Trans - Jak najszybciej popascw w trans?

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
Lord666
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2008-11-30, 13:35

Trans - Jak najszybciej popascw w trans?

Post autor: Lord666 »

Otoz probuje juz niecaly tydzien tej metody i jeszcze mi ise nie udalo. Pomozcie bo juz nie mam do tego sil!
Vodnik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: 2008-11-07, 20:49

Re: Trans - Jak najszybciej popascw w trans?

Post autor: Vodnik »

Lord666 pisze:Otoz probuje juz niecaly tydzien tej metody
Tej? Mało precyzyjne określenie...
Lord666 pisze:Pomozcie bo juz nie mam do tego sil!
Jeśli po tygodniu prób nie masz sił to do niczego nie dojdziesz. Niezależnie co chcesz rozwinąć, ciało, umysł czy swego ducha to tydzień jest stanowczo za krótkim czasem.
Gdyby każdy po tygodniu metody transowej osiągał OOBE... ehh... ;)

By "najszybciej" popaść w trans wystarczy leżeć i o niczym nie myśleć. Pilnuj swej świadomości i nie zaśnij a sam przyjdzie. No i pasowałoby jeszcze się nie ruszać :) Jeśli nie masz problemu z wizualizacją to może pomóc. Zwizualizuj jak schodzisz po schodach albo coś podobnego i podtrzymuj ten stan tak długo jak tylko możesz, trans przyjdzie sam... no a dopiero potem trzeba go pogłębiać i później ewentualnie można starać się o OOBE.
Lord666
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2008-11-30, 13:35

Re: Trans - Jak najszybciej popascw w trans?

Post autor: Lord666 »

ok bede się staral:D bo juz zaczelem w to wszystko watpic:/
Dzieki za podpowiedz :p
paranormal
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 74
Rejestracja: 2008-10-28, 22:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Trans - Jak najszybciej popascw w trans?

Post autor: paranormal »

co ty lord myślisz że się położysz i w oobe wejdziesz? :D Próbuje od miesiąca i nie wiele jest ^^
Jak zaczniesz w to wątpić to i do usranej śmierci tego nie zrobisz
Lord666
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2008-11-30, 13:35

Re: Trans - Jak najszybciej popascw w trans?

Post autor: Lord666 »

moze masz racje;p ale czy moze miec to zwiazek z tym ze jestem ateista???
paranormal
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 74
Rejestracja: 2008-10-28, 22:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Trans - Jak najszybciej popascw w trans?

Post autor: paranormal »

jeśli w 'nic' nie wierzysz to po ch** chcesz wchodzić w jakiś trans skoro wd twojego swiatopoglądu jest tylko tu i teraz, jedynie materia..?
Myl się dalej ale albo zmienisz podejście albo daj sobie spokój..
NM_ONE
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 147
Rejestracja: 2008-11-16, 23:58

Re: Trans - Jak najszybciej popascw w trans?

Post autor: NM_ONE »

Ok ale do czego przydaje się trans konkretnie co z tym można zrobić w praktyce?Czy to jest coś zbliżonego do snu na jawie?
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Trans - Jak najszybciej popascw w trans?

Post autor: Spock »

Ateiści także mogą doswiadczać stanów transowych, ponieważ jest to normalne zjawisko psychiczne.
Lord666
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2008-11-30, 13:35

Re: Trans - Jak najszybciej popascw w trans?

Post autor: Lord666 »

A mam jeszcze pytanie co się dzieje z czlowiekiem jak w padnie w trans? Bo moglo mi się udac, ale nie wiem czy to mi się przysnelo i snilo czy nie.
Vodnik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: 2008-11-07, 20:49

Re: Trans - Jak najszybciej popascw w trans?

Post autor: Vodnik »

Nooo jaaa nieee... ekhm :/
Stary, prosisz żebyśmy Ci pomogli wpaść w trans, a Ty nawet nie wiesz czym on jest? LoL xD Zróbmy tak, Ty napisz czym wg Ciebie jest trans i po co Ci on, jeśli napiszesz z sensem, to obiecuję, że Ci pomogę jak tylko będę mógł :fuckyou:
Lord666
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2008-11-30, 13:35

Re: Trans - Jak najszybciej popascw w trans?

Post autor: Lord666 »

postanowilem poszukac w slowniku:] i mam

Trans - Stan mentalny, w ktorym podmiot traci poczucie czasu, przestrzeni i ciala. dalej nie pisze bo jest to mniej wazne
Vodnik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: 2008-11-07, 20:49

Re: Trans - Jak najszybciej popascw w trans?

Post autor: Vodnik »

Miałeś napisać czym on jest według *Ciebie* i do czego Ci on. Poza tym, dam sobie głowę uciąć, że tej definicji, którą przytoczyłeś też nie rozumiesz. Na temat transu są tony informacji w sieci, wystarczy troszkę poszukać...
Ja już w tym temacie udzielać się raczej nie będę, dałem jakieś rady, których pewnie też nawet nie wypróbowałaś. Cały temat jest mocno dziwny i... hm, nie dla mnie :P Zresztą tak jak jeszcze wiele innych tematów tego samego autorstwa, właśnie je przejrzałem i wiem, że w każdym z nich nie masz pojęcia o czym mówisz. "auto hionoza", "magia ognia", "Przywoływanie demonów", "dziwne pytanie" i inne... Wybacz Lord, że się Ciebie czepiam, ale jeśli prosisz, żeby ktoś Cię czegoś nauczył, wypadałoby chociaż wiedzieć czym to jest. No i po co zakładać temat o którym już wszedzie jest pełno ifo? Może powinieneś zacząć czytać jakieś książki a nie mordować niewinnych ludzi :P

Peace.
Lord666
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2008-11-30, 13:35

Re: Trans - Jak najszybciej popascw w trans?

Post autor: Lord666 »

chcialem się dowiedziec czegos od was i nauczyc... a tu widze ze do nieczego się nie nadaje te forum.

CZESC:]
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Trans - Jak najszybciej popascw w trans?

Post autor: IteratorZX81 »

Hm... Z definicji "słownikowej" wynika, że nie mam problemu, żeby wejść w trans, jednak później nie umiem przejść z tego do OOBE. Nie wiem po prostu co później robić. Może i czasem OOBE się zdarza, ale zwykle nic nie pamiętam (co ja mówię nigdy nic nie pamiętam, co najwyżej dziwne przebłyski pamięci). Wiecie co jest?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”