Energia, duch czy poltegreist.

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
matihood
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: 2007-02-04, 13:21
Lokalizacja: Warszawa

Energia, duch czy poltegreist.

Post autor: matihood »

Przed chwilą wracałem do domu... szedłem długą ścieżką z latarniami. Nagle wszystkie latarnie przede mną z 5 metrów gasły, gdy były za mną zapalały się... wróciłem się do 1 latarni która zgasła i znów zaczęłem iść podejrzewając że coś mnie opętało. Przestało... troszkę się plątałem nim trafiłem do domu ale przez tą drogę wkońcu zapomniałem o tym opętaniu i znów się zaczęło ale przy 1 latarni zaczęłem znów wierzyć w opętanie i uciekłem do domu czując jakby coś mnie się uczepiło...
Timon
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 148
Rejestracja: 2007-01-02, 17:15

Post autor: Timon »

Krystyna z elektrowni? :lol:

hmm dziwna sprawa ja mialem cos podobnego jakis czas temu tylko ze w domu :/ gasla i zapalala się lampka nocna ale to ustalo...

gdybys mial cos takiego ponownie przyjzyj się co to moze byc :) czasem pomaga :P
matihood
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: 2007-02-04, 13:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: matihood »

Ale tu nie chodziło że samo z siebie tylko tak jak pisałem - kiedy przechodziłem a czujek żadnych nie było ! Dodam jeszcze że byłem b. zmęczony i obolały...
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

jemu chyba chodziło o to że coś go śledzi...
martucha554
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 2007-01-01, 18:58
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: martucha554 »

Ja też tak mam że jak ide do sklepu wieczorem to zawsze gdy jestem sama gaśnie jedna lampa koło której przechodze... :/ A gdy już jestem dalej to się zapala... :/ Jakbym była jakaś inna:D No ale cóż qmpele twierdzą, ze jestem straszna:D Bo ja mam rózne dziwne sny i wogóle... Dzieją się wokól mnie różne rzeczy.... No może jescze nie tak bardzo straszne ale one twierdzą że nie jestem normalna:D
matihood
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: 2007-02-04, 13:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: matihood »

Ale u mnie była seria tych lamp i każda przede mną gasła a jak przeszłem i była za mną to się zapalała... zapomniałem o tym i znów zaczęły gasnąć ale szybko mi się przyponiało o "prześladowcu" i przestały... aha i byłem wtedy zmęczony więc może jakąś energie pobierałem ?
matihood
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: 2007-02-04, 13:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: matihood »

Ja bardziej sobie wizualizowałem że jestem opętany...
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

Cogito pisze:dópa tam "energie" też mi się tak nieraz zdarzało, latarnie gasną i się świecą, juz się przekonałam, że nie ma w tym nic nadzwyczajnego, taka jest kolej rzeczy
no właśnie :) jak we wtorek wracałam do domu to mi na całej ulicy zgasły, na kilometrze


w sumie to zgasły, bo się tir w dom wbił, ale grunt ze zgasły :P
matihood
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: 2007-02-04, 13:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: matihood »

No i znów dziś rano o 5:00 (nie było ludzi,wcześniej też) zaczęły gasnąć... jak się zaczynałem wkurzać o to to przestały ;p !
martucha554
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 2007-01-01, 18:58
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: martucha554 »

A ja zauważyłam ze gdy mam zły humor to gasną :D ALe to seriojest głupie... :/
matihood
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: 2007-02-04, 13:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: matihood »

Nic więcej nie potrafię ale to ocb w tym wątku jest raczej niesamowite !
Timon
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 148
Rejestracja: 2007-01-02, 17:15

Post autor: Timon »

mi lampa gasnie na takim skrzyzowaniu tzn gdy się zblizam to gasnie jak juz przejde i jestem daleko to się zapala. w niektorych lampach jest czujnik i gdy nikt nie idzie to się gasza a ja mam zawsze pecha i gasnie akurat jak przechodze :P ale jest to spowodowane tym ze rozpalenie takiej lampy tak "od razy" moze rozsadzic zarowke i poprostu trzeba odczekac az troche ostygnie :) proste :) miales po prostu dziwny przyapadek przynajmniej na moje oko :)
matihood
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: 2007-02-04, 13:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: matihood »

2 razy się to zdarzyło i zawsze nie było nikogo w okolicy ;)
matihood
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: 2007-02-04, 13:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: matihood »

W obydwu przypadkach nie było nikogo na horyzoncie... możliwe że zrobie o jakoś 4-5 video... jeżeli duch się nie skapnie ;p !
obiluk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 2007-02-19, 17:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: obiluk »

uważam to za zbieg okoliczności, zresztą lampy uliczne są skonstruowane w ten sposób że coś się w nich zepsuje to lampy swirują, żarówki w tych lampach są tak skonstruowane że lampa nie zapali się zaraz lecz dopiero gdy choć trochę ostygnie. nie ważne.

b.t.w - wiele razy miałem przypadek gasnącej lampy gdy tylko na nią spojrzałem, ale że jestem sceptyczny uważam to za przypadek. choć dający do zastanowienia przypadek, w takiej ilości jak ja to miałem to już ta ilość jest nie samowitym przypadkiem ale jak to się mówi przypadki chodzą po ludziach.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”