Ważna sprawa

Czyli nagłe i niespodziewane zejścia z tematu. Rozmowy o wszystkim i o niczym
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Ważna sprawa

Post autor: Darnok »

Forum pod względem merytorycznym zaczyna schodzić na psy. Coraz częściej forum "Paranormalium" staje się tematem żartów, nawet inni admini żartują z tego, czego osobiście nie popieram, bo to tak, jakby ośmieszali sami Siebie. Informuję Was, drodzy użytkownicy, że każdy spam, który uda mi się wychwycić, czyli posty typu "nie, chociaż tak, sam nie wiem", niezależnie jak długie, będą kasowane i nagradzane ostrzeżeniem. Każdy post uznany za głupi i bez sensu, nawet niosący pewne wartości będzie tak samo traktowany. Dalej możecie wywalać swoje żale na SB, jeżeli jednak osoba nagrodzona ostrzeżeniem będzie zaśmiecać pw, traktowane będzie to jako spam. Nie jest to nic odkrywczego, ale wszyscy w przyszłości poszkodowani powinni zapamiętać ten temat. Oczywiście proszę komentować- to jest offtop, tu wszystko można.
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

ja się zgadzam... nie jestem na tym forum tak długo jak niektórzy ale właśnie ktoś jeszcze mi mówił, że to forum się stacza... i nie oskarżajcie o to mnie bo jak chyba zauważyliście ja już nie spamuje
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Nie chodzi i o offtopy, tylko o głupie komentarze w głównej części forum. Jako mod powinnaś to już zauważyć...
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

ja nie jestem modem a zauważyłem :grin: napisałem to bo ty napisałeś że to offtop i tu wszystko wolno.. a tak w ogóle to hmm coś miałem jeszcze napisać... aha prawda że ja się poprawiłem i juz nie spamuje??
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

popieram akcje, marze aby paranormalium wygladalo jak przed rokiem conajmniej: nie bylo durnowatych wyznan milosnych wszedzie gdzie się da i tematy byly paranormalne. jesli uda się do tego wrocic, bede bardzo szczesliwa
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

tak zrobmy tak... bo chociaz cleric nie odejdzie a tylko ona mnie akceptowala wczesniej bo teraz to juz lepiej :grin:
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

No muszę przyznać, że bardzo się polikowi światopogląd naprostował. To chyba dzięki tym warnom :grin:
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Raczej się podlizać stara :>
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

ej no... znowu naskakujecie... aha darnok za co znowu warn bo slowo spam to jzu znam heh mogłes mnie upomniec bez warna... aha a co do tematu to moim skromnym zdaniem taki jeden teat w offtopicu nie naprostuje forum trzeba zrobic cos wiekszego... ale to juz chyba nie lezy w mojej gestii
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Ależ poliku, nie naskakujemy. Zauważ że nie wręczamy ci nowych warnów, nie opieprzamy ani nie kasujemy ci postów za bardzo. A nawet jeśli, to tylko profilaktycznie - nic osobistego. Wyluzuj ziomuś :mrgreen:
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

no warna dostałem ale się już nie czepiam :D aha no to co zamierzacie panowie admini zrobić dla poprawy forum?? bo ten temat to taka faza planowanie nie?? heh jak potrzebujecie pomocy to ja chętny!! tak ja ja :D
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4863
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 947

Post autor: Ivellios »

polikopolik, za taką pomoc to ja dziękuję.
Forum tworzą głównie użytkownicy. I jak użytkownicy będą spamować na umór to nawet cała armia moderatorów (vide paranormalne.pl) nic nie wskura.
Prawda, też czasami moderatorom czy adminom zdarza się spamować (vide ja ;P ), ale nie stanowi to wcale przyzwolenia dla userów "Panie i panowie, spamming starts now".
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

no rozumiem ale co to wnosi do tematu??
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

To nie jest faza planowania, jesteś pierwszą ofiarą tego projektu :)
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

hehe nom ale... czy to ma polegać tyllko na tym że dajecie warny i takie tam... nie sądzę żeby to na dłuższą metę coś dało...
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Jak nie da jak da. Taki delikwent poleci sobie na miesięczny urlop.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Post autor: Arek »

polikopolik pisze:hehe nom ale... czy to ma polegać tyllko na tym że dajecie warny i takie tam... nie sądzę żeby to na dłuższą metę coś dało...
Na pewno przyhamuje
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4863
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 947

Post autor: Ivellios »

polikopolik, nie chcę być wredny ale w chwili obecnej największym spamerem jesteś ty.
Piszesz jakieś półtoralinijkowe posty które w większości nic nie wnoszą do tematów. Może lepiej pisz jednego posta na tydzień ale za to treściwego? ...
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

ivellios no teraz się obraziłem zobacz sobie moje posty poza tym tematem i zobacz po ile one mają linijek... phi... kto jak kto ale ja nie pisze takich postow... ech... odczep się i zajmij nowymi użytkownikami co piszą albo po linijce albo kopiuj i wklej robią
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Off-topic”