Channelling

Ezoteryka, czyli wszelkie działania, prowadzące do zrozumienia natury człowieka i jego otoczenia
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Channelling

Post autor: Ivellios »

Channelling stał się w ciągu ostatnich kilku lat zjawiskiem bardzo popularnym. Słyszymy o nim w serwisach informacyjnych i podczas programów talk-show. Czytamy artykuły na ten temat, zaś każda biblioteka zawiera tomy książek napisanych przez channelingowe byty, i z każdym miesiącem ukazuje się ich coraz więcej. Niektóre źródła channellingowe zyskały duży rozgłos, ściągając tłumy na seminaria i warsztaty, częstokroć bardzo drogie.

W jaki sposób możemy lepiej zrozumieć ten nagły potok informacji? Webster definiuje "kanał" jako "sposób dojścia, przekazu". W kontekście New Age channelling umożliwia dostęp do drogi pozwalającej na komunikację między różnymi planami istnienia. Channelling to trasa, przy pomocy której ci, którzy nie są obecni w fizycznej rzeczywistości, mogą przekazywać informacje tym obecnym w fizycznej rzeczywistości.

http://portal.paranormalium.pl/modules. ... ge&pid=627

Proponuję, aby w tym temacie poprowadzić ogólną dyskusję o channellingu. Czy miał ktoś z was już jakieś doświadczenia z channellingiem?
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Ivellios pisze: Czy miał ktoś z was już jakieś doświadczenia z channellingiem?
channeling, czyli coś jak telepatia, tyle, że będąca pomiędzy światami/wymiarami... no to mnie się to już zdarzyło... tylko problem w tym, że trzeba się poddać komuś, kto chce do ciebie przemówić, a to nie jest takie proste znów.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Post autor: Arek »

BloodLust pisze:na tym sceptycznym forum boje się teraz cokolwiek napisac ^_^
haha, az tak zle chyba tutaj nie jest ???????????????????.
Osobiscie jestem zafascynowany channellingem Jane Roberts przez ktora mowila a pozniej dyktowala ksiazki "osobowosc" a raczej "czastka energii" o imieniu Seth.
Przygoda ta trwala dobrych kilka lat, wszystkie te kontakty zostaly spisane przez meza Jane i musze powiedziec ze to naprawde dobry material. Wiem ze kazdy ma swoje upodobania i swoj gust , na pewno macie tez swoich ulubionych "autorow".

Pozdrawiam Arek
Shaolin0
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 89
Rejestracja: 2005-12-21, 23:41
Lokalizacja: z Kosmosu

Post autor: Shaolin0 »

Czasami mi się zdaje, że ktoś ma bujną wyobraźnie i za dużo kitu w tym... :roll: Dobra! kontaktujcie się ze mną, jeśli jesteście tacy dobrzy :D za chwilkę będziecie pieprzyć pierdy, że ja muszę coś zrobić, żeby was usłyszeć... a gówno prawda...
Ostatnio zmieniony 2007-05-03, 18:22 przez Shaolin0, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Post autor: Arek »

Czasami tak czasami nie
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

"Channeling to używanie telepatii do kontaktowania się z bardziej zaawansowanymi"
otóz nie tylko z bardziej zaawansowanymi. można także z psami spróbować, bądź innymi stworzeniami bliskimi człowiekowi. one nie są wyższe w rozwoju, ale nie mają tyle granic co my, ludzie.

wczoraj nawiązałem taki kontakt... z kimś z rodziny, kto nie żyje w ludzkim świecie, rozmawiałem bodajże około 3 godzin z tym kimś, może 2 i pół godziny. wiem ile, bo przed tym patrzyłem na zegarek i już zawsze tak mam, że jak się coś "innego" dzieje to patrze też na zegarek, żeby wiedzieć ile czasu to trwało. w każdym razie im więcej się tym zajmuje, tym dłużej te kontakty trwają. i pewnie dłużej byśmy sobie nawijali, gdyby nie to, że poczułem się zmęczony i musiałem przerwać.
ta osoba nie jest nikim wyższym w rozwoju, ale się uczy, jest na takim poziomie jak my, tyle że jest w tamtym świecie, to ma łatwiej.

Shaolin0
"że ktoś ma bujną wyobraźnie"
właśnie ta wyobraźnia sprawia, że człowiek trenuje sobie umysł i dzięki niej może czynić dla ciebie cuda, a dla niego normalne zjawiska.
a co do kontaktu z tobą, to myśle, że nikt by nie chciał się z tobą kontaktować i to nie dlatego, że jesteś w innym stanie świadomości i możesz czegoś nie umieć odebrać, a dlatego, że rozmawianie z kimś, kto ma takie podejście do tych umiejętności nie jest czymś przyjemnym ;)
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

Jesli ktos się uczy channelingu polecam ksiazke Sanai Roman: Channeling. Opisuje w prosty sposob doswiadczenia autorki i w jaki sposob przy pomocy swoich opiekunow nauczyla się channelingu.

Wg. mnie channeling to nowe okreslenie na cos co jest juz od dawna znane czyli medium.
W ksiazce, autorka doradza poprosic swoich opiekunow aby stali się dla nas "slyszalni" lub tak się dostroili do naszych frekwencji abysmy mogli slyszec ich rady.
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Tak, tak, najpierw trzeba mieć z nimi kontakt, a to nie takie proste, bo jak????????? Ale pomysł bardzo sprytny... Niech mi ktoś powie, jak się skontaktować ze strażnikami vel opiekunami, hm? Mnie dobrze idzie kontakt z 5 i 6 poziomem, ale z opiekunami nomen omen nie, dlaczego kurde mam odwrotnie?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ezoteryka ogółem”