Coroczne Spotkania..

Dział przeznaczony na umieszczanie w nim ogłoszeń. UWAGA: Dział ten nie służy do reklamowania innych stron internetowych! Przypominamy również, że zamieszczenie każdego ogłoszenia należy konsultować z administracją PRZED umieszczeniem ogłoszenia
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Coroczne Spotkania..

Post autor: Spock »

No niestety, ale Polska jest krajem cywilizowanym. Czegóż się wam zachciewa ? "Litwy jak zdrowie" Mickiewicza ? A może "monolitów przedludzkich" a'la Lovecraft ?
Żeby znaleźć coś takiego, trzeba z pół świata przemierzyć, a i tak zobaczycie tylko imitacje i atrapy, bo najciekawsze zabytki, dzieła ze świtu ludzkości, są zamknięte, z obawy przed masową turstyką.

Jest w Polsce kilka miejsc wartych zobaczenia, ale nie tej klasy co np. Stonehenge. Względnie najciekawiej jest w górach i na pomorzu.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Coroczne Spotkania..

Post autor: Spooky Fox »

Spock pisze:Czegóż się wam zachciewa ? "Litwy jak zdrowie" Mickiewicza ? A może "monolitów przedludzkich" a'la Lovecraft ?
Khym, to było niepotrzebne zapytanie :poke: :] :D

Ja wiem, że u nas w Polsce mamy mało takich rzeczy. Dlatego jest na ten temat dyskusja, bo a nóż, ktoś słyszał o czymś takim w Polsce. Chocby, tak jak już wspomniałem, opuszczone miasto. Ot, chocby Kłomino w zachodniopomorskiem.



http://ezoterycznypoznan.pl/news/126/18/

Miasto zaje...e do zwiedzania, tylko jest szkopuł - potrzeba samochodu - a na to wielu z nas nie może sobie pozwolic. Jedyne wyjście to zebrac dwie osoby z autkiem, umówic się powiedzmy w Koszalinie bądź Słupsku na dworcu i stamtąd, na dwa samochody, wybrac się do miasteczka. Ponoc wrażenia niezapomniane.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Coroczne Spotkania..

Post autor: Arek »

A propo monolitów, ale nie wiem kogo by to z was interesowało, bo dla jednych to ciekawe miejsca a dla innych kupa kamieni i nic ciekawego, ale i w Polsce są takie

Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Coroczne Spotkania..

Post autor: Spock »

Grzybnica i Wąsiory ? Też o tym pomyślałem. Z tym, że to rezerwat archeologiczny. Nie wolno śmiecić, ani palić. No i dojazd równie trudny jak do Kłomina, albo i jeszcze trudniejszy. Ale warto zobaczyć.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ogłoszenia”