Myszków Lata 85-86 Latające Przedmioty

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
PedroPulgar
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2017-09-14, 11:46
Lokalizacja: Katwijk aan Zee
Komentarze: 1
Kontakt:

Myszków Lata 85-86 Latające Przedmioty

Post autor: PedroPulgar »

Przełom lat 1985–86, mieszkanie państwa Kudrysów w Myszkowie, w okolicach Częstochowy. Ze ścian zaczynają spadać obrazy, z lodówki wylatuje żywność. Podobnie dzieje się w innych mieszkaniach bloku, ale tylko tych, które przylegają do lokalu Kudrysów. W tamtych czasach w Polsce mało kto o takich zjawiskach słyszał, więc paranormalne zajścia wywołują wielkie poruszenie lokalnej społeczności. W sprawę, która była ideologicznie niezgodna ze światopoglądem lansowanym w Polsce Ludowej, angażują się media, ówczesna milicja i miejscowe władze. Te ostatnie, by paranormalnej, a może nawet spirytualnej sprawie łeb szybko ukręcić, przenoszą Kudrysów do hotelu robotniczego. Nic z tego – poltergeist nadal niepokoi rodzinę, dobiera się też do dobytku nowych sąsiadów. Zjawisko utrzymywało się przez kilka miesięcy, po czym zanikło. Co wywołało te zajścia? Być może jedno z trojga dorastających dzieci państwa Kudrysów? źródło : Czwart Wymiar .

Pochodzę z tego miejsca , pamiętam wydarzenie . Jednak ,że nic nie ma konkretnego na ten temat w sieci . Czy jest ktoś kto był w tamtym czasie świadkiem , posiada niepublikowane wycinki z gazet ,bądź posiada wiedzę o czym się nie mówiło w tamtych okresie . Bardzo ciekawi mnie ta historia .Znałem tą rodzinkę ,byliśmy rówieśnikami w szkole .
romanbellic
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2019-09-16, 02:40

Re: Myszków Lata 85-86 Latające Przedmioty

Post autor: romanbellic »

A możesz się podzielić swoją wiedzą na temat tego zdarzenia?
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Myszków Lata 85-86 Latające Przedmioty

Post autor: Ivellios »

Jedyne co znalazłem to pełny artykuł z Czwartego Wymiaru: http://www.4wymiar.pl/duchy-zjawy-widma ... -sila.html
Awatar użytkownika
PedroPulgar
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2017-09-14, 11:46
Lokalizacja: Katwijk aan Zee
Komentarze: 1
Kontakt:

Re: Myszków Lata 85-86 Latające Przedmioty

Post autor: PedroPulgar »

Ivellios pisze: 2019-11-09, 17:09 Jedyne co znalazłem to pełny artykuł z Czwartego Wymiaru: http://www.4wymiar.pl/duchy-zjawy-widma ... -sila.html
Przekopałem cały internet .Nic poza tym artykułem nie ma . To były czasy komuny . Próbowano wyciszyć całą sprawę ze względu na liczne zainteresowanie mieszkańców miasta i obfite wieczorne zgromadzenia przed blokiem " cudów " W telewizji były dwa kanały i nikt na ten temat nie wspominał - takie czasy.Liczyłem iż pośród słuchaczy i czytelników jest ktoś z tego okresu kto wie więcej niż ja ;-)
Aczkolwiek po tylu latach jadąc do Myszkowa wystarczy zapytać rodowitego myszkowianina o " dzielnicę cudów " i prawie każdy wie o co chodzi i gdzie się znajduje . To taka legenda na podstawie faktów . Może jeszcze ktoś przypadkiem znajdzie się i będzie mógł w tej sprawie wypowiedzieć się . Pozdrawiam Piotr . ps. Podobno Pan Robert zmarł ( był starszy ode mnie o rok ) siostry natomiast żyją w/w mieście . Pozdrawiam Piotr .
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”