Wampiry

Tematy związane z szeroko rozumianym odżywianiem się cudzą energią
ian
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2006-03-22, 14:04
Lokalizacja: Wawa

Post autor: ian »

Calkiem niezly art:)
leszek

Post autor: leszek »

Ja osobiście w wampiry nie wierzę i wątpię że istniały...Myślę,że ludzie za wampiry uważali od zawsze człowieka chorego na likantropię a jak miał zbyt gęste owlosienie to to juz na pewno nie był normalny dla tych ludzi...
leszek

Post autor: leszek »

znaczy się jaki?
Caine
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 128
Rejestracja: 2005-06-12, 23:32
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Caine »

Ja tez tak uwazam ale przyznajcie wampir lepiej wygladal by w skorze niz w dresie. Taki wampir w dresie to jakis dziwny :D :D........
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

A może to własnie taka odwrotna psychologia "jak będę nosił dres to ludzie nie pomyślą że jestem wampirem, więc teraz będę nosił dres" :P
Caine
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 128
Rejestracja: 2005-06-12, 23:32
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Caine »

Heh faktycznie ale jak wampiry przeszly by na dresow to my mielibysmy maly problem.......:D
Caine
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 128
Rejestracja: 2005-06-12, 23:32
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Caine »

Jak zaczepia cie takie drechy to watpie bys dal im rade :D......
Awatar użytkownika
Majesttic
Moderator
Moderator
Posty: 256
Rejestracja: 2005-05-15, 18:23
Lokalizacja: Mysłowice
Komentarze: 1

Post autor: Majesttic »

racjonalizując- wapmiry nie wyjdą na powieżchnię ponieważ wtedy straciły by pożywienie jakie czerpią z ludzi, a człowiek gdyby zauóważył że wampiry istnieją próbowałby się obronić-tak więc wampiry nie wydostaną się z ciemności ponieważ nie miałyby już życia.


tyle ja na temat wampirów- (nie wykluczajmy też porfirii)
Ostatnio zmieniony 2006-07-02, 15:37 przez Majesttic, łącznie zmieniany 2 razy.
Lukas
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 63
Rejestracja: 2006-04-30, 18:36
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Lukas »

Ciekawe, ale bardziej fascynująca jest księga NOD, ale uważam że są to rzeczy zmyślone i nie wierze w wampry!
Awatar użytkownika
Majesttic
Moderator
Moderator
Posty: 256
Rejestracja: 2005-05-15, 18:23
Lokalizacja: Mysłowice
Komentarze: 1

Post autor: Majesttic »

Lukas pisze:Ciekawe, ale bardziej fascynująca jest księga NOD, ale uważam że są to rzeczy zmyślone i nie wierze w wampry!
a mi się wydaje że to książka do GRY :>
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Istotnie to książka do gry. A co do wampirów i szeroko pojętego wampirostwa, to moim zdaniem wiara w nie jest uzasadniona. Oczywiscie nie mowię tutaj o takich przykładach jak wampiry wypijające hektolitry krwi, ale np. o wampirach energetycznych, lub emocjonalnych. Pojęcia wampir mozemy się doszukac nawet w książkach z zakresu psychologii, a skoro naukowcy je uznali, to i my powinnismy!
NM_ONE
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 147
Rejestracja: 2008-11-16, 23:58

Re: Wampiry

Post autor: NM_ONE »

Wampiry od zawsze intrygowały ludzi nieważne czy istnieją czy nie!Zawsze znajdą się tacy którzy nie będą wierzyć i tacy którzy będą wierzyli w ich istnienie.Przecież La Chupacabra to podobno też wampirek tylko wysysający krew zwierzęcą,czyżby przesądy?Nie jeden okaz znaleźli w meksyku,oczywiście do dzisiaj nie odnaleziono tego gatunku podobnie jest z wampirami a legendy krążą od dawien dawna.
Osobiście nawet wierzę w istnienie wampirów,może kiedyś istniały i teraz tez istnieją pod postacią Sangów (ludzie pijący krew)...lub istnieją w odosobnieniu w grupkach,pijąc własną krew i poznając smutny smak samotności i niezrozumienia od nowa...
marta11654
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2008-12-17, 20:47

Re: Wampiry

Post autor: marta11654 »

Ja wierze w wampiry. I energiczne i te ktore wysysaja krew. Zastanawie mie jednak jak tak dobrze się maskują, że ludzie ich nie mogą odnaleźć. I czy naprawdę ,, sprzątaja " te osoby które wiedzą o nich za dużo. Od niedawna pogłębiam o nich moja wiedzę i dla mnie wszystko jest troche o nich zagmatwane ... No ale juz mowilam swietnie się maskuja
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Wampiry

Post autor: cleric »

wierzysz w takie wampiry jak na filmach jednym slowem, z zabkami:] matko, skad wam się takie pomysly biora :P btw : wampiry energetyczne nie energiczne.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Wampiryzm”