Dusza

Geneza.

Ezoteryka, czyli wszelkie działania, prowadzące do zrozumienia natury człowieka i jego otoczenia
Phoenix
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2019-08-29, 19:48
Nastrój:

Dusza

Post autor: Phoenix » 2019-10-08, 23:44

Zaczynając dywagacje na temat duszy wpierw należałoby określić z czym mamy do czynienia, naturalnym zatem jest określenie i lekka charakterystyka.
Dusza to świadomość otoczona , zamknięta lub jak kto woli połączona z energią. Biorąc pod uwagę świadomość mamy tutaj do czynienia z pewnego rodzaju programem choć nie do końca to poprawne określenie, tchnieniem , zestawem cech indywidualnych , pochodną "absolutu" wynikającą z jego istnienia , młodszą późniejszą wersją , częścią świadomości pierwotnej zwanej tutaj absolutem. Mamy też do czynienia w drugiej linii z energią , tworem czysto użytkowym , rodzajem nośnika, pochodną wielu lat doskonalenia się i uczenia świadomości pierwotnej, pochodną energii pierwotnie stworzonej, pomagającej duszy w działaniu wręcz od prawie jej samego początku w odniesieniu do naszego istnienia.

Świadomość tworzy wszystko co widzimy od samego początku aż po dzień dzisiejszy, wszystko jest formą energii odpowiednio obrobionej ciężkimi mileniami doskonalenia się , doświadczania , uczenia , zbierania wiedzy.
Energia , wszystko z niej się składa i polega na niej , jest istotą istnienia , skończoności , nieskończoności , tego w czym żyjemy w ludzkim mikro świecie.
Absolut , jedna z dusz pierwotnych , mocno zaawansowana , stworzyła ona całą strukturę i hierarchię w znanym nam i dalszym universum oraz w całej skończoności i nieskończoności. Suma skończoności i nieskończoności to tzw pierwotnie wstęga , aktualnie łańcuch.
Przekrojem poprzecznym tego tworu jest płaski znak Jing Jang, który został przekazany ludziom już na samym początku , można stworzyć z tego znaku model trójwymiarowy tworu w którym istniejemy. Co może kiedyś zrobię tymczasem go opiszę i scharakteryzuję.

Skończoność miejsce gdzie życie znane nie istnieje jednak istnieją tam dusze , dusze dobre , w jing jang oznaczone kolorem białym z czarnym punktem środkowym , pradawną duszą złą zawieszoną w tym bezkresie. Bez możliwości ingerencji w skończoność , podporządkowana , aktualnie rozłożona i pochłoniętą przez owe byty w pięciu częściach. Dusza stworzona przez absolut jako pierwsza w celu pomocy , zbuntowana.

Nieskończoność miejsce tworzenia życia z energii, dusze dobre i złe, pierwotnie kolor szary nie czarny, punkt środkowy biały oznaczający absolut w żywiole tworzenia całej hierarchii istnienia , wypierająca wpływ duszy pierwszej "upadłej" . Elementy inteligentne : świadomość , czas, energia, przestrzeń, ciepło, dźwięk (fala elektromagnetyczna w próżni), istnienie , częstotliwość, zimno.


Przenosimy się na "naszą" Ziemię, twór materialny w całości stworzony energetycznie z materii jak i inne planety układu słonecznego na etapie tworzenia niebezpośredniego jednak przemyślanego. Jedna z 5 planet skalistych najbliżej słońca aktualnie 3 pierwotnie 4 od słońca , jedyna w swoim rodzaju , specjalna konstrukcja planety, poligon , pierwotnie zespół 12 portali energetycznych , 18 planet w tej samej rzeczywistości, 10 portali fizycznych uszkodzonych , działające portale: rejon Trójkąta Bermudzkiego - wejściowy oraz Ilha da Queimada Grande -wyjściowy, fluktuacje magnetyczne wokół portali, przy 12 działających - planeta idealna (GAIA) , przy 2 działających - ostre zmiany klimatyczne w tym obieg wody i zmienna temperatura, ostatni uszkodzone urządzenie portalu - rejon Afryki - skutek: potop

Wnętrze planety , rdzeń 2 metry , "dusza planety" , zadanie- tworzenie życia, magazynowanie energii, ochrona planety, tworzenie duszy dla tworzonego życia, usuwanie życia w celu ochrony atmosfery poprzez pochłanianie energii akumulowanej, zbieranie , modyfikowanie świadomości, inne.

Dość istotnym tutaj jest zasada tworzenia duszy jakie robi planeta jak i potrzeba i cel ich tworzenia.
Dla planety dusza ludzka to magazyn energii który może zostać wykorzystany w razie jakichś wypadków które opiszę poniżej, w normalnym trybie istnienia planeta mając nadmiar energii przy sprzyjających warunkach stara się odłożyć energię w postaci tworzenia duszy przy czym jest to współmierne do aktualnie tworzonego życia. Nie kumuluje inaczej energii jak w własnym życiu które stworzyła, nie jest zobligowana i nie ma możliwości z racji konstrukcji na niszczenie życia w celu odzyskania energii włożonej, dusze posiadają wszystkie organizmy żywe w tym rośliny, energie odzyskuje się w wypadku gdy sytuacja jest do tego stopnia zła że życie stworzone zaczyna umierać stopniowo w tempie rosnącym , czyli w przypadku zmian zagrażającym życiu na planecie. Zmianami takimi są wszelkie wpływy np: gwiazdy na planetę np: nagłe wyrzuty masy ukierunkowane w kierunku planety , inne burze magnetyczne , supernowe itd...
Im więcej życia planeta stworzyła i energii zmagazynowała tym dłużej może się opierać czynnikom zewnętrznym , a pierwszym co czyni to utrzymanie atmosfery i im więcej jest w stanie stworzyć tym więcej może wytrwać później gdy jest źle.

Dusza planety nie generuje energii sama , dotychczas każda żywa tzn z aktywnym tzn rozgrzanym jądrem i duszą wewnątrz planeta, otrzymywała ją od urządzenia działającego we wnętrzu galaktyki jak każda inna planeta "żywa" , a uruchomienie urządzenia było wynikiem powstania wybuchu materii wokół urządzenia i powstania fali przenoszącej energie , oraz tworzącej przestrzeń czy czas od uruchomienia , gdyby zebrać całą galaktykę i cofnąć się przed wybuch to: Jedno olbrzymie słońce , Jedna olbrzymia planeta, 1 istnienie , 1 urządzenie. Wybuch: podział materii gwiazdy , materii planety, duszy gwiazdy, duszy planety, na części. Uśpienie dusz do momentu uformowania się układów planet wokół nich.
Pojęcie czarnej dziury , cel: automatyzacja tworzenia nowych galaktyk.

Aktualnie Ziemia boryka się z napływem około 2mln dusz obcych - złych , żyją oni w ciałach i są odblokowani , przejęli ciała na zasadzie wyparcia młodszych niedoświadczonych , co to znaczy, świetnie wiedzą co jest po - nie mają resetu , normalna dusza ziemska blokuje się w wieku ciała około 5-6 lat , mają za zadanie ogłupiać i niszczyć życie co powodować ma zmniejszanie się akumulacji w razie w, planeta nie pozostaje dłużna budując przez 200lat populacje 7mld ... nie chce mi się już pisać bo to nic nie zmieni co powiem , może kiedyś przełożę to by więcej ludzi miało dostęp, tylko czy warto. I tak nie wiedzą co się dzieje a nawet jak wiedzą to dają się mamić obcym i zamiast ujawniać informacje , dają sobie je odebrać.


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości