Wróżki zza siedmiu mórz...

Astrologia to odmiana wróżbiarstwa opierająca się na założeniu, że istnieje bezpośrednia korelacja między zjawiskami na niebie a losem poszczególnych ludzi i wydarzeniami na Ziemi. Odwołuje się do nauk humanistycznych, w tym głównie psychologii i socjologii.
Michalson
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 97
Rejestracja: 2006-10-31, 18:44
Lokalizacja: Piasstów

Post autor: Michalson » 2006-11-01, 13:59

Jeżeli są prawdziwe wróżki, to na pewno nie sprzedają się ( swojego daru znaczy ;-) ) po wysłaniu SMS'a. To są akurat zwykłe oszustki :)

Zresztą jak mówili poprzednicy, prawdziwe wróżki nie mają daru na zawołanie. Takie jest moje zdanie :)


pfffff
patyk
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2020-07-19, 03:59
Nastrój:

Re: Wróżki zza siedmiu mórz...

Post autor: patyk » 2020-08-02, 02:55

To ja tu tez podam dla potomnych - może ta wróżka z której usług korzystałem będzie jeszcze jakiś czas dostępna.
Otóż panie i panowie, macie przed sobą reptilianina i/lub jakiegoś nieokreślonego egregora ! Tak mi wywróżyła skubana. Na pytanie co to oznacza, albo skąd się wzięło słowo wymyślone przez jedną osobę a popularyzowane/małpowane przez cały świat (reptilianin) i czy wie o jego genezie, to powiedziała że nie wie, tak się jej po prostu skojarzyło.
Inna z kolei (też mam kontakt do niej), mówiła że "muszę komuś przebaczyć, już pan wie o kogo chodzi...". akurat były wiele pytań które chciałem jej zadać więc nie ciągnąłem tego, ale kurna....nie mam żadnego wroga, nie obrażam się na nikogo, jestem ugodowy, więc o kogo mogło jej chodzić...? Chyba tylko o moją kasę, albo miałbym przebaczyć jej za ten bełkot.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości