Uzdrawianie poprzez wizualizację w hipnozie

Czyli Reiki, Huna i różne "dziwne" sposoby leczenia chorób cielesnych i umysłowych
Nephesh

Uzdrawianie poprzez wizualizację w hipnozie

Post autor: Nephesh »

Właściwie temat nie tyle odkrywczy co ciekawy wg. mnie ;) no i dosyć prosty w zastosowaniu, a mianowicie leczenie poprzez wizualizację w hipnozie. Polega to ogólnie na wprowadzeniu pacjenta w stan hipnozy, a następnie opisywania mu sekwencji danej (automatycznie po prostu to zwizualizuje), która spowoduje np. samowyleczenie bólu głowy. Wiem, że można po prostu robić to i bez wprowadzania w trans hipnotyczny, ale po pierwsze przydaje się dla osób mających problemy z wizualizacją normalnie i o wiele bardziej skuteczne niż wizualizowanie w stanie beta ;) no i to włąściwie tyle. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4863
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Ciekawe... a z innych dolegliwości również można w ten sposób uleczyć kogoś :?:
Nephesh

Post autor: Nephesh »

Tzn. ból głowy podałem jako przykład ;) ale ogółem z większości :) tzn. trudno mi jest wytyczyć granicę bo Rzadko z tego korzystam :D raczej jestem zwolennikiem uzdrawiania pranicznego ;)

PS. Jeżeli jesteś zainteresowany mogę napisać artykuł pokrótce opisujący podstawy wprowadzania w takowy trans w prosty i szybki sposób oraz leczenia tą metodą (tzn. parę gotowych przykładów wizualizacji na co bardziej pospolite dolegliwości).
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

No...fajna perspektywa jak by tak mozna bylo jeszcze naprawiac popsute przedmioty, podgladac przygotowane pytania egzaminacyjne.....przy pomocy wizualizacji w hipnozie.
Musze to pocwiczyc :D Wlasciewie to juz probowalam ale raczej nie poskutkowalo.
hanif
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 80
Rejestracja: 2005-10-21, 07:59
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: hanif »

bo zależy jak ćwiczysz autohipnoza i hipnoza (tak głeboka jak i ericksonowska) ma swoje (dość precyzyjne reguły) których przestrzeganie jest bardzo ważne.
a zastosować to można do najrozmaitszych celów uzdrawiających własnie jeżeli znasz strukturę stosowania (auto)hipnozy
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Medycyna niekonwencjonalna i uzdrawianie”