Pytanie

Tematy związane z szeroko rozumianym odżywianiem się cudzą energią

Zasmakowałe¶ kiedy¶ w krwi

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Asterot

Post autor: Asterot »

V. pisze:Ja to wam powiem tak: pól litra krwi (ludzkiej) jest do kupienia za ok 80-100zł. Tylko trzeba wiedzieć, gdzie szukać...
Hehehe no jak ty masz skąd to i ja mam ;-) (od Ciebie) :-)
Lukas

Post autor: Lukas »

A w Bibli pisze że nie wolno pić krwi ludzkiej ani żadnego zwierzęcia bo będzie się przeklętym? A ja nie piłem, chyba że swoją oblizałem i pić nie będe!
Nephesh

Post autor: Nephesh »

Od siebie dodam jeszcze, że przy okazji ludzka krew w nadmiernej ilości jest śmiertelną trucizną dla człowieka ;), a samo picie dla picia i tyle to kanibalizm, nie wampiryzm.
assamite
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 102
Rejestracja: 2005-08-31, 09:27
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: assamite »

a pfff :) ja bym b. chetnie spróbował ;) tylko tak zeby moja dziewczyna się nie dowiedziała ;) bo by ze mną zerwala ;) heheh i koniecznie ludzkiej a nie zwierzecej :)
NM_ONE
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 147
Rejestracja: 2008-11-16, 23:58

Re: Pytanie

Post autor: NM_ONE »

Są ludzie którzy piją ludzka krew.Ludzie nazwali to mianem wampiryzmu Sang.
Ludzie Ci pija krew najczęściej swoich partnerów życiowych,bywa tak że żyją w grupach.Znam taką osobę i mówi że jest pobudzona wieczorem a na słońcu zdarzało jej się zemdleć kilka razy :!:

PS;Jeżeli macie jakieś pytania,piszcie mogę z nią popisać i udzielę odpowiedzi na wasze pytania :)
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Pytanie

Post autor: Sothis »

NM_ONE pisze: jest pobudzona wieczorem a na słońcu zdarzało jej się zemdleć kilka razy :!:
No to akurat nic nadzwyczajngo. ;]
NM_ONE
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 147
Rejestracja: 2008-11-16, 23:58

Re: Pytanie

Post autor: NM_ONE »

Tak tylko wtedy nie było upałów.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Pytanie

Post autor: cleric »

nie mówimy o upałach. ja tez przewaznie gdy słonko mi radośnie swieci czuje się slabo, zemdlec jeszcze nie zemdlałam, ale bywa blisko. jakos nie widziałam w tym nigdy nic wampirzego :P
za to nielubie przebywac w miejscach gdzie jest duzo ludzi bo czuje ze wysysaja ze mnie energie i pozniej ledwo na nogach stoje. np kosciolek :) ci wszyscy starsi ludzie mnie wykanczaja
Awatar użytkownika
Zaara
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 82
Rejestracja: 2008-10-10, 23:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pytanie

Post autor: Zaara »

Powiem tak...NIGDY nie wzielabym do ust cudzej krwi!!! Ani kropli!!! A co do własnej...no cóż...nawet lubię jej smak, ale chyba większość osób tak ma :) No i nie wiem, czemu krew ma być słodka...moja to raczej słona jest...chociaż...no ciężko smak określić dokładnie :D Ale co do picia krwi w ilościach większych niż parę kropelek własnej...blee :P
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Pytanie

Post autor: Sothis »

Krew u zdrowgo człowieka powinna mieć słony, metaliczny smak, z uwagi na obecne w niej żelazo. ;]
NM_ONE
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 147
Rejestracja: 2008-11-16, 23:58

Re: Pytanie

Post autor: NM_ONE »

Zgadzam się z Zaarą ale to ślina sprawia że krew wydaje się słodka :grin: Białykruku jeżeli znajdziesz sobie dawcę to pij do woli...Tylko najgorzej jak będziesz miał badanie krwi,nie dość że będziesz na głodzie (bo przed badaniem pić nie można) to jeszcze zabiorą Ci krew.Bycie Sangwikiem to ciągła męczarnia jak dla mnie ''bo
Pić się CHCE!'' :P
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Pytanie

Post autor: Spock »

Trzeba byc skończonym deklem, żeby gustować w ludzkiej krwi.
Lepiej już napić się jakiegoś mózgotrzepa, rocznik bieżący. Też czerwony, słodki, a do tego tani.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Pytanie

Post autor: Arek »

Spocku przyznaję ci rację!
Nie wiem co tym ludziom odbija z tym piciem krwi, wydaje mi się że to żądne przygody 16-to latki co za dużo horrorów w TV oglądali
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Pytanie

Post autor: cleric »

na bank srednia wieku 'wampirow krwiopijcow' to nascie lat :] dam sobie uciac reke ze to w wiekszosci mroczna mlodziez nierozumiana przez nikogo która duma noca na cmentarzu :]
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Pytanie

Post autor: Spock »

Na cmentarz nocą chodzą tylko pijaczki i złodzieje liter z nagrobków. Mroczna młodzież nie szwęda się po nocy.
żądne przygody 16-to latki co za dużo horrorów w TV oglądali
Też tak myślę. Ale to chyba moda z ostatnich kilku lat, bo kiedyś tego nie było.
Awatar użytkownika
Zaara
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 82
Rejestracja: 2008-10-10, 23:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pytanie

Post autor: Zaara »

Macie rację, całkowita rację. Wampiry są takie tajemnicze, mroczne i piękne :D No i mają taką moc...Wiele osób (właśnie młodych, tak w moim wieku :P ) też chciałoby takimi być. Wiem, że tak powiem z własnego doświadczenia, wszelkie filmy, czy książki o wampirach kocham wręcz, właśnie przez to, jak są one tam przedstawiane :) Ale nie żeby pić czyjąś krew...bez przesady :P
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pytanie

Post autor: polikopolik »

Tak... Piłem kiedyś krew... To było wspaniałe uczucie.
A tak naprawdę to raz gdy wypadł mi ząb XD i nie mogłem tego uniknąć... i raz z zadrapania koleżanki...eee jakoś tak wyszło xD.
I zgadzam się z tym, że większość "wapirzątek" to nierozumiane przez nikogo nastolatki. Jednak kiedyś na national geographic oglądałem program o dorosłym bodajże 26 letnim człowieku, którego dawcą była jego dziewczyna.
Pokazali nawet jak upuszczała sobie krwi do lampki po czym on ją wypijał. No cóż są gusta i guściki^^
Awatar użytkownika
Zaara
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 82
Rejestracja: 2008-10-10, 23:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pytanie

Post autor: Zaara »

Łeee...to juz przesada :/ O ile wysysanie krwi bezpośrednio z kogoś można jeszcze uznać za jakieś zboczenie po prostu...bliskość ciała i picie krwi...no nie wiem, są różnie ludzie :P , to picie czyjejś krwi tak po prostu, z lampki...ojej...aż mi się niedobrze zrobiło, przecież krew wcale nie jest smaczna!...
Polik...lepiej chyba nie wnikać w to, jak doszło do tego picia krwi z zadrapania koleżanki... :P Czy to aby na pewno tylko koleżanka? ;)
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Pytanie

Post autor: Arek »

Krew nie musi być smaczna , wystarczy że to "owoc zakazany" a już się znajdą odpowiednie postacie które tylko dlatego będą chciały spróbować.
Dla "szpanu " robi się wiele. A jeszcze głupsze jest dla "pokazywanie odwagi"
Ragnarok
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 134
Rejestracja: 2009-01-08, 00:55

Re: Pytanie

Post autor: Ragnarok »

z czerwonych cieczy polecam wino :] wspaniale wpływa na krew i według najnowszych badań to właśnie ono jako dodatek do posiłków jest powodem długowieczności Francuzów :] a więc pijmy dużo wina a będziemy nieśmiertelni :]
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Wampiryzm”