Dziwny telefon w nocy

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
berli
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2008-09-28, 16:26

Dziwny telefon w nocy

Post autor: berli »

Witam serdecznie!!

Doświadczyłem wczoraj niecodziennej sytuacji.
Żona położyła się do łóżka o godz. 23.30 ja natomiast kilka minut po północy a nasza córka jeszcze coś robiła w swoim pokoju.
O godzinie 00.20 zadzwoniła moja komórka.
Zdziwiony porą, o której dzwoni telefon sięgnąłem i spojrzałem, kto dzwoni o tej porze.
Zdziwiłem się bardzo, bo był to telefon od mojej żony, która właśnie spała obok mnie.
Odebrałem połączenie sądząc, że żona będąc na zakupach zgubiła gdzieś komórkę i teraz po prostu ktoś ją znalazł i postanowił zadzwonić.
Połączenie trwało 1 sekundę i usłyszałem tylko jakby ktoś dzwonił z cichego pomieszczenia ze szmerami w tle.
Obudziłem żonę pytając gdzie ma swój telefon odparła, że zostawiła go na meblach w kuchni.
Poszedłem do kuchni i faktycznie telefon leżał na meblach.
Sprawdziłem ostatnie połączenie i okazało się, że było wykonane o godzinie 00.20 na mój numer komórki.
Niemożliwe żeby dzwoniła córka, bo w tym czasie przebywała w swoim pokoju, z którego przyszła w momencie jak odbierałem telefon zaciekawiona tak późną porą dzwoniącej komórki.
Nie daje mi to spokoju, dlatego postanowiłem napisać to na forum.
Jeżeli ktoś z Was miał podobną sytuację lub potrafi to wyjaśnić to bardzo proszę o wpisy.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Dziwny telefon w nocy

Post autor: Sothis »

Tak bywa czasem. Nie jestem specjalistą od telefonii komórkowych, ale kilka razy dzwoniła do mnie mama, odbierałem i nic, cicho sza. Potem się okazało, że telefon miała cały czas w torebce, z zablokowaną klawiaturą. Nie dopatrywałbym się tutaj zjawisk paranormalnych. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Dziwny telefon w nocy

Post autor: Ivellios »

A może być tak, że telefony w wyniku np jakiejś błędnej operacji wykonanej przez oprogramowanie same wykonują połączenia, a po "zorientowaniu się", że coś jest nie tak, natychmiast je przerywają?
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Dziwny telefon w nocy

Post autor: cleric »

nie wiem.. nie mam pojecia co to takiego. czytalam o telefonach z numerów nieistniejacych, zablokowanych, ale zeby od wlasnej zony w taki sposob to nie wiem :P poczekaj pare dni, moze to się powtorzy? albo jakis blad telefonu.. tylko nie umiem sobie wyobrazic jaki:)
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Dziwny telefon w nocy

Post autor: cleric »

ale po co by robila takie zarciki.. poznym wieczorem raczej mlodziezy nie chce się rodzicom robic numerow :)
black dog
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: 2006-06-13, 15:44
Lokalizacja: katowice

Re: Dziwny telefon w nocy

Post autor: black dog »

Najprawdopodobniejsze wytłumaczenie to, to że poprostu dzieciak robił sobie żarty... nic innego nie przychodzi mi do głowy. A owe szmery mogły pochodzić z pracującej lodówki...
Koxman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 68
Rejestracja: 2008-05-24, 20:58
Lokalizacja: Otwock

Re: Dziwny telefon w nocy

Post autor: Koxman »

Heh ja ostatnio miałem kilka telefonów od samego siebie.
IMO polska telefonia komórkowa nie jest doskonała.
Jeżyn
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: 2008-10-02, 21:16

Re: Dziwny telefon w nocy

Post autor: Jeżyn »

Miło, że nie tylko ja mam problemy z fonem. Wczoraj sms-owałem z koleżanką, po jakimś może 10sms-ie, kolejne wiadomości nie dochodziły na telefon koleżanki a na telefon mojej babci, który leżał koło mojego. Nie wiem dlaczego ale sms-y nie trafiały do tego do kogo miały trafić...
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dziwny telefon w nocy

Post autor: polikopolik »

Jakieś sprzężenie może... Czy coś w tym stylu? A jeśli chodzi o pierwotną sprawę to żartu córki lub jakiegoś niewytłumaczalnego zjawiska dopatrywałbym się gdyby powtórzyło się to kilka razy^^.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”