Sprzęt do EVP

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Bartoszewski
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 9
Rejestracja: 2008-03-31, 17:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Bartoszewski »

Tak. I byłem pewny, że brział nieszczęśliwa.
Lec pytania się nie zgadzały. COfnałem nagranie do 2 pytania i brziało one czy jesteś tu szczęśliwy? I padła odp. Po obronieniu Grzegorza i odsłuchaniu byłem już pewny.
Pyton
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2008-05-26, 14:29
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Pyton »

troche czasu mineło, jakies nowe obserwacje i nagrania?

Pozdrawiam
maddalenac
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2008-05-28, 20:59
Lokalizacja: szczecin

Post autor: maddalenac »

Założyłam temat "dziękuje" trochę wyżej. Założyłam bo chyba mam powżny problem. Zasugerowano mi żeby skozystać z EVP, ale nie wiem co to jest. Na tym forum zorientowałam się że chodzi o nagranie głosów ducha? Chciałabym odsłuchać nagrania Bartosza ale nie mogę wejść przez dodany link. Wyświetla się informacja że jest usunięty. Przybliżcie mi temat EVP. Gdzie się zgłosić?
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Żeby zrobić EVP nie musisz się nigdzie zgłaszać...
Tutaj jest poradnik jak przygotować się do nagrywania głosów duchów
http://www.paranormalium.pl/392,16,artykul.html
Sagan
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2008-07-10, 00:06

Re: Sprzęt do EVP

Post autor: Sagan »

Wiem, że to może być bez sensu ale też nie słyszałem nagrań bo już wygasły ale mam jedno doświadczenie z telefonem i pewnym dźwiękiem. Jest taki dźwięk piszczenie nie pamiętam jak się nazywa i to piszczenie jest takim jakby niskim dźwiękiem i idzie w coraz wyższy dźwięk a potem znowu spada. Nudziło nam się i ja kiedyś puściłem to na swoim telefonie (W800i) a kolega nagrał to dyktafonem w telefonie W200i. Gdy to odsłuchiwaliśmy brzmiało to jak startujący samolot. Najpierw jak stał na lotnisku i pomału zwiększał moc silników a potem znów zmniejszał. Nie wiem czemu ale bardzo wystraszyłem się tego dźwięku i usunąłem go z telefonu kolegi. Ale nie o to. Ja radziłbym raczej zrobić to nagranie duchów na profesjonalnym dyktafonie bo na telefon to nie za bardzo lecz bardzo chętnie posłuchałbym tego nagrania. Proszę o ponowne wstawienie go na jakiś hosting ;) I przepraszam, że odkopuję już troche stary temat.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”