Walka o Krzyż

Czyli nagłe i niespodziewane zejścia z tematu. Rozmowy o wszystkim i o niczym
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Walka o Krzyż

Post autor: DanaS »

Arku, ale nie jesteśmy w przedszkolu i to nie jest okazywanie złości za wybranie gospodarza klasy. Takie sypanie się piaskiem jest strasznie szczeniackie.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Walka o Krzyż

Post autor: Arek »

Arku, ale nie jesteśmy w przedszkolu i to nie jest okazywanie złości za wybranie gospodarza klasy. Takie sypanie się piaskiem jest strasznie szczeniackie.
Ty nie, ja także bym się w tę wojnę nie bawił i myślę jak widzę wypowiedzi forumowiczów że także inni nie bawili by się w te przedszkole.
Oczywiście że to jest szczeniackie, tym bardziej jak robią to emeryci :lol: , ale cóż, robią co chcą, bo nikt im tego nie każe, mogą sobie podemonstrować, kiedyś za czasów milicji szybko i boleśnie by ich usunięto.
Mnie ta cała afera wcale nie denerwuje ( w przeciwności do innych członków rodziny) mnie rozśmiesza, a niech będzie dziecinne i szczeniackie, wizerunek Polski raczej nie ucierpi w innych krajach inne oszołomy robią podobne rzeczy
alternatywa

Re: Walka o Krzyż

Post autor: alternatywa »

Polecam spory zbiór humoru z całej tej afery krzyżowej:

http://wiertarka.fotolog.pl/
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Walka o Krzyż

Post autor: DanaS »

O Boziu, cud miód i orzeszki :) Ubaw po pachy.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Walka o Krzyż

Post autor: Spooky Fox »

A ja nadal proponuję granacik. I pulpety w sosie pomidorowym.


BTW - Ivellios, czy ABW, CBŚ czy inne kaczory oglądają nadal nasze forum? Bo kurde muszę wtedy uważać, co piszę o tym rzucaniu :D
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Walka o Krzyż

Post autor: Spooky Fox »

Poeta2008 pisze:Tragedia jaka dotknęła Polskę powinna być w jakiś sposób upamiętniona. Pomniki, tablice upamiętniające tych którzy zginęli ,filmy a nawet książki. To nie podlega w ogóle żadnej dyskusji.
Jeszcze kubeczki z kaczorkiem, proporczyki z tupolewem (oczywiście rozbitym), do tego kilka wlepek z tablicami upamiętniającymi i uśmiechnięta twarz ojca dyrektora wraz z drugim kaczorkiem.

Ogólnie hańbą pokryli się Ci, którzy tam stoją, hańbą okryli i tak nielubianego Lecha wraz z małżonką, hańbą okryli Polskę i Polaków. A ty jeszcze stajesz po stronie tych idiotów? No brawo. Jeszcze sobie na czole wyryj inicjały L.K., a najlepiej wytatuuj sobie jego podobiznę na plecach. Będziesz wtedy na 100%.

Poeta2008 pisze:Zginęli główni politycy naszego państwa, osoby w kraju najważniejsze.
No i co z tego? Dzień w dzień giną ludzie. Giną ludzie ważni i mniej ważni. A my mamy, przepraszam, byle komu tablice stawiać? Co on takiego zrobił dla Polski? Zginął CZŁOWIEK! Nie wódz, nie prezydent, ale człowiek. I to wku*wiający większą część polaków i Europy człowiek. A ludzie giną codziennie. I nikt im za to tablic nie stawia. Wystarczy tej chały, że na Wawelu go pochowali, wśród prawdziwych bohaterów Polski i Polaków. Nic więcej mu się nie należy, prócz żalu po bezsensownej śmierci.
Poeta2008 pisze:Przecież nie można o tym zapomnieć i powiedzieć tylko: a, stało się, trudno, przykro nam; i rzucić to w niepamięć.
No stało się. Trudno. Przykro mi. Nie mam zamiaru żyć i pamiętać o czymś, czego nie tolerowałem i nie lubiłem. W pamięci mogę mieć jedynie samą katastrofę i ludzi, którzy zginęli w tej katastrofie.

Poeta2008 pisze:Manifest można rozumieć jako żal po bardzo ważnych przecież ludziach ale także jako protest przeciwko obecnej sytuacji w kraju.
Manifest można zrozumieć jako skrajną głupotę i debilizm ludzi niedorozwiniętych bądź zagubionych umysłowo.
Poeta2008 pisze:Myślę że pomniki i tablice (w całym kraju) upamiętniające katastrofę pod Smoleńskiem są chyba odpowiednim rozwiązaniem.
W mieszkaniu sobie ołtarzyk zrób, jeśli jeszcze takowego nie posiadasz. Przez cały czas mam głęboką nadzieję, że jednak jest to z Twojej strony próba prowokacji. Bo jeśli młodzież rzeczywiście stacza się po równi pochyłej, to to jest chyba gorsze od siedzenia dresów na ławeczkach.
Poeta2008 pisze:Uważam że cała mądrość jaką posiadł dzisiejszy człowiek pochodzi od chrześcijaństwa. Na mądrości chrześcijańskiej została zbudowana dzisiejsza Europa a nawet świat. Czy tak trudno jest zrozumieć że tylko te najważniejsze wartości chrześcijańskie są skałą której nic nie zburzy: żaden zamęt i żadne grady, wichury i swary. Może ludzie jednak tą trzecią wojnę światową mieli? Jeszcze nie chcą krzyża.
o_O Że, ku*wa CO?! Chłopcze, czy ty wiesz w ogóle o czym ty mówisz? Ja wiem, że nastolatki przeważnie mają wbite do głów bzdury, ale to już przechodzi ludzkie pojęcie! Mądrość od chrześcijaństwa? Mądrość od mordowania setek tysięcy ludzi w imię Boga? Mądrość od czego, ja się pytam? Nasza mądrość pochodzi od nauki. Od badania, od ciekawości, od eksperymentów i od uczenia się na własnych błędach. Wiara ma tyle wspólnego z mądrością, co nie przymierzając, tupolew z niezawodnością.

Poeta2008 pisze:Czego więc chcecie? Czego potrzebujecie? Chleba? Czy Chrystus nam go nie dał? Wody? Czyż nie mamy jej?
Oczekujemy, że kibole rzucający krzesłami staną się normalnymi kibicami, a katole stojący pod krzyżem staną się normalnymi katolikami. Chleb mamy z mąki i wody i dają, a raczej sprzedają go nam piekarze. A woda jest związkiem chemicznym.

Poeta2008 pisze:Uważam ze to nie jest już śmieszne, że to jest przykre i smutne ponieważ to jest dla polski ogromna tragedia i dlatego ci ludzie ciągle tam jeszcze są.
Z tym się zgodzę. To już jest przykre.

Reasumując - jestem katolikiem. Wierzę w Boga, wierzę w to, że wysłuchuje, lub nie, moich próśb. Staram się żyć według Przykazań Bożych. Ale przez takich ludzi, jak Ci pod krzyżem, i przez wypowiedzi takich osób jak Ty, zaczynam wstydzić się przyznawać do tego, że jestem wierzący. Bo przez takich jak Ty katolicyzm w Naszym kraju jest wyśmiewany.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Walka o Krzyż

Post autor: Spooky Fox »

Budowa kościoła? Przed pałacem prezydenckim? Jasne. Najlepiej w ogóle wyburzyć siedzibę prezydenta Polski i zamiast niego postawić tam ogromny, pięćdziesięciometrowy pomnik Lecha Kaczyńskiego - bohatera narodu polskiego, który zginął śmiercią męczeńską z rąk Rosjan.

I to moje podejście do sprawy jest niepoważne. No racja.

Najlepiej będzie, jak ktoś tam buldożerem wjedzie.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Walka o Krzyż

Post autor: Spooky Fox »

Powtarzam - i to moje podejście do sprawy jest niepoprawne.

Za to budowa kościoła jest poprawna. Wybudujmy wszędzie kościoły.

Przy domu rodzinnym Kaczyńskich w Sopocie, najlepiej na środku drogi. Po co samochody mają tam jeździć i brukać dobre imię bohatera.

Na Krakowskim Przedmieściu, bo po co Nam siedziba prezydenta. Najlepiej oddać władzę moherom, a Poetę ustanowić ich rzecznikiem prasowym.

W Smoleńsku - tam postawić dwa od razu. Na miejscu katastrofy i na samym środku pasa startowego, na którym miał wylądować Lech.

Na Wawelu. Najlepiej Wawel zburzyć, bo po co komu siedziba królów? I na miejscu Wawela postawić kościół.

W jaskini smoka wawelskiego. Pierwszy podziemny kościół na świecie. No bo po co komu smok wawelski, skoro pamięć o bohaterze narodowym jest najważniejsza.

W każdym większym mieście Polski, najlepiej na środku głównej ulicy. Samochody to iście sprawka szatana.

Budujmy je zamiast autostrad. Po co komu jeździć wygodnie samochodem, skoro można się pomodlić za duszę zmarłego bohatera narodowego.

Budujmy je zamiast stadionów. A na Euro 2012 zaprosimy wszystkich na wspólną modlitwę z okazji upamiętnienia 95 "mięsięcznicy" od czasu tragicznego lotu.

Wybudujmy je nawet na Ground Zero w Nowym Jorku. Niech nowojorczycy wiedzą, że męczeńska śmierć bohatera narodowego jest ważniejsza od tysięcy ludzi, którzy zginęli w atakach na WTC.



Opamiętaj się człowieku, bo nie dość, że ośmieszasz siebie, co mnie nie w ogóle nie obchodzi, to ośmieszasz na dodatek porządnych katolików, co już osobiście troszkę mnie bodzie.
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Walka o Krzyż

Post autor: DanaS »

prponuje pilnie wizytę u lekarza od nerwowo rozbieganych, bo (nie mam zamiaru Cię obrazić) Twoimi argumentami można co najwyżej zainteresować Napoleona, Batmana i Che Gevarę z odziału zamkniętego szpitala dla obłąkanych. Jaki kościół? Może od razu Klasztor Jasnogórski przenieść do Warszawy?! Albo zostawić go w Częstochowie i nadać mu imię Lecha Kaczyńskiego? Ja jestem ogólnie apolityczna, ale cała ta szopka sprawia, że zaczynam nienawidzieć polityki jeszcze bardziej. Poeta, płacą Ci za wypisywanie tych pierdół czy Ty tak masz sam z siebie?
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Walka o Krzyż

Post autor: Spooky Fox »

Kopnij ty się w głowę dziecko i to bardzo mocno. Żałoba trwała zdecydowanie za długo, ale zdaje mi się, że już dawno, daaawno minęło. Jeśli masz jakieś urojenia dotyczące tego, iż żałoba NADAL trwa, to proponuję jakiegoś dobrego, bardzo dobrego psychiatrę.

I również ponowie pytanie zadane przez DanaS - czy ktoś Ci płaci za pierniczenie takich głupot? Bo jeśli ty tak sam z siebie, to nie zazdroszczę poziomu wiedzy i inteligencji.

Na czole sobie wybuduj kościół.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Walka o Krzyż

Post autor: Spooky Fox »

Owszem, byli zwykłymi zjadaczami chleba. Tak samo jak zwykłym zjadaczem chleba jest Tusk, Komorowski, Palikot czy każdy inny polityk. Przybłędy, które dorwały się do koryta. I tak było, jest i będzie. I nikomu nie należy się żaden krzyż przed pałacem prezydenckim.

To tak samo jakby Kennedy'emu postawili krzyż przed białym domem. WTF? o_O
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Walka o Krzyż

Post autor: Spooky Fox »

Coraz mniej ludzi. I bardzo mnie to cieszy. Nie chodzi mi tutaj o to, żeby naukę postawić przed Bogiem, czy Boga przed nauką. Prawdziwa sztuka polega na tym, by te dwie rzeczy stawiać na równi. Nie być ślepym wyznawcą nauki, ani też nie być fanatycznym wierzącym.

Z ludźmi pod krzyżem jest tak, jak z tymi paradującymi homoseksualistami. Jeśli jesteś wierzący, bądź wierzący. Ale nie przekazuj na siłę swoich wierzeń na innych ludzi.

Nie chciałbyś pewnie, żeby homoseksualista z parady stanął Ci przed domem i pikietował w celu postawienia przed Twoją chałupą pomnik wielkiego penisa, prawda?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Off-topic”