie. Można Wernhera von Braun uważać za zbrodniarza bo to on był głównym inżynierem V2, ale to amerykanom nie przeszkadzało, bo do konca swego życia pracował w NASA!. To nie żadne wymyślanki tylko fakt!. I jakoś nikt z USA nie kwapił się z tym by go do sądu podać
Gość

Post autor: Gość »

Jasne że USA najwięcej,zawsze tak było i pewnie będzie,nie wiem dlaczego ale tak już jest odkąd pamiętam.
Chronos to mi się zawsze kojarzyło z ,,chronosferą,, , z urządzeniem do kontroli nad pogodą;]
A co do tematu to tak propo to Arek zkąd wziełeś temat o rakecie V2 ???
To ja też sobie odskoczę od tematu.
,,Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie” słowa geniusza Einsteina,prawda;] i jeszcze raz prawda.
Też na pewnym żródle napotkałem się na dawny projekt naszego geniusza.
Do sedna : ,,pryzmat bojowy,,
To jego tajny projekt który nie miał ujrzeć światła dziennego.A jeśli by ujrzał to żeby nikt nigdy tego nie kontynuował.Prostymi słowami jego projekt polegał (na wypadek 3 wojny światowej) zniszczeniu dowolnego celu (czołgu,człowieka,samolotu,łodzi)
Jego projekty wyglądały następująco : Wierza Pryzmat (na samym czubku wierzy cześć otworów z wiązką pryzmatu) który niszczy dowolny cel z prędkością światła w pył.
he he,trochę nie dowierzające ale moim zdaniem prawdziwe.To było podajże w trakcie 2 wojny światowej.
Po jakimś czasie uznał (nie wiem dlaczego) że jedna wieża niestawi wyzwaniu z niszczenia każdego celu.Więc jak to on kontynuował dalej swoje dzieło aż :
(do sedna) miał plany : 5 wież stojących koło siebie. W trakcie na mierzania danego celu każda wierza kieruje się w strone drugiej wierzy i wiązka wylatuje od wierzy do innych wierzy tworząc super wiązkę laserową pryzmatu;]
Ten projekt nie wiem jak to się stało że nie opracowali USA ani inni zaawansowani obco krajowce.
Jego zdaniem ta broń była by skuteczniejsza od broni nuklearnej lub paliwowej lub jakich kolwiek napalmów,bądz broni chemicznych,ponieważ niszczyła by dany cel a nie duży obszar razem z celem.
Może USA ma ten projekt?wiadomo? nic nie wiadomo.
I jak zwykle (mój super fart jest taki że) strona z tym zródłem została usunięta około pół roku temu.
Więc nawet nie mogę tego przedstawić pozdrawiam;]
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Post autor: Arek »

Tak odskoczyłem bo i inni tutaj główkują kto i ile takich materiałów zabrał.
W programie radiowym o tajemnicach 20tego wieku mówiono o tym jak pod koniec wojny amerykanie i ruscy na wyścigi grabili ile tylko można było. Nie ma się co dziwić, które państwo by tak nie zrobiło
Gość

Post autor: Gość »

Baa tak już było.
Ale tak się zastanawiam,jeśli teraz wojsko,rządy itp itd wszystko zatajają w ciągu godziny wszystkie zdarzenia na świecie typu ,,paranormalne,, ,,niewyjaśnione,, to czy było tak 1000 lat temu? jeśli w ogóle (przypuśćmy że odwiedzali) odwiedzali ich NOLe?
Czy ktoś w tedy też tak zatajał prawdę? czy było wszystko ujawniane i brane pod uwagę za BARDZO WAżNE zdarzenie?
Szczerze mówiąc to nie słyszałem o tym tak,ale wiadomo jak to było?
Trudno powiedzieć
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Post autor: Arek »

W dawnych pismach można się dopatrzeć tego rodzaju działań. Czy w bibli czy u egipcjan albo u innych. W bibli n.p. to Bóg i jego pomocnikowie za czasów Mojżesza to komunikowali się tylko z nim tak jak wtedy ddy na górze Synaj przykazania dostał, albo gdy w niewoli egipskiej z pomocą bożą im owe plagi tłumaczył (zsyłał).
Ale i inni, znaczy normaly lud miał kontakt z Bogiem i jego pomocnikami, tak jak Dawid czy Daniel, dopiero póżniej stali się" kimś".
Czy wtedy było coś zatajana czy nie do tego chyba nigdy nie dojdziemy.
W ostatnich 60-ciu latach także wielu zwykłych śmiertelników podobno miało kontakt z NOLami, nazwano ich głupcami itd., jedynie ten Francuz co założył sekte realianów wykorzystał to do swych celów, a reszta poszła w zapomnienie. Jedynie my co się tym interesujemy wiemy że tacy ludzie istnieją. To też zasługa rządów pewnych panstw by to wszystko o Nolach w bajki włożyć ( oficjalnie) a nieoficjalnie to skruptualnie wszystko zatajają i sami zbierają informacje na ten temat a koszta nie grają roli...

pozdrawiam Arek

[ Dodano: 2008-02-16, 02:32 ]
""""BARDZO WAżNE zdarzenie? """""
Chyba tak bo inaczej by o tym nie pisali
Gość

Post autor: Gość »

Ale o czym Ty w ogóle mówisz? o hitlerze i ufo czy o mojrzeszach ,dawidach i danieli?
Bo ja Cie w ogóle człowieku nie rozumiem;] Wiem że ja też odskoczyłem od tematu no ale bez przesady.
Ja nie mam pojęcia oczym Ty rozmawiasz i się powstrzymam od wypowiedzi.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Post autor: Arek »

Sorry ale Cię zacytuję
"Ale tak się zastanawiam,jeśli teraz wojsko,rządy itp itd wszystko zatajają w ciągu godziny wszystkie zdarzenia na świecie typu ,,paranormalne,, ,,niewyjaśnione,, to czy było tak 1000 lat temu? jeśli w ogóle (przypuśćmy że odwiedzali) odwiedzali ich NOLe?
Czy ktoś w tedy też tak zatajał prawdę? czy było wszystko ujawniane i brane pod uwagę za BARDZO WAżNE zdarzenie? "

To były moje przypuszczenia na ten temat.

pozdrawiam Arek

[ Dodano: 2008-02-23, 02:29 ]
Tak jak Hitler był swojego czasu głową panstwa tak i Mojżesz za swoich czasów
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Adolf Hitler i UFO

Post autor: Sothis »

Taa, tyle, że w tych "niemieckich spodkach" miał być zastsowany tzw. napęd elektrograwitacyjny. A to już pewien schodek. ;]
Ragnarok
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 134
Rejestracja: 2009-01-08, 00:55

Re: Adolf Hitler i UFO

Post autor: Ragnarok »

8.02 czyli w środę o godz 20.00 na National geografic ma być program o rzekomych paranormalnych przedsięwzięciach Hitlera . Podobno nazizm był swoistą religią a Himmler miał być jednym z najwyższych kapłanów :]
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Adolf Hitler i UFO

Post autor: Sothis »

Nazizm nie był religią, po prostu Himmler miał zajoba na punkcie magii i starych germańskich wierzeń, a że był szychą, mógł sobie na takie cudawiany pozwolić, aczkolwiek Hitlerowi się to wcale nie podobało. ;]
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”