Magia Runicznych Symboli Ochronnych

Wszystko co związane z runami
Awatar użytkownika
Sol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: 2005-04-17, 00:21
Lokalizacja: Czarne Sale

Post autor: Sol »

Ja dzisiaj sciągnełam sobie na telefonik tapetkę przedstawiającą runę ochronną Elhaz :razz: Ma mnie chronić :) Zawsze to jakaś dodatkowa ochrona :wink:
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

Swoją drogą runy są bardzo niebiezpieczne mimo iż lubie posługiwac się runami one chba z mną nie przepadają bo wiele razu poczyłem na własnej skurze ich ingerencjię. Nie wiem czy was spotakło cos podobnego ale przeleżenie na podłodze 4h z efektem porażenia nie jest miłe. także co do run naprawde należy uważać.
Naj lepsza ochroną jest racjinalność somaoświadomość żę nikt i nic niechce ci zaszkodzić ochrony runami dzialają na krutką mete i potafią byc bardzo nietrwałe.
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

Solmyr pisze:wiele razu poczyłem na własnej skurze ich ingerencjię. Nie wiem czy was spotakło cos podobnego ale przeleżenie na podłodze 4h z efektem porażenia nie jest miłe. także co do run naprawde należy uważać.
nie... nigdy nie mialam tego typu doswiadczen (moze za malo praktyki). ale czy moglbys to bardziej dokladnie opisac...? poslugiwanie się runami weszlo mi juz troche w krew. wszedzie je widze i czuje. ale wolala bym się ustrzec przed podobnymi przypadkami, jak Twoj.
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

To proste nie użwaj mocy w taki sposub żeby zmieniac zbud wiele a ja chciałem zmiany pogody i zawsze z czystego serca egoizm może zgubić.
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

pozyjemy, zeobaczymy co z tego wyjdzie.... ja chce zmienic i to straszliwie duzo. tylko, ze ja zawsze chce zmian dotyczacych bezposrednio mnie. z pogada nigdy się nie bawilam, bo wychodzilam z zalozenia, ze skoro np. teraz pada, to ma padac, a jak natura się wystarczajaco oczysci, to znowu zaswieci slonce i mozna bedzie z robiec w koncu to cholerne ognisko :P . ech... efekty uboczne mojego rytu juz widze... jak na razie calkiem sympatyczne. zobaczymy co bedzie pozniej. chciala bym zobaczyc juz efekt koncowy, ten "glowny". zobaczymy czy w ogole nastapi i kiedy.
gdzies czytalam, ze efekty magicznych rytow moga dzialac nawte z 24 godzinnym opoznieniem! ta... no to ja nie komentuje, albo niech ten ktos mnie nauczy swoich technik, bo moje ryty dzialaka nikekiedy nawet z rocznym opuznieniem :? ale mam nadzieje, ze ten byl o tyle duzy, ze bedzie szybciej.
jak na razie jedynym nieprzyjemnym efektem ubocznym jest to, ze nie moge nosic na szyji mojego ukochanego wisiorka, ktory sobie naenergetyzowalam podczas tegoz rytu. od razu mnie dusi, mam trudnosci z oddychaniem nawet pewien czas po zdjeciiu go, jak go zakladam, to od razu boli mnie glowa i czuje się zmeczona. nie wiem, czy energia, ktora na niego przenioslam, nie jest za duza, jak na moja szyje. ale i tak cos wykombinyje... nawet jesli miala bym z niego branzoletke zrobic! :evil:
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

Szczeże ci powiem z magią nalezy nie kombinować najprawdopodobniej żle sprecyzowałaś do czego ma słurzyć i jak dokładnie ma działać ja staram się to widzieć budować cegiełka po cegiełce zaklęcie jedo działeanie zwałaszcza przy efektach długo trwałych. Lepiej zmarz zklęcie i zacznij od nowa bo jest to jakiś sygnał że coś jest nie tak. Wiesz niekture zaklęcia działają naprawde z dżym opuźnieniem bo wcześniej nie ma powiedzmy powodu aby się aktywowały.
W tworzenu czgo kolwiek należy położyć szczególny nacisk na koncepcjie i dokładene jego budowanie wtedy jest trudne do przerwania i lepiej działa bo ujęte jest w jakiś ramach. Poza tym jakich run użyłaś magnetycznych czy energetycznych :?:
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

Solmyr pisze:najprawdopodobniej żle sprecyzowałaś do czego ma słurzyć i jak dokładnie ma działać
akurat to bylo wyjatkowo ladnie sprecyzowane i ujete w jedynym zdaniu (zdanie bylo zlozone, ale jedno :P czyste i przejrzyste)
wizualizacja tez byla szczegolowa, bo nim przystapilam do wlasciwego rytu, przez kilka dni wizualizowalam sobie dokladnie wszystko. dlatego ryt byl tylko doladowaniem mojej wizualizacji.
co do ryn, to bylo ich w cholere i pasywne i aktywne... wiem, ze co za duzo, to nie zdrowo, ale bindruna bardzo misie spodobala i dla tego zostawilam ja taka jaka wyszla.
ryny ktorych wzylam (wybacz orty, moge się pomylic w pewnych nazwach): fehu, wunjo, thurisaz, ansuz, algiz (umieszczone w pelnej runie inguz) a w srodku inguz: jeran, uruz, iwaz, odala.
przy okazji kilka skryptow, adekwatnych do potrzeby
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

mi wychodzi na + czyli mysi on wchnąc dużą dawke enerig ja wiem naladujdo porządnie zanim zacznisz go używać i lepiej użyj do tego nie tylko swojej mocy taki dziś ładny i słoneczny dzien :wink:

[ Dodano: 2005-06-25, 12:03 ]
cos znalazłem wzależności od wykożysatnych run napis przyjmuje następujące znaczenia: 1Słowo nazwa, sens lub sila odzielnej runy.
2 zalezność, błędne koło
3Liczba, aktywacji (małe zklęcie)
4Niepokuj, dyskonfort
5uzdrowienie, sukces, radość(podstawowe zaklęcie)
6niewygody, nieprzjemnoości rzeczy nie do przyjęcia
7magia miłosna
8ponowienie liczba aktywacji (duże zklęcie)
9pełnaia, obfitość
jak zwruciłaś uwage liczba run tez oznacz cos dla zaklęcia czy znaku.
Nalezy pamietać że pierwsza do początek a ostatnia runa to zakończenie.
zaczerpinięte z Magia i mantyka run Jewigienij Koklesow i alexander THorsten
zawisza czarny
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2005-06-25, 14:30

Post autor: zawisza czarny »

Poznaje runy cale zycie, sa wszedzie! Swiat się zmienia runy tez Moga pomoc, moga zniszczyc Uwazaj co czynisz! Badz czysty w zamyslach, poznawaj, poznawaj, poznawaj...
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

Runy czy inne znaki to symbole utrwalone w naszej podświadomości. Poznanie jest kluczem do zrozumienia dlatego się zgadzam. Ale runównie ma wszędzie jest magia jako surowa poświata odbicie tedo co istnieje w rzeczywistości a twój umysł postrzega to jako runy ale czy są one do tego potrzebne.
To tylko symbole mające ci pomuc w kontakcie nie przeceniach ich jednak cuż z innymi zdaniamy trudno się nie zgodzić. :wink:
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

Solmyr, chyba jednak wszystko zrobilam w miare poprawnie.... wiesz jaka jest sprawa i ze swojego kurzego kufra nie ruszylam, zeby prace znalezc, a juz druga robote dostalam... nie wychodzac z domu. znajomi do mnie dzwonia i pytaja, czy nie mam czasu bo jet to i to do zrobienia za tyle i tyle.
a co do tego, ze jednak nie zawsze dostajemy to, czego bysmy chcieli... to dal mnie to jest normalne (nie zrozum mnie zle, chodzi mi o ryty) i to nie wynika z tego, ze ktos nie potrafi,a raczej z tego, ze zawsze sa jakies skutki uboczne, z ktorymi musimy się liczyc.
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

Wiesz dlatego należy się zbezpieczać przed skutkami i następnym razem skącz na magii a nie zaczynaj odniej. A nigdy nie twierdze że ktoś niema mocy czy jest słaby ktoś ma talent lub nie to w niemoim stylu zresztą sam niejestem aż tak strasznie dobry raczej mierny chociaż może nie którz to wie czy wogule mozna to zmierzyć. Wkażdym razie ciesze się. A w chemi wprowadza się takie katalizatory i tak prowadzi się reakcjie żeby skutków ubocznych nie było bo niemożna się przeciez z nimi godzić. Prawda.
Ostatnio zmieniony 2005-06-25, 16:07 przez Solmyr, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

Solmyr pisze:i następnym azem skącz na magii a nie zaczynaj odniej.
to stwierdzenie wyjatkowo mi się spodobalo...chyba zaczne stosowac w moim kurzym zyciu codziennym ;)
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

Ciesze się ze się podoba. chociaż napisane jest z błędem jak zawsze zresztą no ale Dyslekcjia. Fajnie tu uwas na tym forum naprawde mi się podoba. Narescie mozna z kimś porozmawiac na poważnie :lol: . Pamiętaj twoje przekonania są swięte i zmienaj je tylko wtedy gdy naprawde jesteś pewna że że nikt tobą nie manipuluje. ;)
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

Napewno nie skoro widziałem amulet z teflonu to czemu lakier miał by szkodzić. ;)
longerman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 98
Rejestracja: 2005-07-02, 14:59
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: longerman »

Super. Zawsze wole zaputać kogoś doświadczonego niż coś zepsuć.

wielkie dzięki :D
Slavonic Pride
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 2005-07-04, 15:01
Lokalizacja: Różnie bywa

Post autor: Slavonic Pride »

mm jezeli chodzi o runy..i ich uzycie jako ochrony..to mam takie pytanko..czy wypalenie sobie kombinacji np ochronnej na wewnetrznej stronie plecaka bedzie mialo jakis sens??
-od razu zaznaczam ze jestem w tym temacie b. poczatkujacy wiec prosze o wyrozumialosc-
/ide po piłe do garażu mam takie śliczne drewno na talizman.../

[ Dodano: 2005-07-04, 20:00 ]
mm..przypomnialo mi się cos...w jakims artykule o tworzeniu serwitorow natknalem się nacos takiego "zrodlo energi:runa sowelo"... dlugo zastanawilaem się na jakiej podstawie serwitor mialby czerpac energie z runy...oczywiscie we wszystkim jest energia ale..dlaczego akurat uzyto tej runy.....ciekawe... :? :?

chyba wroce do ofiar o polnocy i plomiennych modlitw...tam bylo zawsze wiadomo co i jak...a ten chaos.. :? :? :?
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

Powiem szczeże to zależy co chcesz osiągnąć tym znakiem w plecaku.
Ja zawsze z magią lubie iść na rzywioł jeśli coś czuje podświadomie w sobie to tak robie i zregóły dobrze wychodzi. Choć oczywiście nie zawsze :P
A co do doświatczenia nie skomętuje. Doświatczenie nabywa się z wiekiem a ja mam dopiero 19 lat tak więc może jak będe miał z 50 to o doświatczenu coś powiem.
Slavonic Pride
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 2005-07-04, 15:01
Lokalizacja: Różnie bywa

Post autor: Slavonic Pride »

Powiedzmy ze ma to byc...hmmm cos dodajace wdzieku i odwagi : )

BTW to szukam wciaz dobrego miejsca na wyrycie...czegos co pomoze mi w coraz czestrzych konfrontacjach ulicznych...cholera a moze przestane się wozic : ))
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

Wiesz sama magia nie wystarczy, trzeba jeszcze chęci zastanów się naprawde dobrze runy wcale nie są takie łatwe jak byśmy chcieli żeby były. Używanie ich wymaga szacunku do mocy jakie odeszły.
Zresztą rub jak chcesz to i tak twoja decyzjia ale najpierw się dobrze zastanów.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Magia run”