Wierzysz we wróżby?

Astrologia to odmiana wróżbiarstwa opierająca się na założeniu, że istnieje bezpośrednia korelacja między zjawiskami na niebie a losem poszczególnych ludzi i wydarzeniami na Ziemi. Odwołuje się do nauk humanistycznych, w tym głównie psychologii i socjologii.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Nastrój:
Kontakt:

Wierzysz we wróżby?

Post autor: Ivellios » 2006-03-07, 13:18

[you], czy wierzysz w prawdziwość wróżb? Czy wierzysz w przeczucie?

Ja osobiście raczej jestem sceptycznie nastawiony do tego typu rzeczy, jednakcałkiem niedawno miało miejsce wydarzenie cokolwiek dziwne, mianowicie tak z ciekawości wszedłem na podany przez bliżej mi nieznaną dziewczynę w opisie w GG adres http://aaantenaaa.friendtest.com (To jest serwis oferujący możliwość sprawdzenia, jak dobrze Cię znają - układasz test do rozwiązania). Rozwiązałem... i ze zdziwieniem stwierdziłem, iż mimo, że nie znam osobiście tej dziewczyny (dopiero później do niej zagadałem), wynik testu był 88 punktów... (spójrzcie na tabelę wyników - widnieję jako Longer) to sprawiło, iż trochę uwierzyłem, jednak sceptycyzm nadal pozostał...

Nie lubię warszawskich fryzjerów i kwietniowych wilkołaków. Bo nie. I już.
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Kontakt:

Post autor: ArturVonFornal » 2006-03-07, 17:48

Od razu przypominają mi się te łańcuszko podobne cosie, w któych piszesz te pierwsze imiona jakie ci do głowy przychodzą itd. i wychodzi że a to ogośtam kochasz a to znowu cośtam. Jak dla mnie to właśnie odpowiednia znajomość psychiki ludzkiej i jej wykorzystanie
Oscypek
Tropiciel
Tropiciel

Post autor: Oscypek » 2006-03-09, 21:37

Wróżby nie - przeczucie tak :)
M U M I N K I - S Ą - Z Ł E
Awatar użytkownika
..::Mothwoman::..
Zaawansowany
Zaawansowany

Post autor: ..::Mothwoman::.. » 2006-04-19, 17:23

Witam w klubie Kamila :D Ja też czytuję horoskpoy, które czasem się sprawdzają, ale mimo wszystko nie daję im zbytnio wiary.
Ostatnio zmieniony 2006-06-10, 09:54 przez ..::Mothwoman::.., łącznie zmieniany 1 raz.
..::Nie ma rzeczy niemożliwych. Niemożliwe zajmuje po prostu więcej czasu::..
Awatar użytkownika
..::Mothwoman::..
Zaawansowany
Zaawansowany

Post autor: ..::Mothwoman::.. » 2006-06-10, 09:57

Osobiście korzystam także z intuicji, ale to nieco inna bajka. Przeczucia nie zawsze się sprawdzają, ale to tylko bardzo niewielka ich ilość.
..::Nie ma rzeczy niemożliwych. Niemożliwe zajmuje po prostu więcej czasu::..
Lukas
Doświadczony
Doświadczony
Kontakt:

Post autor: Lukas » 2006-07-01, 01:20

W wróżby nie wierze, ale w przeczucie tak, zdarzyło mi się przed wypadkiem, na szczęście tylko samochód został uszkodzony, zima, poślizg i słup, po cinqusiu nie było co zbierać, ciesze się że nikt na tym nie ucierpiał jedynie samochód, od tamtej pory jak coś przeczuwam próbuje unikać takich sytuacji!
Rads0n
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Rads0n » 2006-07-02, 19:36

Nie wierze we wrozby, horoskopy etc. jedyne co mnie przekonuje to niektore proroctwa... Co prawda niektore wrozby się sprawdzaja ale jestem sceptykiem w tych sprawach ;p
"Spójrz na swój umysł tak jak pedofil patrzy na dziecko" -S.Tankian
ODPOWIEDZ