Sen w którym gdzieś spadam.

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Awatar użytkownika
Straszka
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2011-08-01, 12:33
Lokalizacja: okolice Częstochowy

Re: Sen w którym gdzieś spadam.

Post autor: Straszka »

Jak byłam mała to miałam jeszcze tak, że kiedy już leżałam w łóżku i w pokoju było ciemno to im bardziej w tę ciemność się wpatrywałam tym bardziej ciemno się robiło i nawet zarysów okna już nie widziałam i ta ciemność jakby, no nie wiem jak to opisać, była taka "ciasna"(?) No czerń, czerń dookoła. Dopiero kiedy przetarłam oczy, zamrugałam itd. to wszystko wracało do normy :) Ech te dziecięce odchyły.. :)

A miałam też tak, że jak leżałam w łóżku na plecach (też musiało być ciemno) i wpatrywalam się w sufit to po pewnym czasie miałam wrażenie, że zaczynam powoli obracać się wokół własnej osi, lubiłam to uczucie :) Wiedziałam, że leżę nieruchomo, ale normalnie czułam, że zaczynam się obracać. Dziwne.
Awatar użytkownika
Gras.
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2011-07-27, 18:53

Re: Sen w którym gdzieś spadam.

Post autor: Gras. »

Pierwszy przypadek który opisałaś Straszka mam non stop i nie jest to nic nadzwyczajnego, zaś drugiego doświadczam tylko po imprezach :) Gdy byłem mały też miałem różne dziwne sny i myślę że każda miała coś związanego z ludzką egzystencją tak naukowo :)
Niezarejestrowany

Re: Sen w którym gdzieś spadam.

Post autor: Niezarejestrowany »

to wrażenie "przechylania" się w łóżku miewa chyba każdy - ma to pewnie jakiś związek z błędnikiem. Ja niestety miewałem też tak podczas długiego siedzenia przy komputerze w roku akademickim, kiedy nie odżywiałem się zbyt zdrowo (dlatego podejrzewam niedobór witamin), wrażenie upadania podczas siedzenia już wcale nie jest przyjemne.
Awatar użytkownika
Straszka
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2011-08-01, 12:33
Lokalizacja: okolice Częstochowy

Re: Sen w którym gdzieś spadam.

Post autor: Straszka »

Gras - nie mówię, że to coś nadzwyczajnego :) Aczkolwiek teraz już tego nie mam i pokój nie "ciemnieje" :)
PEPA
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2011-11-18, 23:28

Re: Sen w którym gdzieś spadam.

Post autor: PEPA »

No mi się tez silo ze spadam w dol , w jakas odchlan , nigdy nie spadlam do konca tylko czylam jakby wszystkie moje wnetrznosci się unosily !! wtedy czulam strach i się budzilam , po chwili znikal i znowu zasypialam, !! dlaczego maialam takie sny ?? ogolnie juz dawno chyba z 2 lata nie mialam tego snu , i nawet nie tesknie ! ;D
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”