Orby czy zjawiska świetlne.

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

BloodLust pisze:tajemnica
to co się chwalisz jak nie chcesz powiedziec :P orby maja tez ciekawa strukturę i sa jakby półprzezroczyste..
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

wiesz.. każdy może zrobić nagranie jak to kuleczka przez niego prześwituje, ja bym to nazwał efektem komputerowym ;) ogółem to jest tyle sposobów i trików na nagranie ducha i innych takich rzeczy, że mogli byście się mocno zdziwić..
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Assassinio pisze:na nagranie ducha
ja tam nie mowie ze orb to duch :P
ale to ze zwierzaki je widza to raczej nie efekt kompowy :P
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

ale może być równie dobrze jakiś inny trik, kiedyś oglądałem jak się tym podobne rzeczy robi.. fajnie by było gdybym jeszcze pamiętał...

BloodLust, - jak będziesz miał wyniki to pokaż :P why not? :P
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

ehm... ostatnio dostałem od znajomej fotki jej psa... i na jednej z nich był orb... ale się ździwiłem...

więc sam zabrałem się za polowanie energii duchowej (projekt: "złapmy sobie ducha" :lol:),
narobiłem fotek w całym mieszkaniu... i nic... a kto był u mnie to wie, że kurzu raczej nie sprzątam (uważam to za strate czasu). więc jakby był przeciąg to mógłby się taki kurz zerwać i osiąść na obiektywie, nie? a tu nic. cieszy mnie ten wynik, bo wg mojego wierzenia, skoro to energia dusz, to znaczy, że u mnie żaden duch się nie pałęta. i całe szczęście. a co do znajomej, to ją czasem zmarła ciotka nachodzi... więc kto wie :/
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Cogito, to czemu nie na kazdym zdjeciu pojawiaja się orby, przeciez kurz jest wszedzie :) u mnie na studniowce orby mam tylko na 2 fotkach mimo ze tez byl ruch
Cogito pisze:To nie są duchy
a ktos tak twierdzi?
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Wynalazca pisze:zaczęły się pojawiać gdy zacząłem używać aparatu cyfrowego
a u mnie sa na zwyklych fotkach tez :]
Wynalazca pisze:wyparowywują
odlatuja :P na niektórych zdjeciach widac ruch :P
Awatar użytkownika
Sigeru
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 93
Rejestracja: 2006-04-29, 13:35
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Sigeru »

W 100% nie jest to zanieczyszczenie obiektywu, a jak już bym miał podchodzić do tego strasznie sceptycznie to postawił bym na efekty świetlne, które nie zawsze są widoczne.Jednak i tego nie możemy być pewni, więc zjawisko orbów pozostaje tajemnicą...
Awatar użytkownika
Majesttic
Moderator
Moderator
Posty: 256
Rejestracja: 2005-05-15, 18:23
Lokalizacja: Mysłowice
Komentarze: 1

Post autor: Majesttic »

Ale są zdjęcia, na których człowiek robił bez FLASHa zdjęcie i wyszedł orb, np. jak ktoś kamerą też uchwycił orba :) zazwyczaj rychy tego orba są bardzo efektowne, tz. szybko się poruszają.

Ale większośc zdjęc robionych przez amatorów są to kurze itd. ale prawdziwe ORBY też istnieją.

A to moje zdjęcie to niewypał jest - było wtedy po deszczu, flash dobił się od mokrej trawy czy czegoś innego :/
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”