Nowy Świat ludobójstwo?

Czyli teorie głoszące, że grupa ludzi działa świadomie i w utajnieniu dokonuje aktów dążących do uzyskania korzyści własnych lub / oraz na szkodę innych grup. Wbrew pozorom, wiele teorii spiskowych to nie fikcja!
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Dagmara »

USA nie jest całym światem, ale kto wie czy by tak nie chcieli...
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Ruskof »

W takim razie czemu w dniu zamachu,samoloty przeznaczone do zamachow byly puste w od 50 do 80%,a w tych samolotach mialy leciec znane osoby?
2/3 terorrystow podejrzanych o zamachy nadal zyja,a osama od 8 lat jest posuzkiwany listami gonczymi-nie znaleziono go.
Machno
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 117
Rejestracja: 2009-10-26, 17:48

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Machno »

co do Osamy o nie wiadomo czy jeszcze żyje, co do liczebności pasażerów - prowadzono badania nad przeczuwaniem ludzi, bardzo często w lotach czy przejazdach kolejowych, które ulegają wypadkom, jest znaczny ubytek pasażerów, nie biorę pod uwagę zatonięć promów w Azji Południowo-Wschodniej, gdyż one są zawsze pełen po brzegi i jeszcze ciut ciut, z tych badań statystycznych wywnioskowano iż ludzie mają podświadomą umiejętność wyczuwania niebezpieczeństwa, rezygnowali wtedy z biletów i nie lecieli, a że zamachowcy wciąż żyją, to by było zbyt proste ot tak ich zabić,a z pewnością by się dało, w końcu dorwali samego Saddama
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Ruskof »

Racja,tylko zeby 80% pasazerow lotu 93 zrezygnowalo z lotu bo cos wyczuli?A ze w dniu zamachow 3000 zydow ktorzy tam zatrudniani byli to tez mowa podswiadomosci ich naklonila do tego?Wlasciwie to nie wiem czy zydzi to zrobili czy rzad USA...maly "dowod" na to ze zydzi zrobili zamach 11/09 : W microsoft word daj charakter pisma "Wingdings" i wielkosc 36,wpisz Q 33 NY,mam nadzieje ze zrozumiesz kod :)
Machno
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 117
Rejestracja: 2009-10-26, 17:48

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Machno »

W microsoft word daj charakter pisma "Wingdings" i wielkosc 36,wpisz Q 33 NY,mam nadzieje ze zrozumiesz kod :)
stary motyw, starszy niż WTC, można by snuś kolejną teorię spiskową, że to było planowane już dość dawno, pomija już fakt, iż numery lotów były trochę inne :)
o tych Żydach to pierwsze słyszę, jak rozumiem, nie przyszli tego dnia do pracy czy jak? może ten dzień jakiś niekoszerny był albo coś w tym stylu
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Ruskof »

Machno-Nie dosc ze zydzi w tym dniu do pracy nie przyszli,to w ich kraju ludzie rzucali rozne lakocie (cukierki itp...) populacji,co by tlumaczylo ich zadowolenie z faktu ze WTC plonelo,w Pentagon samolot "wlecial" i nieudany zamach na bialy dom.
Mowiac o pentagonie,pilnie ogladnijcie to:http://www.dailymotion.com/video/x41b19 ... i_politics
Co prawda to po francusku,nie znalazlem wersji polskiej tej video.

Jak widac dziura w budynku nie zgadza się z forma samolotu,ponadto skrzydla ktore nie weszly w budynek (jesli przyjmujecie jednak ze to byl samolot) i przez kilak sekund po wybuchu w promieniu 150 m od impaktupanowala calkowita apokalipsa.
zblazowany

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: zblazowany »

jeśli chodzi o wtc to mogę te wszystkie spiskowe teorie obalić, razem z filmem loose change.
Machno
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 117
Rejestracja: 2009-10-26, 17:48

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Machno »

Nie dosc ze zydzi w tym dniu do pracy nie przyszli,to w ich kraju ludzie rzucali rozne lakocie (cukierki itp...) populacji,co by tlumaczylo ich zadowolenie z faktu ze WTC plonelo

to już trochę śmierdzi antysemityzmem, ale potęga żydowskiego lobby w Waszyngtonie jest wiadoma, nie raz zasłaniali się znajomosciami z amerykańskimi politykami różnego rodzaju izraelskie szyszki, nie będę wnikał, kto faktycznie wrąbał w WTC, może to było UFO, a może próba efektów specjalnych, jak podejrzewano z lądowaniem na Księżycu, chociaż u eż nie ma 100% pewności, jakoś za wielu tam nie wylądowało od tamtej pory, ale wracając - jedynym pewnym faktem jest to, że padły wieże i zginęły tysiące ludzi, z aco w zasadzie nie odpowiedział nikt, i wcale nie trzeba zaraz sięgać po arabskich terrorystów, gdyż specjliści od obrony zignorowali możliwośc takiego ataku jako zbyt fantastyczny, nie było mnie tam, nie widziałem, mogę snuć tylko teorie, na moje oko stał za tym sam szczyt Waszyngonu, gdyż potrzebowali bodźca do walki, pchnęli kilka kostek domina, leczkolejne przewracały się nie w tym odgałęzieniu co chcieli i w efekcie cała sprawa ich przerosła
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Ruskof »

zblazowany pisze:jeśli chodzi o wtc to mogę te wszystkie spiskowe teorie obalić, razem z filmem loose change.
W takim razie wal swoje,prosze bardzo.
zblazowany

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: zblazowany »

dobra wrócmy do tematu

szczepicie się na grypy sezonowe?
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Ruskof »

Nie,bo z tego co z nieoficjalnych danych się dowiedzialem,to to ze producenci zastrzykow przeciwko grypie odradzaja znajomym poddania się szczepionce,chocby nei wiem co to nie dam się zaszczepic.
zblazowany

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: zblazowany »

podaj jakiś link do tych wypowiedzi

tez się nie szczepie i nie znam nikogo z bliskich znajomych który by się szcepił
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Ruskof »

Moge ci przeslac pod warunkiem ze znasz francuski :)

-- 2009-11-01, 23:58 --

A z reszta co bede nalegal...
http://www.lemonde.fr/societe/article/2 ... _3224.html
Prosze bardzo :)
zblazowany

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: zblazowany »

A nie ma czegoś po angielsku albo po polsku? bo francuskiego nie znam
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Ruskof »

http://polskatimes.pl/rozmaitosci/zdrow ... ,id,t.html
Mi tez grypa lata,puki kazda osoba obok ktorej przechodze nie ma grypy to mam gdzies jakies maski,szczepionki i rozne tam zabezpieczenia.Ludzie po protstu panikuja z faktu ze grypa w ogole jest,i przesadzaja z zabezpieczeniem.
zblazowany

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: zblazowany »

Rzeczywiście ta nowa szczepionka nie jest dokładnie przebadana. mam nadzieję że nie będzie przymusowych szczepień dla zwykłych ludzi. Bo jak na razie to w Polsce na świńską grype jeszcze nikt nie wykitował.
Niech najpierw się szczepią ci co muszą a reszta niech obserwuje skutki
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Ruskof »

Tak,tylko kto bedzie pierwszym szczepionym...kobiety w ciazy,niemowlaki,osoby stare,we francji zrobili juz 47 millionow sztuk takich szczepionek,pomyslmy co by się stalo gdyby 47 millionow francuzow zdechlo...I czemu producenci odradzaja znajomym poddawac się szczepienom?Przeciez musi byc w tym cos,bo by nie ostrzegali...A ze niedokladnie jest przebadana szczepionka,to kolejny argument by się nie szczepic,bo cholera wie czy wlasnie jakiegos innego wirusu nie dostaniemy.
Machno
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 117
Rejestracja: 2009-10-26, 17:48

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Machno »

szczepionki z reguły polegają na podawaniu wirusa, tylko osłabionego lub już martwego, aby organizm mógl poznać wroga i "wprowadzić go do bazy danych wrogów"
ja się nie szczepię, bo akcja jest prowadzona na jesieni, kiedy masz duże ryzyko zachorowania, a powinna być podawana wcześniej, żeby organizm miał czas się dostosować
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Nowy Świat ludobójstwo?

Post autor: Ruskof »

Racja,tylko ciekawe czy wirus czy zbil grype jesli czlowiek juz zarazony jest,a dal się zaszczepic...
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Teorie Konspiracyjne”