Najgłupsze teorie spiskowe świata

Czyli nagłe i niespodziewane zejścia z tematu. Rozmowy o wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Najgłupsze teorie spiskowe świata

Post autor: Ivellios »

Blog swallowingthecamel.blogspot.com zamieścił listę najgłupszych spiskowych teorii. Są wśród nich takie perełki jak:

-Stephen King, który zastrzelił Johna Lennona - to teza wysunięta przez niejakiego Steve'a Lightfoota. Mężczyzna jest autorem książki pt. "Stephen King zastrzelił Johna Lennona". Chyba wziął to na poważnie ^^

-Jezuici zatopili Titanica, żeby zabić najbogatszych Żydów. Tjaa...chyba telekinezą.

-Dość popularna teoria ,że człowiek nigdy nie wylądował na Księżycu. Jednak nie oznacza to, iż na Księżycu nie ma życia: jest tam baza kosmitów!

-George Herbert Walker Bush (były prezydent USA i ojciec George'a W. Busha) to tak naprawdę George Sheriff Sr. - nazista, który jako nastolatek został wysłany do USA, aby zniszczyć ten kraj. Został adoptowany przez Prescotta Busha.

-Moje ulubione: Królowa Elżbieta I była mężczyzną. Prawdziwa Elżbieta zmarła jako dziecko. :lol:

-II Wojna Światowa nigdy się nie odbyła. Oszuści zadbali o efekty specjalne a dziennikarze przedstawiali fałszywe relacje. Po co? Aby ludzie stali się pacyfistami! Autor teorii: Donald Holmes. Bravo dla pana :|

-A teraz uwaga! Lyndon LaRouche - amerykański polityk - stwierdził, że zespół The Beatles został stworzony przez wojsko brytyjskie. Po co? Aby chłopcy zdemoralizowali amerykańską młodzież! I wszystko jasne...

-Prince Eddy, seryjny morderca prostytutek sfałszował własną smierc, żeby wyruszyc do Niemiec i stac się Adolfem Hitlerem.

-W 1990r. 29% murzynów z NY wierzyło, że AIDS było umyslnie wytworzone w laboratorium ,żeby zarazic nim czarnych.
Natomiast sekta zwana Christians Awake wysnuła teorie, że Usa byla odkryta i kontrolowana przez Masonów, ktorzy byli gejami. Wg. nich to Bog zesłal AIDS, żeby ukarać Masonow.

Źródło: VRP
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Ziemia jest płaska jak placek. Wielcy odkrywcy, tacy jak Kolumb i Magellan wiedzieli o tym doskonale. Dzięki temu udało im się przekonać marynarzy, że mogą spokojnie płynąć i nie spadną ze stromizny kuli ziemskiej.
Lauwiasz
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 211
Rejestracja: 2007-04-17, 17:31
Lokalizacja: Złe Miejsce

Post autor: Lauwiasz »

Wielcy odkrywcy, tacy jak Kolumb i Magellan

były kobietami... :P
I w dodatku lesbijkami! xD
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: To mam najgłupszą teorie wszechświata... Nie wziąłem się z przypadku! :-P i też jestem lesbijką ;)

[ Dodano: 2007-11-15, 14:36 ]
buziaczki dla Pań :D
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Post autor: Arek »

Dla mnie to najgłupsza teoria spiskowa to taka gdy paru gości zakłada partię polityczną i próbuje przekonać ludzi że będą działać dla ich dobra,eeeeeeeeeee sorry, może to najgłupsze ale zawsze się udaje :D :D :D

pozdrawiam Ar
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

"w 1990r. 29% murzynów z NY wierzyło, że AIDS było umyslnie wytworzone w laboratorium ,żeby zarazic nim czarnych."

Już się z tym gdzieś spotkałem i to był tekst z channelingu, że tak było naprawde O.o
Nie brałbym nie sprawdzonych informacji, czy tak nie jest naprawde za "głupie teorie". Ta akurat taka głupia to nie jest, o ile nie mozna o niej powiedzieć, że bardzo zastanawiająca, o ile nie jeszcze bardziej realna, zakładając, że murzynów w ameryce to nigdy specjalnie nie uznawano za ludzi, a bardziej za takie małpy do przynieś, podaj, pozamiataj...
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Off-topic”