Polskie stowarzyszenie "Nowa Krew"

Tematy związane z szeroko rozumianym odżywianiem się cudzą energią
Gość

Post autor: Gość »

czy mi się wydaje? czy "GOŚĆ" uważa się za samego Dracule? jeśli tak to......... znacie jakieś adresy szpitali psychiatryczych? nich mu ktoś podrzuci....jeśłi naprawde ma TAKˇ wiedze, TYLE wie, to dlaczego wypisuje takie "niopanowane" rzeczy?

"żyć w ukryciu, to pierwsze przykazanie" to co, ty je złamałes? czy podglądałeś wampiry przez dziurkę od klucza?
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

tez się nad tym zastanawialem napisal tez ze wszyscy kainici umarli sto lat temu czyli nie ma juz wampirow a wiec o co chodzilo z tym ze wszystkie wampiry nie szanuja tej babki? czyzby zmartwychwstali i wyrazili swoja opinie?
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Heh poniekąd ten gość ma rację ;) Media wykreowały wizerunek wampira, który nic tylko krew żłopie. A przecież nie o to chodzi.

Zauważcie że nie napisał nawet swojego nicka...
Gość

Post autor: Gość »

ale wiesz YETI nie pisuje do gazety ze Ľle mu oczy zrobili na jakimś zfałszowanym zdięciu, Ninja też nie robią afer przez głupie filmy, jednym słowem prawdziwi "ukryci" są ukryci zawsze.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

jezeli juz napisal cos to mogl się podpisac bo i tak zlamal prawo maskarady... a chyba kazdy wie ze kainita to wampir wiec jakim cudem mogl napisac tego posta skoro wg. jego postu kainici zostali wymordowani 100 lat temu :/ ciekawe bo wtedy juz chyba inkwizycji nie bylo a wlasnie ona byla najwiekszym wrogiem wampirow. No i pozostaja jeszcze dwa klany Sabat i Camarilla ale jak miala by miejsce krwawa wojna (chociaz chyba zadnej nie bylo ale tego juz nie wiem) to by przeciez jeden klan zostal zwyciesko...No i jeszcze jezeli chodzi o te media to nie wszystkie wampiry podazaja droga odkupiencza (a taka powinni)
mowil tam cos o tym ze mlodzi wymordowali ojcow ale to mialo miejsce jeszcze wtedy gdy powstawal nowy klan sabat a wiec wiele lat temu a kain odszedl tysiace lat temu (no sorry ale wg mnie ten gosc to poczytal za duzo i pomieszal informacje :/)
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

inkwizycja procz niszcenia heretykow zajmowala się tez wampirami i prowadzila z nimi skomplikowana wojne. Starsi zapadli w letarg pozostawiajac mlodych samym sobie ale pozniej się zrewanzowali i tak powstal Sabat zrodzony z wczesniejszego klanu Camarilla (sabat przez swoja glupote stracil wiele ziemi w ameryce...)
Mekto
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 59
Rejestracja: 2005-06-12, 10:05
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Mekto »

Tak
W efekcie mamy 2 sekty wampirze:
Sabat (podniecaja się swoim wampiryzmem, wcale nie kryja tego kim sa- sa zaj... okrutni)
Camarilla( sekta starajaca się ukryc istnienie wampirów - czesciowo przeciwienstwo sabatu)
Tak wogole gdzie mozna spotkac wampiry?Bo bym sobie chetnie zapolowal na jakiegos :D
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Wampiry :?: ... to mnie zastrzeliłeś tym pytaniem :( Na pewno w Transylwanii w Rumunii... a w Polsce to trzeba by się było dowiedzieć
Awatar użytkownika
Enlil
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 173
Rejestracja: 2005-05-25, 14:22
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Enlil »

Od razu wam mówie, ze Naka Union to banda swirów prowadzonych przez jakiegos sekciarza. Jakis czas temu zapoznałem się z ich "tfuu!rczością" i odradzam jakiekolwiek kontakty z nimi. Zreszta i tak w krótce przestana istnieć.
Mekto
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 59
Rejestracja: 2005-06-12, 10:05
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Mekto »

Niby dlaczego?Inkwizycja się odrodzi czy co? :D
Awatar użytkownika
Enlil
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 173
Rejestracja: 2005-05-25, 14:22
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Enlil »

Skuteczniej od inkwizycji działają ośrodki zwalczania sekt ;)
Mekto
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 59
Rejestracja: 2005-06-12, 10:05
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Mekto »

A na jakiej zasadzie? Przyjdzie do nich ergzorcysta czy oddzial AT?
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

czyli wg. ciebie jedyne prawdziwe wampiry są w sekcie nowa krew??bo jak mam myśleć o wampirach wariatach to mi się płakać chce wkońcu też mają uczucia jakby nie patrzeć a to że tamci nie robią krzywdy innym nie znaczy że są wariatami
Awatar użytkownika
Majesttic
Moderator
Moderator
Posty: 256
Rejestracja: 2005-05-15, 18:23
Lokalizacja: Mysłowice
Komentarze: 1

Post autor: Majesttic »

temat jest bardzo ciekawy- trzeba znaleźc KSIĘGE NOD przeczytać wysnuć wnioski, i dopiero zacząć komentowac. na temat kain'a można co nieco przeczytać w BIBLI. Jak znajdziecie ta ksiego to zaciepnijcie linka!!
Awatar użytkownika
Majesttic
Moderator
Moderator
Posty: 256
Rejestracja: 2005-05-15, 18:23
Lokalizacja: Mysłowice
Komentarze: 1

Post autor: Majesttic »

Nie musiałam długo czekać SORY Ivellios za nie potrzebne posty...KSIĘGA NOD JEST DOSTĘPNA NA http://www.kaora.za.pl/
Aslan
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2006-02-18, 09:37
Lokalizacja: z domu

Post autor: Aslan »

Do tych wampirów przydało by się powiedzieć
,,Idż się lecz człowieku ''
To ludzie chorzy psychicznie.
Może i potrzebna i egzorcysta i odział AT.
Lukas
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 63
Rejestracja: 2006-04-30, 18:36
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Lukas »

To jest głupota, ale niestety według tych ludzi to jest wampiryzm, dla nich tylko liczy się krew, ciekawe czy oni wiedzą że popełniają ciężki grzech, jeżeli są chrześcijanami w co wątpie lecz takie wybryki się zdarzają to powinni wiedzieć że BIBLIA zakazuje pici krwi ludzi czy zwierzą,
a co to opowieśći Kaina nie chce się wypowiadac, ale coś napisze więc:
wydaje się ciekawa, choć od znajomego słyszałem że została zmyślona, jak jeszcze kiedyś się z nim spotkam bo widze się z nim raz na rok to porozmawiam i może uda mi się podać jakieś dowody w tej sprawie.

[ Dodano: 12-08-2006, 16:33 ]
dowiedziałem się że została wymyślona przez jakąś babkę do histrii w grze, rpg, ale nie chce mi się więcej szukać
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Wampiryzm”