ouija

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Awatar użytkownika
Majesttic
Moderator
Moderator
Posty: 256
Rejestracja: 2005-05-15, 18:23
Lokalizacja: Mysłowice
Komentarze: 1

Re: ouija

Post autor: Majesttic »

Ale później taki półgłówek będzie zakładał nowy temat POMÓŻCIE bo go straszy duch po nocach!! Nie umiesz nie rób!!
black dog
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: 2006-06-13, 15:44
Lokalizacja: katowice

Re: ouija

Post autor: black dog »

powtarzam to jego problem. A to że założy taki temat chyba nikomu nie przeszkadza... w końcu ma do tego prawo jako użytkownik tego forum. A jeżeli złamie lub naruszy jego zasady zawsze może dostać bana, nie?
Awatar użytkownika
Majesttic
Moderator
Moderator
Posty: 256
Rejestracja: 2005-05-15, 18:23
Lokalizacja: Mysłowice
Komentarze: 1

Re: ouija

Post autor: Majesttic »

Zauważyłeś chyba, że na tym forum 3/4 postów/tematów jest właśnie POMOCY...trzeba chronić forum przed TROLLINGIEM!
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4863
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Re: ouija

Post autor: Ivellios »

Trzeba olewać takie posty, to raz.
A dwa - trzeba je raportować do moderatora... (taki żółty znaczek przy każdym poście -> http://www.paranormalium.pl/styles/subV ... arning.png )
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: ouija

Post autor: cleric »

ale po co raportowac, nie zlamal regulaminu :) tlumaczymy jak komu dobremu zeby to zostawil bo bedzie buba, moze zrozumie
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: ouija

Post autor: Sothis »

Buba bedzie taka, że nic się nie stanie. Te wszystkie "wywoływania" duchów trącą mi szkołą podstawową. Później wmawiało się sobie, że ktoś szarpie za klamkę lub puka w okno.
Szkoda czasu ,chopie, na spirytusowe seanse ;] zajmij się czymś produktywnym. ;]
adammo_t
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2008-03-04, 18:31

Re: ouija

Post autor: adammo_t »

Sothis caly czas staram się zajmowac rzeczami produktywnymi ;)
Nie rozumiem niektórych osob piszących, że przechodze "trudny wiek dojrzewania i szukam przygód"
W moim przypadku dojrzewanie się powoli kończy (było 13-14,15) a teraz już wiele się nie zmianiam ;) Nie przechodze zadnego kryzysu wiary, chodze do koscioła tylko czasem się zastanawiam czy wynika to z wychowania czy potrzeby..Prosze Was nie dziwcie się, że jestem ciekawy.. Kościoł od urodzenia wpajaja nam nauki co do 'niezwykłości życia', 'życia po życiu' itd.. Niestety człowiek tak ma, że bez konkretów jest ciężko..a kościół konkretów nie daje rzadnych (gadanie gadanie gadanie). Nie wiem ile macie lat pewnie pisząc w ten sposób jesteście dużo starsi i doświadczeni... Pisząc post nie miałem na celu denerwowania senirów forum :) Chyba dobrze, że powstaja nawet takie tematy bo zawsze jest jakaś dyskusja.. Pozdrawiam ;)
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: ouija

Post autor: cleric »

wlasnie dlatego ze jestesmy starsi i doswiadczeni, chcemy zebys odpuscil zabawy w seanse, bo to moze skonczyc się bardzo zle. nie chcemy zebys byl kolejnym przerazonym mlodziencem piszacym rozpaczliwe posty zeby Cie ratowac. wolimy zapobiegac bo pozniej niewiele mozemy zrobic, jedynie odeslac do specjalisty..
adammo_t
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2008-03-04, 18:31

Re: ouija

Post autor: adammo_t »

no to może w tym momencie zmieniam temat ;D Opowiedzcie jak (i w jakim wieku) zaczeliście praktyke... I jakie były efekty..

;)
black dog
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: 2006-06-13, 15:44
Lokalizacja: katowice

Re: ouija

Post autor: black dog »

Równierz jestem ciekawy o jakim doświadczeniu mowa, gdyż jak narazie zaobserwowałem iż polityka forum zamyka się jedynie na pisaniu postów i czytaniu artów na necie. Z całego serca popieram ludzi którzy wykazują choć minimalną inicjatywę by samemu, empirycznie poznać charakter zjawisk paranormalnych. Czytając same arty nigdy niczego w rzeczywistości się nie nauczymy i nie przyspieszymy rozwoju nauk paranormalnych...
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: ouija

Post autor: cleric »

rozumiem ze z premedytacja pomijasz wszystkie historie o tym, co kto w zyciu doswiadczyl. generalnie to forum laczy ludzi, ktorzy wlasnie mieli z roznymi dziwnymi sprawami do czynienia.
dobrze, wywoluj, rob co chcesz - ale pozniej się nie skarz ze stalo się cos zlego..
adammo_t
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2008-03-04, 18:31

Re: ouija

Post autor: adammo_t »

cleric znasz jakieś forum dla osob ktore jeszcze nie miały doczynienia? bo to nie jest zbyt miło nastawione ..
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: ouija

Post autor: cleric »

znajac inne fora moge z reka na sercu powiedziec ze to jest najbardziej przyjazne uzytkownikom. jak się interesujesz to przeczytaj dzialy o duchach czy zyciu po smierci, ale obojetnie na jakie forum pojdziesz wszedzie powiedza Ci to samo o wywolywaniu z ciekawosci.
adammo_t
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2008-03-04, 18:31

Re: ouija

Post autor: adammo_t »

hmm to jaki wd Ciebie rodzaj wywolywania ma 'sens'
Musi mi nagle matka umrzeć zeby wd Ciebie było to uzasadnione?
Jak Ty wywolywales 1 raz to z czego jak nie z checi dowiedzenia się o zyciu po zyciu?
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: ouija

Post autor: cleric »

ja nie wywoływaŁAM bo mam na tyle zdrowego rozsadku ze jesli nie wiem co robic to nie robie. rob co chcesz, jestes tak uparty ze nic nie dociera. skoro uwazasz ze tylko Ty masz tu racje, a cala reszta się myli to rob.
black dog
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: 2006-06-13, 15:44
Lokalizacja: katowice

Re: ouija

Post autor: black dog »

Zgadzam się ze stwierdzeniem iż jeśli nie wie się co należy zrobić to najlepiej tego nie robić. Ale do wszystkiego można się odpowiednio przygotować, a doświadczenie można zdobyć tylko w jeden sposób...
adammo_t
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2008-03-04, 18:31

Re: ouija

Post autor: adammo_t »

cleric pisze:ja nie wywoływaŁAM bo mam na tyle zdrowego rozsadku ze jesli nie wiem co robic to nie robie.
Jestes seniorem for. czyli masz doswiadczenie czy nie? :) Piszesz ze nie wywolujesz, to co robisz?
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: ouija

Post autor: cleric »

przejrzyj forum to zobaczysz co robie, bez kitu, mowie - uparles się wywolywac to wywoluj sobie
Awatar użytkownika
Majesttic
Moderator
Moderator
Posty: 256
Rejestracja: 2005-05-15, 18:23
Lokalizacja: Mysłowice
Komentarze: 1

Re: ouija

Post autor: Majesttic »

cleric pisze:przejrzyj forum to zobaczysz co robie, bez kitu, mowie - uparles się wywolywac to wywoluj sobie
.....................(że dokończe twoją wypowiedź :* ) ale później nie pisz, POMOCY...ino se idz do egzorcysty!
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: ouija

Post autor: cleric »

:) o, dokladnie. chcesz byc madrzejszy od wszystkich, rob co uwazasz. rozumiem ze jesli nic nie sciagniesz (na twoje szczescie), to uznasz ze nie ma duchow zjaw, zycia po zyciu niczego?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”