Telekineza

Tematy o hipnozie, autohipnozie i szeroko pojętej psionice (czyli postrzeganiu pozazmysłowym i psychokinezie).
Lauwiasz
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 211
Rejestracja: 2007-04-17, 17:31
Lokalizacja: Złe Miejsce

Post autor: Lauwiasz »

Istnieje stop pewnych metali, który w temperaturze ludzkiego ciała staje się miękki na tyle żeby uginać się pod własnym cięzarem- to żadna magia...
matihood
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: 2007-02-04, 13:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: matihood »

Szkoda że to była restauracja i chwycił mój widelec dla pokazu bo byłem mały i te widelce były normalne a nie jakieś stopy co by mi pomiędzy zębami utkwiły...
Lauwiasz
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 211
Rejestracja: 2007-04-17, 17:31
Lokalizacja: Złe Miejsce

Post autor: Lauwiasz »

Diabli wiedzą, ale w takich pokazach na ulicy jest na ogół więcej iluzji niż magii...
Ostatnio zmieniony 2007-05-15, 08:00 przez Lauwiasz, łącznie zmieniany 1 raz.
matihood
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: 2007-02-04, 13:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: matihood »

Specjalnie na ulicy szczególnie że to był pokaz pierwszy w roku i takie tańczenie to jakaś profesja... a tą sztuczkę tak z własnej woli pokazał.
Lauwiasz
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 211
Rejestracja: 2007-04-17, 17:31
Lokalizacja: Złe Miejsce

Post autor: Lauwiasz »

matihood pisze:a tą sztuczkę tak z własnej woli pokazał
No właśnie :) Nie no wiesz, po prostu ludzie, którzy posiadają niewytłumaczalne zdolności często starają się z nimi przesadnie nie obnosić, a przy okazji festynów i różnych pokazów to są to na ogół zwykłe sztuczki takie jak np zaklinanie węży- zwierzę wcale nie reaguje na muzykę ale na ruch fujarki zaklinacza, widziany przez nie nieco agresywnie i przykuwająco uwagę...
matihood
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: 2007-02-04, 13:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: matihood »

Możliwe...

btw. zauważyłem że łatwiej jest wczuć się w przedmiot, łatwiej nim poruszać jak się zrobi lekkiego zeza... rozmaże się obraz o jakoś łatwiej jest się skupić czy coś w tym stylu na tym przedmiocie !
Miernik Wiesław Kola
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2008-08-09, 16:25
Lokalizacja: Suchedniów

Re: Telekineza

Post autor: Miernik Wiesław Kola »

Kiedy otrzymałem kontakt z siłą pozamysłową nakazująca mi troszkę podpalic i okradać dla tylko wiadomych tej sile celów to pomyślałem;jeśli jesteś siło obecna i masz dużą moc pozazmysłową to porusz tymi dwoma badylami za oknem.Badyle poruszyły się.Była to telekineza w której pomogła mi owa siła.
Awatar użytkownika
wilku11
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 217
Rejestracja: 2007-01-14, 13:53
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce

Re: Telekineza

Post autor: wilku11 »

Sorka za dość "dziwną" uwagę ale po co się tego bardzo długo uczyć tylko po to by przesunąć leciuteńki medalik (ale cóż musiałbym zobaczyć by uwierzyć niestety). Ja tam żadnych takich mocy w sobie nie wykryłem chodz słyszałem o gościu z Francji chyba co go zawodowy iluzjonista pilnował kamery itp dali mu kilka rzeczy i gościu im dłużej to robił tym np. skuteczniej wyginał metalowe pręciki on jako jedyny mnie zastanowił. Uważam że taki "dar" to coś rzadkiego czego i tak się nie wykorzysta w życiu bo jest to zbyt słabe. A być może ci nieco mocniejsi są badani przez naukowców w laboratorium wiecie mi się od razu kojarzy człowiek z drutami w głowie.
Kartel
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 126
Rejestracja: 2008-08-04, 23:52
Lokalizacja: Radom

Re: Telekineza

Post autor: Kartel »

To nie jest dar, każdy może to robić, tylko trening i wytrwałość powoduje, że niektórzy przesuwają medaliki, wyginają pręciki, a inni próbują wyszukiwać w tym podstępu itd.
Aneirol
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 96
Rejestracja: 2008-08-15, 12:04
Lokalizacja: Czasem lepiej jest nie wiedzieć

Re: Telekineza

Post autor: Aneirol »

http://www.siedemcudow.pl/seyret/ciekaw ... -woli.html

tu jest filmik z telekinezą wygląda całkiem nieźle
Awatar użytkownika
Christof
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: 2008-06-05, 15:02
Lokalizacja: Myślibórz

Re: Telekineza

Post autor: Christof »

Dobre, ale dlaczego nie zgłosi się z tym do tego faceta Randiego czy jakoś tak, który oferuje za udowodnienie takich zdolności w warunkach laboratoryjnych, niezłą kasę. Czyżby na takich programach można zarobić więcej?
zblazowany

Re: Telekineza

Post autor: zblazowany »

ten ostatni filmik to normalny trik jest, można kupić do tego wytłumaczenie na filmie. Ten trik pokazywał iluzjonista richard osterlind
Vodnik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: 2008-11-07, 20:49

Re: Telekineza

Post autor: Vodnik »

Widzę, że temat przymarł... zresztą jak większość na tym forum:P
Telekineza jest marzeniem większości ludzi praktykujących tego typu "zabawy", ale jest także bardzo trudna, zakładając że w ogóle jest możliwa. Największa przeszkodą przy zaczęciu ćwiczeń jest brak wiary i nie pewność czy nawet po wielu latach da to jakieś efekty.
No więc szukam ludzi, którzy coś potrafią... Jest tu chociaż jedna osoba ze stolicy, która potrafi cokolwiek? Może być nawet kierowanie wiatraczkiem, aby pod przykryciem i żeby kręcił się w wyznaczonym kierunku. Naprawdę chciałbym spotkać kogoś, kto mi to udowodni (tzn, pomoże uwierzyć:)), inaczej będzie mi ciężko znaleźć motywację do ćwiczeń:/
Hitmanx
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 18
Rejestracja: 2008-11-09, 10:47
Lokalizacja: Mędrzechów

Re: Telekineza

Post autor: Hitmanx »

HAHA a mi się udało... Siłą ludzkiego umysłu jest medytacja.

Pozdrowienia dla cleric -mam nadzieje że jej to nie przeszkadza.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Hipnoza, psionika (PSI)”