Opętanie

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Machno
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 117
Rejestracja: 2009-10-26, 17:48

Re: Opętanie

Post autor: Machno »

rudno to nazwać relacją z drugiej ręki, skoro opowiadała mi o osoba, która to widziała, nie mam powodu jej nie wierzyć, po prostu syneczek szarpał się na tyle mocno, że tych dwóch, trzech gliniarzy sobie nie radziło, pewnie znalazło się na to jakieś wyłumaczenie, jak nie zapomnę, to się podpytam jak się sprawa zakończyła
zblazowany

Re: Opętanie

Post autor: zblazowany »

no dobra ale to nie przesądza o tym że był opętany. Można by łatwo znaleź takie przypadki kiedy dwóch trzech chopa trzyma kolesia co się rzuca na ziemi bi ma padaczke i nie mogą go utrzymać
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: Opętanie

Post autor: |-_-| »

"Nadludzka siła" to pojęcie względne. Ale ogółem chodzi o to, że np. dziecko jest w stanie użyć takiej siły, jakiej żadne inne nie potrafiłoby z siebie wydobyć.
Nagranie z egzorcyzmu Anne słuchałam, zrobiło na mnie wrażenie.
Jest taka historia że Kiedyś facet jako oczywiście młody chłopak bawił się w satanistów i przyobiecał że jego pierwsze dziecko odda szatanowi. Potem się ustatkował bzdury mu z głowy wyleciały.Urodziła mu się córka którą po kilkunastu latach opentał demon.Kiedy odprawiano Egzorcyzmy demon powiedział że ta córka została mu obiecana.Wtedy ojciec sobie przypomniał tą sytuacje.
W to natomiast nie wierzę. Wychodzi na to, że cokolwiek powiemy/obiecamy szatanowi niezależnie od naszego wieku czy okoliczności, będziemy musieli słowa dotrzymać. Trochę naciągana historia.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Opętanie

Post autor: Ruskof »

Jest taka historia że Kiedyś facet jako oczywiście młody chłopak bawił się w satanistów i przyobiecał że jego pierwsze dziecko odda szatanowi. Potem się ustatkował bzdury mu z głowy wyleciały.Urodziła mu się córka którą po kilkunastu latach opentał demon.Kiedy odprawiano Egzorcyzmy demon powiedział że ta córka została mu obiecana.Wtedy ojciec sobie przypomniał tą sytuacje.
Czytalem podobne rzeczy,ale to bylo cos w stylu "kara boza",chlopak mniej wiecej w moim wieku wyrywal ptaszkom jezyki na polu,a w przyszlosci,jego corki byly bezmowne.Byly inne przypadki,musialbym poszukac na jakiej stronie to bylo,zebym mogl to tu wkleic :)
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Opętanie

Post autor: Dagmara »

Co do tego chłopaka, adrenalina i to wszystko, chcecie przykład nadludzkiej siły? proszę bardzo:
Mam wzrost m 157, waże 50 kg, mój były miał m186, waga 85kg, kiedyś jak był pijany tak mnie wkurzył, że złapałam go za ręke i przerzuciłam go przez krzaki mające ok 1m wysokości, nie wiem jakim cudem to mi się udało, no ale mniejsza już o to.
Jak się pokłóciłam raz z obecnym facetem, m 185, waga 104 kg, szarpałam nim niczym lalką szmacianą, dwóch facetów nie potrafiło mnie utrzymać.
Od razu zaznaczam, że nie mam jakieś tam schizofrenii, ani nie jestem opętana, chodzi mi o to, że ''nadludzką siłę'' może mieć każdy, nie tylko opętana osoba, adrenalina robi wszystko.
Dlatego też uważam, że owy chłopak nie musiał być w ogóle opętany, by wyzwoliła się w nim taka siła, że kilku ludzi nie mogło go utrzymać.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Opętanie

Post autor: Ruskof »

Nie dziwie się,moj stary zawsze mi mowil ze kobiet trza się bac-sa silniejsze od nas :kosci:
Co do "nadludzkiej" sily,to umiem dzwigac na barki czlowieka ktory wazy 100kg.

http://www.youtube.com/watch?v=0BLIKm6UZKA

Takim sposobem,tyle ze ten koles ktory jest K.O. nie wazy 100 kg tylko 260,a ten ktory go niesie to nie ja tylko John Cena :P
Zaznaczam ze adrenaliny zadnej nie mialem,jesli mi nie wierzycie to zrobie filmik i go moge przeslac :P
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Opętanie

Post autor: Dagmara »

Ale wiesz z tą adrenaliną to prawda jest, ja kiedyś byłam świadkiem (właśnie mi się przypomniało)
jak moja znajoma, rzucała podczas kłótni swoim chłopakiem, mimo iż był tego samego wzrostu tyle, że cięższy, jak go złapała to koleś dosłownie latał w powietrzu.
A filmik mile widziany :]
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Opętanie

Post autor: Dagmara »

Chodziło o byłego chłopaka, on był pod wpływem, obecny był trzeźwiuteńki i nim właśnie bez problemu targałam ;)
Ale zgodze się z Tobą, że adrenalina nie jest długotrwałym procesem.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Opętanie

Post autor: Ruskof »

Pozatym zbyt dlugotrwala duza ilosc adrenaliny w ciele moze okazac się toksyczna z moich domyslow.
dagmara-co do latania,to robie to mojemu bratowi na lozku:http://www.youtube.com/watch?v=bxe9YVOUnUA ale trudno jak cholera :P
Lub prosi się o ChokeSlam gdy wkurzony jestem http://www.youtube.com/watch?v=-EJBfMlV ... re=related
A to co najbardziej lubie mu robic,to wymiatajacy sposob wykonywania SpineBusterow http://www.youtube.com/watch?v=sktI5eIIXfA
Ale nie chce się zbyt rozpisac z tym co robie :D
jasiol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: 2009-10-25, 01:29

Re: Opętanie

Post autor: jasiol »

Wedlug mnie oopetania moga byc czeste w krajach gdzie panuje nedza. To, ze czesciej
przytrafiaja się wierzacym moze swiadzyc, ze czesciej oni udaja się do egzorcysty.

Zalaczam linki do innego forum:

http://www.huna.net.pl/mod-pnForum-view ... rt-45.html
http://www.huna.net.pl/index.php?module ... 75&start=0

Jezus budzac z martwych dziewczyne mowil, ze ona nie umarla tylko spi.
Mozliwe, ze zapadla w swego rodzaju letarg. Wtedy byly ciezkie czasy, ludzie slabo się odzywiali. Podobnie moglo byc z Lazarzem. Jezus mogl uzupelnic brak energii tych osob.

Jasiol.
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: Opętanie

Post autor: |-_-| »

Ale co ma nędza do opętania?
Machno
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 117
Rejestracja: 2009-10-26, 17:48

Re: Opętanie

Post autor: Machno »

może się wiązać z większą reiligjnością, jeśli weźmiemy tereny wiejskie, nędza bedzie np. karą z niebios, a opętanie kolejnym tego nastęsptwem (teoria na poczekaniu z dziurami jak rów mariański, ale co mi tam)
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Opętanie

Post autor: Dagmara »

według mnie nędza nie ma nic wspólnego z opętaniem i pierwsze słysze, żeby opętanie występowało częściej w krajach gdzie ona jest.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Opętanie

Post autor: Ruskof »

jasiol pisze:Wedlug mnie oopetania moga byc czeste w krajach gdzie panuje nedza. To, ze czesciej
przytrafiaja się wierzacym moze swiadzyc, ze czesciej oni udaja się do egzorcysty.

Zalaczam linki do innego forum:

http://www.huna.net.pl/mod-pnForum-view ... rt-45.html
http://www.huna.net.pl/index.php?module ... 75&start=0

Jezus budzac z martwych dziewczyne mowil, ze ona nie umarla tylko spi.
Mozliwe, ze zapadla w swego rodzaju letarg. Wtedy byly ciezkie czasy, ludzie slabo się odzywiali. Podobnie moglo byc z Lazarzem. Jezus mogl uzupelnic brak energii tych osob.

Jasiol.
Nie zgadzam się z toba poniewaz wlasnie opetania sa czestsze u osob,gdy nie wyznaja zadnej wiary (nie chce urazac ateistow) i podobno wlasnie po takich opetaniach ludzie się zmieniaja (ida z tym do egzorcysty) i się nawracaja.Podobno wiara w boga nas w pewnyl stopniu ochrania przed zlymi demonami,ale nie daje 100% ze chrzescianie,protestanci itp..nigdy nie zostana opetani.
jasiol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: 2009-10-25, 01:29

Re: Opętanie

Post autor: jasiol »

Nie dyskutuje z dziecmi. Szukam kogos, kto faktycznie potrafi usuwac duchy z miejsc.
O ile jest to mozliwe. Tylko za darmo.

Jasiol.
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: Opętanie

Post autor: |-_-| »

Nie dyskutuje z dziecmi.
:o
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Opętanie

Post autor: Ruskof »

jasiol pisze:Nie dyskutuje z dziecmi. Szukam kogos, kto faktycznie potrafi usuwac duchy z miejsc.
O ile jest to mozliwe. Tylko za darmo.

Jasiol.
Porownajmy moje 13 lat i moje doswiadczenia i twojego/pani/pana wieku i doswiadczen,zanim powiesz ze nie dyskutujesz z dziecmi. :/
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Opętanie

Post autor: Darnok »

Szukam kogos, kto faktycznie potrafi usuwac duchy z miejsc.
O ile jest to mozliwe. Tylko za darmo.
Jeżeli ktoś robiłby to za darmo, to oznaczałoby to, że on na prawdę usuwa duchy. Niestety takich ludzi nie ma. Płacisz za placebo. Zawsze.
Nie zgadzam się z toba poniewaz wlasnie opetania sa czestsze u osob,gdy nie wyznaja zadnej wiary (nie chce urazac ateistow)
Kto o tym rozgłasza? oczywiście księża i katolicy ;)
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Opętanie

Post autor: Sothis »

Opętań nie ma u ateistów, ponieważ nie miewają oni urojeń na tle religijnym. ;)
Ostatnio zmieniony 2009-11-07, 15:20 przez Sothis, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”