Moje przeżycia

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
bakal
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2007-07-29, 18:57
Lokalizacja: Polska

Moje przeżycia

Post autor: bakal »

Witam wszystkich nazywam się Łukasz i od wielu lat interesuje się zjawiskami których niemożna logicznie wytłumaczyć ( tylko w okolicach mojej miejscowości ) ...
Tego co widziałem do tej pory nie potrafię wyjaśnić ani pojąc !!!
Czuję jakby te zjawiska odpychały mnie od mojego ulubionego tematu !!!
Nie mam pojęcia dlaczego ( ja przecież niczego się juz nie boje ) jestem uświadomiony w przekonaniu że to musi być ...
Przykładową i jedną z najgorszych historii mojego życia są odwiedziny w domu przyjaciół mojego kuzyna.
Gdzie do niedawna terroryzował mieszkańców duch ...
Wymienię może kilka zjawisk które miały miejsce :
- po godzinie 11 było słychać że ktoś wlecze się po schodach
- drzwi oraz okna mimo zamknięcia były rano otwarte
- przedmioty (małe lekkie) np. czajnik przesuwały się gwałtownie i nieregularnie na moich oczach
- z łazienki dochodziły odgłosy wylewanej wody
- a w miejscach rzekomego nawiedzania znajdowałem śladowe ilości czegoś w rodzaju kisielu
Kiedy zostałem tam na noc wraz z kuzynem ( mieszkańcy juz od pewnego czasu tam nie sypiali ) obudził nas krzyk ( myslalem ze to lokatorzy przyszli nas sprawdzić) kiedy próbowałem zlokalizowac dochodzący dzwięk popatrzyłem przez okno ... i uwierzcie to nie zwid
tylko materialna postać która chciała mnie wygnać ( miała świecąco zielone oczy i niepozwalala mi oderwac od niej wzroku ) niepotrafię opisać mojego przerażenia ani siły jaka na mnie działała .. jednak kiedy zamknąłem powieki i zapytałem czym jest postać znikneła na zawsze od tego czasu przeszukuję te miejsce ale nic tam niema !!!
Jednak moim zdaniem to nie był duch tylko demon i obawiam się że juz wie kim jestem !!!
Jest jeszcze wiele historii które są dla mnie przerażające ale to jest nienormalnie paranormalne ...
Pozdrawiam i proszę o rade ?
The Little One
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 351
Rejestracja: 2006-07-26, 14:57

Post autor: The Little One »

O jaka radę prosisz?
Mówiąc krótko - każdemu może się zdarzyć, nic nadzwyczajnego wśród zjawisk nadzwyczajnych, że się tak wyrażę xD
Masz jakieś konkretne obawy? Czegoś nie wiesz, a chciałbyś wiedzieć? Coś cię nurtuje?
- Pytaj! ;)
bakal
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2007-07-29, 18:57
Lokalizacja: Polska

Post autor: bakal »

No tak się składa, że co się zabiore za sprawe, to jest to dla mnie jednocześnie przyjemność i zarazem horror !!! A myślę że jest to związane z tym demonem !!! wiec stąd mam kilka pytań :
1. Jak się go pozbyć ?
2. Czy w ogóle da się to zrobić ?
3. Jaki to był demon ?
4. Czy zle zrobilem ze się odezwalem ?
5 czy to w ogóle był demon ?
Ostatnio zmieniony 2007-08-24, 15:09 przez bakal, łącznie zmieniany 1 raz.
The Little One
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 351
Rejestracja: 2006-07-26, 14:57

Post autor: The Little One »

Powinieneś chyba zacząć od ostatniego, nie pierwszego pytania (;
5 czy to w ogóle był demon ?
A na jakiej podstawie twierdzisz, że to od razu musiał być demon? Również miałam kiedyś sytuację całkiem podobną do Twojej, tyle że ja widziałam tę postać z odległości metra od siebie ;p I co? i nic.
4. Czy zle zrobilem ze się odezwalem ?
Jeden pies ;p
1. Jak się go pozbyć ?
2. Czy w ogóle da się to zrobić ?
Oczywiście, że się da. A czy siedzi on (zakładając jednak, że to demon, ale ok xD) cały czas przy Tobie? Nie daje Ci spokoju? Wpływa jakoś na Twoje życie? Nic o tym nie powiedziałeś. Musiałabym się zorientować w sytuacji obecnej.
Jednakże wyprzedzając fakty, najlepiej posłużyć się tzw. modelem psychologicznym. Myślę, że to powinno załatwić całą sprawę ^.^
bakal
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2007-07-29, 18:57
Lokalizacja: Polska

Post autor: bakal »

Oki teraz zajmuje się pewnym duchem ... zobazce co bedzie :)
a jesli nie pomorze to napewno napiszę !
----------------------------------------------
I dzieki za rade i za to ze ktoś się tym zainteresowal :P
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Post autor: Komandoska-94- »

autosugestia, "sen na jawie" itp. nie przejmuj się tym, xXx.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

xXx, jak byłem mały, to misie na tapecie grały w baseballa (na prawdę), kiedś plecak szeptał do mnie "ciii", a baba jaga latała nad moją głową. I piszę to na 100% poważnie, taka jest siła wyobraźni. Jeżeli za bardzo się jej poddamy, to nawet teraz możemy widzieć dziwne rzeczy.
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

takie rzeczy można widzieć doświadczając zjawiska "paraliżu sennego" sorki ale nie chce mi się opisywac co to jest... tutaj daje link tutaj troszke o tym piszę http://www.eioba.pl/a70885/paraliz_senny
Irak
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2007-12-27, 19:34
Lokalizacja: Krapkowice

Post autor: Irak »

xXx Ja też bardzo dawno temu też miałem takie dreszcze :P. Jakieś 4 lata temu wszedłem do kuchni (bylo ciemno w domu a ja byłem sam :P ) wszedłem do kuchni i robiłem sobie kanapke, wtedy przeszły mnie takie niesamowite dreszcze, czułem jakby mi ktoś położył łapska zimne na barkach i ciągnął je w kierunku szyji...gdy czułem ze to zimno mi sciska gardło ( i w tym momencie zerwał się na dworze straszny wiatr -widziałem to bo widac z kuchni okno) wtedy krzyknąłem bez opamiętania "Jezus Chrystys!" i wszystko ucichło.. nie wiem co to było ale wtedy się przestraszyłem xD a teraz smieje z tego :D..
Barboss
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2006-11-25, 23:34
Lokalizacja: szczecin

Post autor: Barboss »

xXx
Sprawy tego typu moga miec wiele wyjaśnień racjonalnych, jak i nieracjonalnych.
Pomagałem ludziom którzy mieli podoble sytuacje i osobiście doświadczyłem rzeczy,w które często nie jeden czlowiek by nie uwierzył.
Jeśli chcesz poznac prawde o tym co zdarzyło ci się w dziwciństwie musisz rozpatrzeć kilka mozliwości i opcji.
Jesli chcesz to moe pomóc ci odkryc tą prawde. Po pierwsze, nalezy poszukac lugicznych, naturalnych wyjasnien typu: gra świateł, luzka wyobraźnia, itp.
Jeśli nadal wydaje ci się że było to coś "nadnaturalnego" (jak to mówią ludzie), to swoje poszukiwania powinienes zacząc od poznania historii miejsca w ktorym mieszkasz,
Jesli mozesz to napisz czy mieszkasz w domu jednorodzinnym, kamienicy, bloku, ile ma lat twoje mieszkanie, jak weszlo w posiadanie twojej rodziny, kto tam wczesniej mieszkał i co znajduje się w wojej okolocy. Napisz także czy mieszkasz w mieście czy na wsi.
Pozdrawiam
bakal
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2007-07-29, 18:57
Lokalizacja: Polska

Post autor: bakal »

Oj nareszcie wolny czas !
witam xXx popatrz ja stałem przed ! nierealne zrby mi to ponad 5 sekund stalo !
Ja od tego czasu się boje ! nawet potraktowałem to w formie groźby , ostrzeżenia przed zabawą w archiwum x :/
Od pewnego czasu nic się nie dzieje ... nic a kiedy zaczynam cokolwiek dzialać to zaraz mam "przesrane" zwidy odglosy itp. ... :/
Ale wydaje mi się ze to to tylko moja wyobraznia :( przynajmniej mam taką nadzieje!
Bardzo Zainteresowal mnie twoj post !
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”