szatan

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
adammo_t
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2008-03-04, 18:31

Post autor: adammo_t »

"Wysysak" - tak mówi mój znajomy na wampira energetycznego. tam że żywi się zla energia

ok rozumiem chociaz pierwszy raz o czyms takim słysze
Lupus
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2008-03-08, 19:59
Lokalizacja: Pułtusk

Post autor: Lupus »

Myśle że to nie było również nic paranormalnego.
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Potem poczytam, temat, sam TEMAT mnie rozwalił TOTALNIE!

Przecież to nie kobieta LOOOL
Chciałbym zauważyć, że w raju kobieta podarowała mężczyźnie jabłko, które wskazał jej wąż vel jaszczur... W zasadzie to jaszczur, bo po tym numerze ukroili mu nogi :-P
Dodatkowo, bo nie będe zaglądał gadowi do spodni, upadły był anioł, a nie anielica.
Z własnych doświadczeń jestem pewny, że to jest on i zawsze się przedstawia jako facet płci męskiej :lol: ... No ale już nie długo, gdyż "przyszła kryska na matyska" ;)

[ Dodano: 2008-03-11, 14:10 ]
"czy szatan jest postacia paranormalna?"

A debile? Na ziemi stosunkowo powszechni :D

[ Dodano: 2008-03-13, 09:23 ]
" zobaczyła czarna stojaca postac w kapturze, patrzaca się w kierunku domu....Powiedziła ze wie ze widziała szatana poprostu to WIE"

Wszystko co widzisz jest zaklęte w twojej wyobraźni. Można to przetłumaczyć jako wizję senną. Zrobimy tak, zło przeważnie się ukrywa, dlatego na przyszłość zauważ, kto się zakrywa za czarnymi okularami, czy zasłania twarz - tylko ten, który ma coś do ukrycia > tym sposobem będziesz unikał "mrocznych" osób, które sprowadzają kłopoty.
Ukrywanie się pod kapturem/w płaszczu oznacza nie mniej nie więcej, że ktoś nie chce się tobie pokazać z jakiegoś względu.
I teraz, moim zdaniem ten wujek jest nie tyle opanowany przez zło, co kuszony i to z własnej głupoty. Nie wiem, gdzie jego żona miała oczy, kiedy za niego wychodziła, ale chyba trafił swój na swego. Bo w obu tych osobach jedno co bije po oczach, to totalna głupota.
Jeśli masz serce na swoim miejscu, to nie bądź ofiarą losu i wspomóż ciotkę w walce z tym jej przygłupem, na pewno TVN by się zainteresowałą tą sytuacją. Policja w niczym nie pomoże, oni nie mają serca - sam się na nich przejechałem tydzień temu.
W każdym razie, cokolwiek nie siedzi w ich domu, trzeba sprawe nagłośnić i rozłączyć to małżeństwo, pytanie tylko, czy zareagujesz odpowiednio szybko, by nie stało się tam gorsze nieszczęście, jak już się dzieje, czy może będziesz czekał aż ich oboje szlag trafi.
Nie czyń drugiemu tego, co tobie nie miłe, a nie miłym jest ignorancja, czyż nie?
Szatanem bym się nie przejmował, bo gdzie mądrość, tam święty spokój.

[ Dodano: 2008-03-13, 09:25 ]
Asto
"Obecnie nic nigdy mi się nie ukazalo, chodz chcialbym bardzo ujrzec ducha badz cos w tym stylu"

Całe życie przed tobą, ciekawi dostają nagrodę ;) - jednak miej oczy szeroko otwarte, bo w każdej puszczy można dojrzeć kiwający się listek i bynajmniej to nie musi być zwierze, czy wiatr ;)
korq00
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2008-05-19, 17:50
Lokalizacja: polska

Post autor: korq00 »

No według mnie to sam szatan nie był, bez przesady, albo jego sługa wysłany po to, by szerzyć złow tym domu, albo ten wampir ener. (ps mógłby mi ktoś napisać, co to dokładnie jest? z góry dzięki) i dobze ze się ciocia modli ale wyskiłki jednej osoby nie tsarczą musicie jej pomóc pozdro
adammo_t
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2008-03-04, 18:31

Post autor: adammo_t »

no możliwe :) Dziekuje wszystkim ktorzy potrakotwali mnie "serio" :)
Violet
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: 2008-05-19, 09:04
Lokalizacja: Kraków

Re:

Post autor: Violet »

Egzystencjalna pisze:Szatan? Może sługa, szatan nie zajmuje się błahostkami.
Tez mi się tak wydaje ;) Z tego co przeczylalam to najbardziej prawdopodobny wydaje mi się ten "wysysak".
Kartel
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 126
Rejestracja: 2008-08-04, 23:52
Lokalizacja: Radom

Re: szatan

Post autor: Kartel »

Są ludzie i ludziska, niektórzy wierzą w więcej inni w mniej. Nie wiesz poco są takie fora? Widać mimo wszystko są potrzebne skoro są tutaj jacyś użytkownicy.

Nie zabrania ci nikt wierzyć w to co wierzysz? To z łaski swojej zamknij się i pozwól innym wyrażać swoje poglądy i wierzyć w co im się podoba, sam nie wierzę w boga ani w szatana, dlatego wolę siedzieć cicho niż bez sensu wywoływać konflikty.
To odpowiedź na skasowany post
Dr. Blade
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 9
Rejestracja: 2008-12-12, 23:42

Re: szatan

Post autor: Dr. Blade »

Szatan... A czym on dla ciebie jest...? Postacią w kapturze czy bestią w koronie która pojawia się pełna przepychu...? Jeśli nie zobaczę to nie uwierzę... ale jeśli bym go zobaczył to bym się głęboko zastanowił co to jest...
Ja tak od razu bym nie wierzył ale każdy ma swoje sposoby...
cateleon
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2008-12-23, 14:00
Lokalizacja: wszechświat

Re: szatan

Post autor: cateleon »

W "Egzorcyzmach Emily Rose" szatan ukazuje się księdzu też pod postacią istoty w kapturze, dla zwiększenia wywieranego wrażenia. Ja nigdy nie wierzyłabym, gdyby ktoś mi powiedział, że zobaczył to, to i tamto...Mogłaby to być gra cienia, albo manipulacja zmysłów.
Angelique Papillon
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 14
Rejestracja: 2008-12-23, 18:38

Re: szatan

Post autor: Angelique Papillon »

Lupus -popieram - moja koleżanka (chociaż nie jest satanistką) też ubiera się na czarno i chodzi w kapturze. Może to ją widziała twoja mama ;P Ale tak na serio, to czy twoja mama jest jakimś medium, albo wróży z kartr tarota? Takim ludzią często ukazują się duchy, a nawet mówi się , że sam szatan.
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: szatan

Post autor: Sothis »

Widzę, że co poniektórzy zatrzymali się na etapie średniowiecza. ;]
Nyarlathotep
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 63
Rejestracja: 2008-02-21, 19:11
Lokalizacja: Edinburgh

Re: szatan

Post autor: Nyarlathotep »

Angelique Papillon pisze:Lupus -popieram - moja koleżanka (chociaż nie jest satanistką) też ubiera się na czarno i chodzi w kapturze.
A satanisci chodza na czarno i w kapturach? Hmm... czasami chodze na czarno bo lubie ten kolor, ale w kapturze? Nie jestem Hip-Hop maniax.

No ale czego to się mozna nauczyc na forach;] Widac nie jestem TRU ;] ROTFLD!
Fucktycznie sredniowiecze.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: szatan

Post autor: cleric »

Nyarlathotep, jestes satanista? o no prosze, jaka roznorodnosc mamy na forum :)
jakos nie chce mi się wierzyc ze Szatan we wlasnej osobie fatygowalby się by stac pod czyims domem :]
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: szatan

Post autor: Sothis »

Gdyby istniał może by się pofatygował. ;]
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”